İK

İNSAN KAYNAKLARI

Sardunya Reklam İnsan Kaynakları Departmanımız ile Görüşleriniz, İş Başvuruları, Reklam ve Marka Danışmanlığı başvurlarında bulunabilirsiniz.

Müşteri ilişkilerinden, personel seçim ve yönetimine kadar tüm şirketimizde ki en önemli konumda yer almaktadır. KSS (Kurumsal Sosyal Sorumluluk) projeleri üretiyor, bu projeleri hayata geçirmeye çalışıyoruz.

Şirketimiz evrensel ahlak değerleri ile çalışmaktadır. Şirketimizin kuruluş amacından var oluş amacı tamamen evrensel olmak üzerinedir. Şirketimiz kurum içi ve müşteri ilişkilerinde Türkçe kelimeler kullanılmaya itina ile özen gösterilmektedir.  

SARDUNYA REKLAM

Şirketimiz OKRs(Hedefler ve anahtar sonuçlar) ile yönetilmektedir. B2C(Firmadan-Müşteriye), B2B(Firmadan-Firmaya) satışlar yapıyoruz. Bağımsız denetçiler ile beraber SWOT Analizimizi (güçlü zayıf yönleri, fırsat analizleri) yaparız. NAIDAS teknikleri (N: Need-İhtiyaç * A:Attention-Dikkat * I:Interest-İlgi * D:Desire-Arzu * A:Action-Eylem – S:Satisfactin-Tahmin) analizlerimizi yaparken dikkat ettiğimiz tekniktir. Kendi şirketimiz ve müşterilerimizin reklamları için 4P(Ürün-Fiyat-Yer-Tutundurma)’ya dikkat ederiz.

GÖRÜŞLERİNİZ

GÖRÜŞLERİNİZ bizim için çok önemli, şirketimiz ile ilgili tüm görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.

REKLAM DANIŞMANLIĞI

REKLAM DANIŞMANLIĞI ile yaptığınız reklam planlarınız için bize danışabilir, reklam tecrübemizden yararlanabilirsiniz. Ücrete tabiidir.

SMS yada Mail İstemiyorsanız!

Firmamızdan SMS yada Mail almak istemiyorsanız bize isteğinizi iletebilirsiniz.

İŞ BAŞVURUSU

İŞ BAŞVURUSU; Öz geçmişinizi bize göndererek, boş pozisyonlar için veya ihtiyaç durumunda sizinle de görüşmek isteriz.

MARKA DANIŞMANLIĞI

MARKA DANIŞMANLIĞI; Yeni reklam firması veya proje yazdırarak devlet ve avrupa birliği hibe desteklerinden yararlanmak, personelinizin eğitilmesi, marka patent-tescil başvuruları vb. istiyorsanız bize başvurunuz.