TV Spot Reklam

TV -TELEVİZYON-

SPOT REKLAM

TV spot reklam video reklamlardır. Program/dizi reklam arasına gittiğinde gösterilen reklam türüdür. Süresini siz belirlersiniz. Video çekimli spot reklamınızı bize hazır olarak göndermeniz gerekir.

Spot reklam filmleri hazırlanması, tasarımları için birçok çeşit vardır, bizim hazırlayabildiğimiz versiyonlar istediğiniz görsel üzerine seslendirme veya ürünlerinizin efektleri ile seslendirme olarak hazırlayabiliriz.

Spot reklam hazırlanmasında bir çok teknik terimle sizi sıkmadan, spot reklamınızın istediğiniz görsellerde TV yada YouTUBE yada Faceboook versiyonlarında kısaca istediğiniz ölçülerde hazırlatabilirsiniz.

VİDEO çekimli spot reklamı yapmıyoruz. Sadece aşağıda ki örneklerde ki gibi spot reklamınızı vereceğiniz TV reklam siparişiniz ile ücretsiz hazırlıyoruz. Hazır videolarınız varsa kolaj yapabiliriz.

Reklamınızda istediğiniz görsel, yazı ve seslendirilmesini istediğiniz metni bize göndermeniz ile reklamınız bu şekilde TV versiyonunda hazırlıyoruz. Tüm materyalleri bize teslim etmenizle 1 iş gününde taslak yayın onayınıza gönderilir.

HEMEN SPOT REKLAMINIZI HAZIRLATMAK İÇİN AŞAĞIDA Kİ BİLGİLERİ BİZE GÖNDERİN.

    Logonuzu ve Görselleri Buraya Ekleyin: