TV REKLAM

TV REKLAM

TV reklam, ATV, FOX, Show, Star, KanalD, TV8, TRT-1 diğer kanallar ve haber, spor, ekonomi TV’lerde alt bant ve spot video tv reklam. Türkiye Geneli 68+ TV’de Avrupa’da 8 TV’de markanıza, ürünlerine ve bütçenize uygun TV reklam fiyatları ile planlar öneriyoruz. 2014 yılından günümüze TV reklam sektöründe ki tecrübelerimize güvenin.

Bu sayfanın özetini sesli olarak dinleyebilirsiniz.

Bu Sayfaya Puan Verebilirsiniz;
[Toplam: 66 Ortalama: 3.2]

TV REKLAM TÜRLERİ

TV’de Alt bant ve spot (video) olarak 2 türde TV reklamları yayınlanır. Diğer reklam türleri için iletişime geçebilirsiniz.

tv reklam türleri
 1. ALT BANT TV REKLAM: Yayın esnasında ekranın altında logo, görsel ve sloganınızın 8″ saniye yada 10″ saniye olarak gösterildiği reklam türüdür. Ana Haber bültenlerinin içinde alt bant reklam yayını yasaktır. Rezervasyonunuz ile 1 adet bant reklam hazırlığı ücretsizdir. Bant reklam için teknik/daha fazla bilgi için tıklayın…
 2. SPOT VİDEO TV REKLAM: Yayın reklam arasına gittiğinde ekranı kaplayan -video- olarak gösterilen reklam türüdür. Süre/saniye alt-üst sınırı yoktur. Hazır olarak gönderilmeli yada ücreti karşılığında hazırlıyoruz. Spot reklam için teknik/daha fazla bilgi için tıklayın…

TV REKLAM PLANI NASIL OLMALIDIR?

Reklam, pazarlamanın bir koludur. TV Reklamları ile marka/ürün/hizmet/kampanyanızı potansiyel müşterilerinize aynı anda izletebileceksiniz.

Günümüzde, RTÜK kuralları nedeniyle TV reklamları sıkı denetimden geçer ve yalan/yanlış beyanlarda tüm taraflara ciddi cezalar verilir. Bu nedenle TV reklamları, izleyiciye güveni ve marka trendini arttırmaktadır. Markanıza yapacağınız en önemli yatırım bütçenize göre, doğru planda TV reklamları ile yayınlanmaktır.

tv reklam planı yeni sirgs ve opa sistemleri

sİRGS: Tüketici davranışları analizimize göre bir bireyin izlediği reklamın aklında kalması, tepki verebilmesi için aynı reklamı sektöre göre en az 13-17 kere görmesi gerekir. Biz buna sİRGS SİSTEMİ diyoruz. Sabit bir İzleyicinin Reklamı Görme Sayısı, tekrar/adet/frekans sayısı olarak da bilinmesiyle de farkı ise aynı yayını izleyen bir izleyiciye gösterilen reklam sayısıdır. sİRGS değeri sektöre ve reklam içeriğine göre +/- değişiklik gösterebilir. Bu rakamları belirlemek için tüketici davranışlarını analiz etmemizi sağlayan araştırmalar yapıyoruz. Ayrıntılı bilgi ve sizde araştırmalara katılmak için tıklayın.

O.P.A: Sardunya Reklam olarak TV reklamlarında bütçe belirlenmesini kolaylaştırmak ve bütçeye göre seçimler yapabileceğiniz Otomatik Planlama Aracı hazırladık, OPA bir excel dosyasıdır, reklam türü, bir reklam süresi, tekrar ve gün sayıları girmeniz ile tüm yayınlar için planlama otomatik belirir ve aralarından bütçenize göre seçimler yapabilirsiniz.

doğru tv reklam planı nasıl olmalıdır

Geçtiğimiz on yılda anlık hislerim değişim süresi ortalama 7-8 saniyeyken, günümüz son on yılda ise hislerin değişim süresi 4-5 saniyelere kadar düşmüş durumda. Potansiyel müşterilerinize reklamlarınızı gösterirken reklam içeriğine dikkat etmeniz gerekir. Profesyonel önerimiz herhangi bir içeriğin reklam olabilmesi için; Dikkat Çekici, Sade/Basit, Merak Uyandırması, Kısa ve Harekete Geçirici olmasını öneririz.

