Show TURK Reklam


SARDUNYA REKLAM

SHOW TÜRK – SHOW AVRUPA

BANT ve SPOT REKLAM

Show TV’nin Avrupa yayını SHOW TÜRK‘de spot ve bant reklam. SHOW TÜRK TV kanalında spot reklam ve bant reklam fiyatları. Reklam bütçenizi, reklam vermek istediğiniz dizi/programları ve reklam vereceğiniz zamanı sayfanın sonunda ki “Bilgi / Talep Formu” aracılığı ile bize isteğinizi bildirerek size özel medya planı hazırlayabiliriz, reklamınızda onayınızla yayın sırasına alınmış olacaktır.

BANT REKLAM SPOT REKLAM
BANT REKLAM ÖRNEĞİ SPOT REKLAM ÖRNEĞİ
Bant Reklam: Dizi/Program yayınlanırken 8 yada 10 saniye olarak ekranın altında yayınlanan reklam türüdür. Spot Reklam: Dizi/Program reklam arasına gittiğinde 5-90 saniye arasında yayınlanan reklam türüdür.

SHOW TÜRK – Show TV’nin Avrupa TV bant ve spot reklam fiyatları aylık olarak, reyting oranlarına göre değişmektedir. Aşağıda belirtilen fiyatları genel temsili olarak değerlendirebilirsiniz.

SHOW TÜRK BİRİM SANİYE REKLAM FİYATLARI
REKLAM YAYIN ZAMANLARI BANT REKLAM SPOT REKLAM
07:00 – 17:00  3 €  2 €
17:00 – 01:00  5 €  3 €
01:00 – 07:00   2 €  1 €
GOLD: Popüler Dizi/Programlar  10 €  7 €

Temsili birim saniye fiyatlardır.

MÜŞTERİ
BANT REKLAM
SPOT REKLAM
TOPLAM SANİYE

Bant reklam ve/veya spot reklam tercihinize göre istediğiniz dizi/programlarda size özel ücretsiz medya planı hazırlıyoruz

İstediğiniz dizi/programlarda da reklamlarınızın medya planını yaptırabilirsiniz.
Bant Reklam siparişlerinizde 2.000 ₺ değerinde BANT REKLAM prodüksiyonu sipariş verilen kanal formatlarında ücretsiz hazırlanır.

Spot Reklam siparişlerinizde kaç saniye spot reklamınız varsa bize göndermelisiniz veya ücreti karşılığında masaüstü spot reklamınızı hazırlıyoruz.

Ayrıntılı bilgi veya görsel gönderimi için: PRODÜKSİYON sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Vergi levhanızı yada kaşe bilgilerinizi bize göndermenizle onayladığınız plan; gün, tarih, reklam türü, reklam sürelerini içeren sözleşmeniz hazırlanır.

Ayrıca reklamlarınızın yayını için yetki belgesi göndereceğiz size, imzalayıp bize göndermeniz gerekebilir.

İmzalar tamamlandığında rezervasyonunuz yapılmış olacaktır.
Reklamlar yayına çıkmadan önce ödemeler yapılmış olmalıdır. Ödeme yapıldıktan sonra siparişiniz alınmış olur, reklamlarınız yayın sırasına alınır.

Türkiye'den yapılacak ödemelerde +%18KDV'li fatura kesilecektir. ₺ yapılacak ödemelerde Merkez Bankası'nın son güncel € kuru üzerinden ödeme yapılabilir.

Türkiye dışından yapılacak ödemeler de %18 KDV'den muaf şirketiz. %18KDV hariç olacaktır. KDV'siz fatura kesilecektir. Bankalar arası para transfer süreleri nedeniyle, ilk reklam yayınından 5 iş günü öncesinden ödeme yapmış olmanız gerekiyor.

Aylık siparişlerde ödemenin yarısını iş başında, kalan yarısını da ilk reklamlarınız yayınlandıktan sonra yapabilirsiniz.
Yayın sırasına alınan reklamlar her gün başlamadan önce yetkililerin telefonlarına SMS olarak SRDNYRKLAM başlıklı "Reklamlarınız Az Sonra Yayında" bildirisi reklamların yayınlanacağı TV'nin linki ile beraber gönderilir.

Reklamlarınızı kaçırmanız durumunda, talebinizle yayınlanmış reklamların RTÜK'e gönderilmiş görüntü kalitesi düşük orjinal versiyonları veya reklam tam saatleri size gönderilir.
Reklamlarınız yayınlandığı dizi/programlardan 1'er versiyon kaliteli görüntü için özel montajlanıp, sosyal medya hesaplarınızda yayınlayabileceğiniz şekilde size gönderilir.

Yurt dışından bilgi almak isteyenler, WhatsApp üzerinden bizi ücretsiz arayabilir.

Mesai saatleri dışında bu sayfayı inceliyorsanız aşağıda ki “Bilgi/Talep Formu” ile bize isteğinizi iletebilirsiniz.

BİLGİ / TALEP FORMU