NOW TV Reklam

NOW TV alt bant reklam, spot video tv reklam. Bütçenize göre tv reklam fiyatları ile binlerce izleyiciye erişin. NOW tv reklam rezervasyonu

NOW TV REKLAM

NOW TV’de Alt bant ve spot (video) olarak 2 türde TV reklamları yayınlanır. Diğer reklam türleri için iletişime geçebilirsiniz.

Now tv bant reklam, spot reklam rezervasyonu

1.ALT BANT TV REKLAM: Program/diziler yayınlanırken ekranın altında gösterilen reklam türüdür. Standarttır 8″ yada 10″ saniye olmalıdır. Ana Haber bültenlerinin içinde bant reklam yayını yasaktır. Rezervasyonunuz ile 1 adet bant reklam hazırlığı bizim tarafımızdan ücretsizdir. Bant reklam için teknik/daha fazla bilgi için tıklayın…

2.SPOT VİDEO TV REKLAM: Reklam aralarında yayınlanan reklam türüdür. Ekranı kaplayan -video- olarak gösterilen reklam türüdür. Süresini siz belirlersiniz. Saniye sınırı yoktur. Hazır olarak gönderilmeli yada ücreti karşılığında hazırlanır. Spot reklam için teknik/daha fazla bilgi için tıklayın…

Diğer reklam türleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

NOW TV‘de 3 farklı zaman dilimine göre ve her birinde de farklı fiyatlar ile reklam rezervasyonları alınır, yayınlanır.

  • OPT: Gündüz kuşağında yayınlanan programlar, dizi tekrarları ve diğer yayınlarda reklam (07:00-17:00)
  • PT: Akşam kuşağında ki dizi tekrarları ve özetleri, yerli/yabancı film kuşağında ki reklamlar (17:00’den sonrası)
  • GOLD KATEGORİ: Yeni bölüm dizi yayınlarında ki reklamlar
now tv canlı yayın izle
Now TV Canlı Yayın İzle

NOW TV’de yayınlayacağınız reklamlar, NOW TV’nin canlı yayınlandığı tüm platformlardan da izlenir.

NOW TV ekranında reklamlarınızı yayınlayabileceğiniz güncel programlar için yayın akışına göz atabilirsiniz. Reklamlarınızı yayınlamak istediğiniz programları seçebilirsiniz.

tv-yayin-akışı

NOW TV’de yayınlanacak reklamlar birim saniye üzerinden fiyatlandırılır. OPT, PT ve Gold Kategorisine giren yayınlar için alt bant, spot video TV reklam birim saniye fiyatları aylık olarak belirlenir;

güncel NOW TV reklam fiyatları için bizimle iletişime geçiniz

tv reklam santral bağlan
tv reklam whatsapp hattı
tv reklam e mail iletişim
tv-radyo-reklamları-toplantı-planla

Reklam, pazarlamanın bir koludur. NOW TV Reklamı ile marka/ürün/hizmet/kampanyanızı potansiyel müşterilerinize aynı anda izletebileceksiniz

Günümüzde, RTÜK kuralları nedeniyle TV reklamları sıkı denetimden geçer ve yalan/yanlış beyanlarda tüm taraflara ciddi cezalar verilir. Bu nedenle TV reklamları, izleyiciye güveni ve marka trendini arttırmaktadır. Markanıza yapacağınız en önemli yatırım bütçenize göre, doğru planda TV reklamları ile yayınlanmaktır.

tv reklam planı özel tecrübeli hizmetler nasıl olmalıdır

sİRGS/RAKGs: Tüketici davranışları analizimize göre bir bireyin izlediği reklamın aklında kalması, tepki verebilmesi için aynı reklamı en az 13-17 kere görmesi gerekir. Biz buna sİRGS SİSTEMİ diyoruz. Sabit bir İzleyicinin Reklamı Görme Sayısı, tekrar/adet/frekans sayısı olarak da bilinmesiyle de farkı ise aynı yayını izleyen bir izleyiciye gösterilen reklam sayısıdır. sİRGS değeri sektöre ve reklam içeriğine göre +/- değişiklik gösterebilir.

O.P.A: Sardunya Reklam olarak TV reklamlarında bütçe belirlenmesini kolaylaştırmak ve bütçeye göre seçimler yapabileceğiniz Otomatik Planlama Aracı hazırladık, OPA bir excel dosyasıdır, reklam türü, bir reklam süresi, tekrar ve gün sayıları girmeniz ile tüm yayınlar için planlama otomatik belirir ve aralarından bütçenize göre seçimler yapabilirsiniz.

NOW TV Reklam 1

Geçtiğimiz on yılda anlık hislerim değişim süresi ortalama 7-8 saniyeyken, günümüz son on yılda ise hislerin değişim süresi 4-5 saniyelere kadar düşmüş durumda. Potansiyel müşterilerinize reklamlarınızı gösterirken reklam içeriğine dikkat etmeniz gerekir. Profesyonel önerimiz herhangi bir içeriğin reklam olabilmesi için; Dikkat Çekici, Sade/Basit, Merak Uyandırması, Kısa ve Harekete Geçirici olmasını öneririz.

NOW TV reklamlarına ayırdığınız bütçenizin verimli olabilmesi için; DOĞRU YAYIN PLANI + YÜKSEK FREKANS + SÜREKLİLİK denklemine göre sİRGS dikkate alınarak yayın planı hazırlanmalıdır yada bütçenizi bu denkleme göre planlamalıyız.

Bir tüketicinin bir reklamı/markayı tamamen unutması 33-40 gün civarıdır ve her geçen yılda bu süre daha da kısalmaktadır. Bu nedenle TV reklam planları, sİRGS de dikkate alınarak olabildiğince aylara yaymak ve ilk reklam planında ki markamızı desteklemek için iki yayın planı arasında uzun süre ara verilmemesini öneririz.

2014’den yılından itibaren TV Reklam tecrübelerimize göre bütçenize uygun doğru yayın planı için bizimle iletişime geçin.

Güncel tüketici davranışlarını analiz ettiğimiz anketlerimize katılmak için tıklayın
3/6/12 Aylık periyotlarla uzun dönem TV-Radyo reklam rezervasyonları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın
Reklamların hukuk onayı ve SardunyaReklam prensipleri uygunluğu hakkında bilgilendirmeler için tıklayın.
Ölçümler, reytingler hakkında şeffaf bilgiler için tıklayın.

SardunyaReklam, Variyetli TİC LTD ŞTİ bünyesinde, NOW TV reklam sağlayıcılığı yapmaktadır.