TV reklamlarına ayırdığınız bütçenizin verimli olabilmesi için; DOĞRU YAYIN PLANI + YÜKSEK FREKANS + SÜREKLİLİK denklemine göre sİRGS dikkate alınarak yayın planı hazırlanmalıdır yada bütçenizi bu denkleme göre planlamalıyız.

Bir tüketicinin bir reklamı/markayı tamamen unutması 33-40 gün civarıdır ve her geçen yılda bu süre daha da kısalmaktadır. Bu nedenle TV reklam planları, sİRGS de dikkate alınarak olabildiğince aylara yaymak ve ilk reklam planında ki markamızı desteklemek için iki yayın planı arasında uzun süre ara verilmemesini öneririz.

Bütçeye göre doğru yayın planı, sizin istediğiniz yayın planının bütçelendirmesi için bizimle iletişime geçin.

FAYDALI BAĞLANTILAR

Güncel tüketici davranışlarını analiz ettiğimiz anketlerimize katılmak için tıklayın

3/6/12 Aylık periyotlarla uzun dönem TV-Radyo reklam rezervasyonları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın

Reklamların hukuk onayı ve SardunyaReklam prensipleri uygunluğu hakkında bilgilendirmeler için tıklayın.

Ölçümler, reytingler hakkında şeffaf bilgiler için tıklayın.

TV REKLAM YAYIN DİLİMLERİ

TV‘de 3 farklı zaman dilimine göre ve her birinde de farklı fiyatlar ile reklam rezervasyonları alınır, yayınlanır.

 • Gündüz Kuşağı (07:00-17:00)
 • PT: Akşam kuşağı, dizi tekrar, özet yayınları, film yayınlarını içerir (17:00’den sonrası)
 • PT GOLD KATEGORİ: Dizi, program yeni bölüm yayınlar veya önemli konuklar.

TV REKLAM FİYATLARI

TV reklam fiyatları birim saniye üzerinden hesaplanır. Kanaldan saniye satın almış olursunuz. OPT, PT ve Gold Kategorisine giren programlar için alt bant, spot video TV reklam birim saniye fiyatları aylık olarak +- değişiklik gösterir.

güncel TV reklam fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

TV Reklamları Rezervasyon Süreci, Sırasıyla;

 1. Reklam ve plan hazır olmalıdır,
 2. Hukuk onayı ve SardunyaReklam olarak prensiplerimize uygun ise ön rezervasyon yapılır,
 3. Size göndereceğimiz Müşteri Açılış Formuna kaşe-imza yapılıp bize göndermeniz ile sözleşmeniz hazırlanır,
 4. Ödeme yayın öncesi peşin olmalıdır, uzun dönem siparişlerde ödemeler aylık yapılır, fiyatlar aylık olarak +- değişeceğini belirtmek isteriz.
 5. Reklamlar yayın sırasına/akışa alınır ve yayında olacağı konusunda bilgilendirilirsiniz.
 6. Reklamların yayınlanacağı dizi/program başlamadan hemen önce de ilgili TV’nin canlı yayın linki ile marka yetkilileri “REKLAMLARINIZ AZ SONRA YAYINDA” olarak bilgilendirilir,
 7. Yayın planı bitiminde yayın dökümü paylaşılır, sipariş verilen süreden eksik süre kullanımı söz konusu olursa telafi yayın planı hazırlanır, onayınızla yayına alınır.
 8. Reklamların yayınlandığı her programdan 1 örnek yayın kaydı sosyal medya paylaşımlarınız için size gönderilir ve SardunyaReklam’ın sosyal medya hesaplarında da paylaşılır,
 9. Toplam bütçenin belli oranı SardunyaReklam Sosyal Sorumluluk Her Reklam Bir Yaşam projesi kapsamında firmanız yada şahsınız adına bağışlarda bulunuyor olacağız.

