Hakkımızda

 HAKKIMIZDA

Siz, bu yazıyı okurken, biz bir o işe bir bu işe koşturuyor, yeni reklam fikirleri üretiyoruzdur. Sardunya Reklam’la çalışmadan önce bizi daha iyi tanımanız için, size kim olduğumuzu kısaca anlatalım.

Değerlerimizin farkındayız…

Sardunya Reklam, Çanakkale Zaferi’mizin yıl dönümü 18 Mart 2014’te Emrullah Zengin tarafından kurulmuştur. Kullandığımız materyallerde yerli üretilen ürünlere öncelik vermeye çalışan özellikle -çoğu sektör gibi- meslek dili yabancı kelimelerce kuşatılmış reklam sektöründe Türkçe kelimeler kullanmaya özen ve dikkat etme gayretindeyizdir.-Bilmediğimizden değil, Türkçe’mize sahip çıkmak içindir.-

 Araştırıyoruz…

Değişen/gelişen kullanıcı ve tüketici davranışlarını Türkiye Geneli ve global olarak sürekli araştırmakta, doğru zamanda doğru yerde reklam fikirleri/metinleri/mecralar üretiriz. 

Büyüyoruz…

2014 yılında İnternet reklamlarıyla sektöre atılım yaptığımız gibi geçen sürede Açıkhava, Matbaa ve Medya mecralarında da önemli bayilikler, öncelikli kullanım hakları ve mecra satın alımları yaptık/yapmaya devam etmekteyiz. Kuruluş yerimiz olan Trabzon’da başlayan reklam çalışmalarımızı; çevre illere, Türkiye Geneline, Avrupa’ya, Gürcistan’a, Arap yarım adasında reklamlar/fikirler üretmeye devam ediyor, reklam ağımızı her geçen gün genişletmekteyiz. 

Üretiyoruz…

Logomuzda ki sardunya çiçeğinin renk ve manasından esinleniyor; iyi ve kötü günlerinde KOBİ, anonim ve limited şirketlere; profesyonel, özgün reklamlar üretiyor, özellikle üretim yapan firmaları destekleyen felsefemiz ile de tam bir bütünlük oluşturuyoruz.

Önemsiyoruz…

Şirketlerin halinden de iyi anladığımız için, istenileni yaparken, son tüketicinin/kullanıcının bilinç altına girecek özgün reklam fikirleri ve/veya eyleme dönüştürecek hedef kitle odaklı reklamlar üretmeye, reklam bütçelerini amacına ulaştıracak süreklilik ile doğru dağılımlar yapıyoruz.

 Güveniyoruz, güveniliyoruz…

“Güven” bizim en önemli ayrıcalığımızdır. Reklam fikirler/bütçeleri 3. kişiler ile paylaşılmamakla birlikte yapılan/yapılacak reklamların zamanı geldiğinde SMS ile raporlama yapıyoruz. Reklam siparişlerinizin görselleri, reklamlar bittikten sonra mail ve/veya kargo ile adresinize gönderimini yapıyoruz.

“Güven, en büyük hazinedir.”  E. Zengin 

 Misyonumuz…

Sardunya Reklam Şirketi; insana, doğaya saygı duyan, evrensel ahlak değerlerini benimsemiş, teknolojiyi daima güncelinde tutan, kurumsal firma yapısında süreklilik ve yenilik içinde olan globalde söz sahibi olmak isteyen reklam şirketi olma yolunda siz değerli müşterilerimizin tercihi ile başarısını sürdürmektedir.

Saygılarımızla…

Sardunya Reklam

 CEO / Funder / Genel Müdür

Emrullah Zengin

 

Sardunya Reklam’ın kurucusu Emrullah Zengin, Karadeniz Vergi Dairesi 9970584888 numaralı vergi mükellefi’dir.  92759 sicil numarası ve 6134791 oda numarası ve 6140254 faaliyet numarası ile NACE KODU: 73.11.01 olarak 5362 sayılı kanun gereğince faaliyette olup tüm hakları yasal olarak güvence altına alınmıştır.
WhatsApp WhatsApp