Süreç, özetle bu şekildedir, bu sürecin her aşamasında (reklamınıza rastlamamanız durumu vb.) sektör yetkilisi uzman arkadaşımızdan 7/24 canlı destek alabileceksiniz, reklam ve plan hazır ise bu süreçler 15-20dk. sürer ve reklamlarınız hemen yayın akışına alınır. Reklam rezervasyonu hakkında ayrtınlı bilgi sayfa sonunda paylaşılmıştır. NOT: TV reklam kampayanıza 33-40 günden fazla ara verilmemesini öneririz.

tv reklam santral telefon numarası
tv reklam whatsap hızlı iletişim
tv reklam mail adresi
tv reklam online toplantı planla
tv reklamları için sosyal sorumluluk bağış kampanyası

TV LİSTESİ

Türkiye’de 68 TV’de, Avrupa’da 8 TV’de reklamlarınızı yayınlıyoruz. Reklamı yapılacak ürüne, markaya göre bütçenize uygun doğru yayın planı için bizimle iletişime geçiniz. TV Reklam sağlayıcılığı yaptığımız televizyon kanalları;

ANA AKIM KANALLAR

TRT-1, ATV, Show TV, Fox TV, Star TV, Kanal D, TV8, Beyaz TV, Kanal 7 gibi dizi, film, haber, spor vb. karma yayın yapan ana akım TV‘lerde reklam.

TV REKLAM 1TV REKLAM 2
TV REKLAM 3TV REKLAM 4
TV REKLAM 5TV REKLAM 6
TV REKLAM 7TV REKLAM 8
TV REKLAM 9 

HABER KANALLARI

TRT Haber, A Haber, NTV, Haber TÜRK, CnnTÜRK, Sözcü TV, TV 100, Halk TV, Haber Global, TGRT Haber çoğunlukla haber ve siyasi tartışma programların yayınlandığı haber TV‘lerinde reklam.

TV REKLAM 10TV REKLAM 11
TV REKLAM 12TV REKLAM 13
TV REKLAM 14TV REKLAM 15
TV REKLAM 16TV REKLAM 17
TV REKLAM 18TV REKLAM 19
TV REKLAM 20TV REKLAM 21

EKONOMİ KANALLARI

Bloomberg HT, APara ve EkoTÜRK gibi ekonomi, para piyasaları hakkında yayın yapan ekonomi TV reklam.

TV REKLAM 22TV REKLAM 23
eko türk ekonomi tv reklam 

SPOR KANALLARI

TRT Spor, ASpor, BeinSports, Exxen, S Sport Süper Lig, Şampiyonlar Ligi, Uefa ve Konfederasyon Ligi, TFF 1. Lig maçlarında ve sonrasında ki yayınlar için spor kanalları tv reklam.

TV REKLAM 24TV REKLAM 25
TV REKLAM 26TV REKLAM 27
TV REKLAM 28 

BELGESEL KANALLARI

TRT Belgesel, Yaban TV, AV TV, Nat Geo, Bereket TV, Tarım TV, Discovery Channel, DMAX belgesel kanalları TV reklam.

TV REKLAM 29TV REKLAM 30
TV REKLAM 31TV REKLAM 32
TV REKLAM 33TV REKLAM 34
TV REKLAM 35TV REKLAM 36
TV REKLAM 37TV REKLAM 38
TV REKLAM 39TV REKLAM 40
TV REKLAM 41TV REKLAM 42
TV REKLAM 43 

ÇİZGİ FİLM

Minika GO, Minika Çocuk, Disney Channel, Cartoon Network, Smart Çocuk çizgi film kanallarında TV Reklam

TV REKLAM 44TV REKLAM 45
TV REKLAM 46TV REKLAM 47
TV REKLAM 48 

DİĞER KANALLAR

TV 2, TV8,5, A2, TRT AVAZ, TLC, TRT TÜRK, FLASH TV gibi diğer kanallarda TV reklam

TV REKLAM 49TV REKLAM 50
TV REKLAM 51TV REKLAM 52
TV REKLAM 53TV REKLAM 54
TV REKLAM 55 

MÜZİK KANALLARI

Müzik yayını yapan TRT MÜZİK, NR1 TÜRK, POWER, DREAM TV reklam.

TV REKLAM 56TV REKLAM 57
TV REKLAM 58TV REKLAM 59
TV REKLAM 60TV REKLAM 61

DİNİ KANALLAR

İslami içerikli dini programları ve içerikleri ile yayın yapan DİYANET TV ve VAV TV reklamları.

TV REKLAM 62TV REKLAM 63

AVRUPA KANALLARI

Avrupa’da türkçe yayın yapan, çoğunlukla Almanya, Fransa, Hollanda başta olmak üzere tüm avrupadan izlenebilen, ayrıca Türkiye den de izlenebilen ATV AVRUPA, SHOW TÜRK, EURO D, EURO STAR, TV8 int, TGRT EU, KANAL 7 AVRUPA ve süper lig maçlarının avrupada ki resmi yayın kuruluşu BEİNSPORTS AVRUPA‘da TV reklam. Türkiye’de reklam yasağı olan sağlık, hukuk, kripto vb. sektörleri belirli şartlar kapsamında bu kanallarda reklam planları öneriyoruz.

TV REKLAM 64TV REKLAM 65
TV REKLAM 66TV REKLAM 67
TV REKLAM 68TV REKLAM 69
TV REKLAM 70TV REKLAM 71

YABANCI DİL KANALLAR

Dünya geneli Türkiye’de gündemi takip edenlerin izlediği yabancı dil yayın yapan A NEWS, TRT WORLD, TRT ARABİC kanallarında tv reklam.

TV REKLAM 72TV REKLAM 73
TV REKLAM 74 

PLATFORMLAR

Bilgi ekranı, sinema ve dizi kanallarında reklamlarınızı yayınlayabileceğiniz Digitürk, DSmart, Tivibu platformlarıda reklam yayını.

TV REKLAM 75TV REKLAM 76
TV REKLAM 77 

 

TV REKLAM REZERVASYONU

Sırasıyla;

REKLAM SANAT DEĞİLDİR, PAZARLAMANIN BİR KOLUDUR!

Reklam: Marka/ürün/hizmetinizi tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak/oluşturmak/hatırlatmak için potansiyel müşterilerinize ulaştığınız araçlar bütünüdür.

Görsel/bütçeden önemli olan yayın planı ve daha da önemlisi içeriktir. İzleyicinin dikkatini içerikle çekeriz.

TV Reklamları; markanıza yapılan yatırımdır. TV Reklamları ile potansiyel müşterilerinizin markanıza olan güveni/ilgisi artar.

Reklamın görsel olarak güzel olmasından çok mesaj/içerik daha önemlidir. Geçtiğimiz on yılda anlık hislerim değişim süresi ortalama 7.2 saniye ilen, günümüz on yılında bu süre ortalama 4,5 saniyelere kadar düşmüş durumda. Potansiyel müşterilerin reklamınızı gördüğü anda ilgisini çekebilmek için reklam içeriğinin dikkat çekici, sade, merak uyandırması, harekete geçirici olması gerekir. Bütçeyi verimli kullanmak, yayın planında da yüksek tekrar sayısını yakalamak için bir(1) reklamın uzunluğunun da kısa olmasını öneririz.

Bir içeriğin reklam olabilmesi için önerimiz; Dikkat Çekici + Merak Uyandırıcı + Harekete Geçirici = REKLAM

TV'de ki reklamlarınızda bant reklam mı, spot reklam mı? Yada bütçeye göre ikisinin de beraber mi kullanılmasına karar vermeliyiz. 

BANT REKLAM NEDİR?SPOT REKLAM NEDİR?
TV REKLAM 78 TV REKLAM 79 
BANT REKLAM: Programlar yayınlanırken ekranın altında gösterilen reklam türüdür. Standart 8" yada 10″ saniye olmalıdır. Ana Haber bültenlerinin içinde bant reklam yayını yasaktır. Rezervasyonunuz ile 1 adet bant reklam hazırlığı bizim tarafımızdan ücretsizdir. Bant Reklam Teknik bilgi için tıklayın...SPOT REKLAM: Programlar reklam arasına gittiğinde ekranı kaplayan-video- olarak gösterilen reklam türüdür. Süresini siz belirlersiniz. Alt-Üst limit yoktur. Yayınlanacak spot-video ücreti karşılığında hazırlanır yada hazır olarak gönderilmelidir Spot Reklam Teknik Bilgi için tıklayın...

Reklamlarınızı yayınlamak istediğiniz programlar ve bu yayınlarda kaç tekrar ile kaç gün boyunca yayın olacağı belli olmalıdır. Aylık olarak birim saniye fiyatları değiştiği için buradan fiyat paylaşamıyoruz. Bütçenize göre plan yada istediğiniz planın maliyetlendirilmesi yapılmalıdır. Reklam planı önerimiz; Doğru Yayın Planı (Potansiyel müşterilerinizin ilgisini çektiği yayınlar.) + Yüksek Frekans (Bir yayında psikolojik olarak akılda kalıcılık için 3/6/9 kuralına göre reklam tekrarı-frekans- öneririz.) + Sürekliliğin(özellikle ilk yayın planı bittikten sonra 40 günden fazla ara verilmemelidir.)

1-Reklam ve 2-Yayın Planı hazır olduktan sonra reklam ve toplam kullanılacak süre özelinde hukuk onayına gönderilir. Hukuk onayı 2-3 iş saati sürmektedir. Cuma öğleden sonraya denk gelmesi durumunda Pazartesi'ye sarkabilir.

Olası cezalardan kaçınmak için Müşteri Açılış Evrağımıza(temsilci arkadaşımız size gönderecektir) kaşe-imza ile bize göndermeniz ve reklam içeriğinde geçen iddialı kelimeleri ispatlayıcı belgeler ve markanın sektörüne göre resmi kurumlara kayıt olduğu belgeleri hazır olmalıdır.

Hukuk departmanı reklamda kayan yazı ile izleyicinin bilgilendirilmesini isteyebilir veya reklamın yayınını izin vermeyebilir. Tüm bu önlemlere rağmen olası cezalardan yine tüm taraflar sorumlu olacaktır.

SardunyaReklam olarak hukuken uygun olsa da izleyiciyi yanıltmamak için reklam süresi boyunca sabit yazının bulunmasını isteyebiliriz veya reklamın bizim tarafımızdan yayınını istemeyerek görüşmeleri sonlandırabiliriz. 

RTÜK Kurallarına göre reklam yasağı olan sektörler veya reklam yayınlama şartlarından bazıları;

 1. Türkiye Cumhuriyeti Kanunları'na aykırı olan tüm reklamların yayını yasaktır.
 2. Sağlık sektörü-Medikal, İlaç vb.- sektörleri ve bir insanın kusurlarını/hastalığını ifade eden/çağrışım yapan reklamlar yasaktır. Bu firmalar, isimlerinin reklamlarını yapabilir ama hastalık ile ilgili reklamlar yapamaz. İsimleri hastalığı/rahatsızlığa çağrışım yapıyorsa yine reklamına onay verilmeyecektir.
 3. 2 Yaş altı çocuklara ve engellilere hitap eden tüm reklamların yayını yasaktır.
 4. Kripto para/borsa/iddia/bahis/arkadaşlık sitelerinin reklamları bazı şartlara bağlıdır: SPK Lisansı olmalıdır, ilgili markanın adını içeren vergi levhasının en az 3 yıllık TR içinde kayıtlı olması. Yatırım tavsiyesi içermemelidir. Tüm bu şartlar sağlansa bile hukuk departmanı reklama onay vermeyebilir.
 5. Gıda sektörünün reklamlarında kayan yazı kullanılmalıdır. Kullanılacak kayan yazı içeriği hukuk tarafından iletilecektir.
 6. Avukat/Muhasebeci/Doktor/Psikolog/Psikayatr/Mimar/Diyetisyen gibi sektörlerin reklamları yasaktır.
 7. Cinsellik içerikli/çağrışımlı reklamlar yasaktır.
 8. Diğer sektörlerde ki reklamların içeriğine göre kayan yazı uyarısı yapılabilir yada onay/red verilebilir. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bu kuralları ihlal ederek reklamları yapan/yayınlayan tüm taraflara cezalar en az 600bin TL'den başlamaktadır. Yada sadece reklam içeriğinde ki taahhüdünü yerine getirmeyen firma Reklam Kurulu'nun vereceği cezadan sorumlu olacaktır.    

Bu aşamaya kadar REKLAM'lar hazır, YAYIN PLANI netleşmiş ve HUKUK ONAYI alınmış olmalıdır. Yayın planında ve güncel/kullanılacak süreye göre fiyatlar üzerinde anlaştıktan sonra YAYIN PLANI'nı tarihleri ile içeren sözleşme bizim tarafımızdan kaşe-imzalı olarak size gönderilerek ödemenin tamamlanması beklenir.

Sonraki aylara sarkan yayınlar için birim saniye fiyatları değişebilir, reklamların yayınlanacağı dönemde ki birim saniye fiyatları ile sözleşme güncellenebilir. Uzun dönem rezervasyonlarda da sonraki aylarda birim saniye fiyatlarının değişeceğini belirtmek isteriz. Ayrıntılar 5-ÖDEME/FATURA sekmesinde. 

Faturalar reklamların yayınlandığı ayda kesildiği için ÖDEMELER aylık olarak yapılmalıdır. Ödemeler, reklamlar yayına başlamadan önce peşin olarak yapılmalıdır. Kredi Kartına tek çekim yapılabilir. Bir kısmı kredi kartı ile diğer kısmı peşin(EFT/Havale) olarak yapılabilir. Nakit-Çek-Senet-Gayrimenkul türünde ödemeleri kabul edemiyoruz.

Bir sonraki aylara sarkan yayın planlarında ödemeler yine aylık olarak yapılabilir. Birim saniye fiyatları aylık olarak değişecektir, bu nedenle her ayın başında içinde bulunan plan için yeniden hesaplama yapılarak ödeme alınacaktır. 

Uzun dönem planlarda peşin ödeme yapmanız durumunda birim saniye fiyatları sabitlenebilir(Kesin olmamakla). Hukuk onayı aşamasında 'planın tüm tutarını yayından önce peşin ödeme' yapacağınızı belirtmenizle netleşecektir.

Uzun dönem planlarda peşin ödeme yapmış olsanız bile faturalarınız yayın olduğu aylarda aylık olarak kesilecektir.   

ÖDEME tamamlandıktan sonra reklamlarınız yayın sırasına alınır ve bu süreçten itibaren bizimle paylaşacağınız cep telefonlarına SMS bilgilendirmesi iler OTO-KONTROL süreci başlar. İstediğiniz sayıda cep numarası paylaşabilirsiniz. Yetkililerin telefonlarına yayın sırasına alınan reklamların planını içeren tablo ile REKLAMLARINIZ YAYIN SIRASINA ALINDI! sms'i alıyor olacaksınız. SMS gelmemesi durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yoğun planlarda telefonunuzu meşgul etmek için günde sadece bir kaç kez SMS gelmesini de talep edebilirsiniz/önerebiliriz.

TV REKLAM 80

Reklamlarınızın yayınlanacağı program başlamadan önce REKLAMLARINIZ AZ SONRA .... TV'de içeren SMS rezervasyon yaptığınız TV'nin canlı yayın linki ile size gönderiyor olacağız. 

Reklamlar telematik olarak sıraya alınır. Yayından önce reklamın yayınlanacağı net saat:dakika:saniye bilenemiyor. Ama reklamlarınız ilgili programın içerisinde yayınlanacaktır. Örneğin x6 tekrar bant reklam rezervasonu yapılmışsa her x1 reklam olabildiğince eşit süreler arasında yayınlanmaya çalışılır. Spot reklam rezervasyonunda ise reklam arasında her hangi bir yerde yayınlanacağı gibi ilk veya son reklam rezervasyonları özel fiyatlanacağı için yerleri bellidir.    

Rezervasyon yaptığınız programda reklamlarınıza rastlamamanız durumunda hemen sizinle ilgilenen arkadaşımızla iletişime geçin lütfen. Yayın kaydı çekilir sizinle paylaşılır, eğer reklam yayınlanmamışsa kanal ve dilim(opt-pt) değişmemek şartıyla istediğiniz bir zamanda telafi yayın planı yapabiliriz. 

Reklam yayın planı bittikten sonra komple bir yayın dökümü çekilecektir. Bu yayın dökümünde reklamların yayınlandığı tarih/saat:dakika/saniye bilgisi yer alacaktır. Sipariş verilen süre ile yayınlanan süre arasında - fark olması durumunda telafi yayın planı yapılır.

Bu ayrıntılı yayın dökümünü bağımsız kuruluşlardan ücreti karşılığında sizde alabilirsiniz. Bu isteğinizi bizimle paylaşmanız ile memnuniyetle bu kuruluşların da isimlerini sizinle paylaşıyor oluruz. 

Ofisiniz/fabrika/depo gibi müşteri karşılama ekranlarınız, arşiv yada sosyal medya hesaplarınızda yayınlamanız için rezervasyon yaptırdığınız her farklı programdan x1'er örnek yayın kaydı olarak sizinle paylaşılacaktır. Şüphe ettiğiniz yayınlar içinde video paylaşıyor olacağız. Bant ve Spot reklam birlikte kullanımlarda kolajlı bir şekilde reklamları birleştirerek te paylaşabiliriz.

Bu videoları sosyal medya hesaplarınızda yayınlarken telif haklarını ihlaline sebep olabileceğinizi de hatırlatmak isteriz. Özellikle SüperLig maçlarında yayınlanan reklamları sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız ile telif hakkı ihlali alabileceğinizi belirtmek isteriz. Diğer yayınlarda çok bir sorunla karşılaşmadığımızı belirtmek isteriz.

Kanalların yayın yönetimi, sosyal medya yönetimleri ve hukuk birimleri birbirinden farklı/bağımsız olduğu için çok müdahale etme fırsatımız olmayabiliyor. Bilginize. 

Ayrıca sizinle paylaşılan yayın kaydı SardunyaReklam'ın sosyal medya hesaplarında da yayınlanacağını belirtmek isteriz. 

SardunyaReklam olarak SOSYAL SORUMLULUĞUMUZUN farkındayız. Bu hizmetler sadece SardunyaReklam'da.

Rezervasyon yaptığınız her tutarın %1'i bağış olarak sosyal sorumluluk için sizinle paylaşılacak kurumlardan istediğinize, sizin adınıza bağışlanacaktır. Bağış yapıldığına dair evrağın tutarının göründüğü şekilde sizlerle paylaşacağız. Tutarın maskelenerek sosyal medya hesabımızın hikaye kısmında paylaşıyor olacağız. (Bu davranışımızı hikayelerimizde paylaşıp/paylaşmamak konusunda çok kararsız kaldık, paylaşım yapma kararımızı örnek bir davranış olduğunu düşündüğümüz için bizimle aynı yada diğer sektörlere de ilham vermek için tutarın yazdığı kısım maskelenerek paylaşma kararı verdik.)

INSTAGRAM: SARDUNYAREKLAM

TV REKLAM 81  Bu proje 1 Ağustos 2022'den beri faaldir. 


Üreten Türkiye'ye, üreticilerimize destek için sipariş tutarında %8 indirim yapıyor olacağız. Bunun için "yerli üretim" belgesini ibraz etmeniz yeterlidir. Şehit ve Gazi ailelerimizin 1. derece yakını olup işletmesinin reklamlarını yapmak isteyen herkes için de "belge ibrazı" ile bu %8 indirim geçerlidir. 

TV REKLAM 82

  Bu proje 1 Ağustos 2022'den beri faaldir. 


İzleyiciyi yanıltıcı içerikli reklamlar TCK ve RTÜK kurallarına uygun olsa bile ancak reklam süresi boyunca ekranda sabit kalacak uyarı yazıyla yayınlanabileceğimizi yada maddi/manevi büyük bir hasara sebep verebileceği ihtimali varsa bizim tarafımızdan onaylanmayacağını ve görüşmeleri sonlandıracağımız konusunda da hassasiyetimizi belirtmek isteriz.