Radyo Reklam Paketleri

SARDUNYA REKLAM

RADYO REKLAM PAKETLERİ

10-15-30 GÜN & 4 H.SONU

Radyo reklam paketlerimiz 10-15-30 Gün ve 4 Hafta Sonu olarak 3-5-10-30 radyolardan Antre-Midi-Skor paketlerimizden hedef kitlenize özel radyo reklamları yayınlayın.

Hazır paket yerine bütçenize göre paketler hazırlıyoruz.

Türkiye Geneli 55 Radyo’da Reklam

Yerel Radyolarda Reklam Yayınlamıyoruz.

radyo reklam paketleri

RADYO REKLAMI

Radyoda 3 farklı saat diliminde reklamlarınız yayınlanır, radyo reklamları maliyetiniz de bu saatlerde yayınladığınız reklamların birim saniyesi üzerinden hesaplanır.

TS(Trafik Saatleri): Hafta içi, potansiyel müşterileriniz işlerine ve/veya evlerine giden, hafta sonlarında ise evlerinden çıktıkları ve evlerine giden radyo dinleyiciler için ideal reklam zamanıdır: 06:30 – 10:00 ve 17:00 – 20:30 arasında ki zaman dilimidir.

TSD(Trafik Saatleri Dışı): Potansiyel müşterileriniz iş yerlerinde, evlerinde, ofislerinde radyo dinleyenler için ideal reklam zamanıdır. 10:01 – 16:59 arasında ki zaman dilimidir.

GTS(Geç Trafik Saati): Genelde şehirler arası seyahat eden, öğrenciler, gece radyo dinleyici için ideal reklam zamanıdır. 20:31 – 06:29 arasında ki zaman dilimidir.

*Sardunya Reklam Türkçenin kullanılmasına özen gösteren şirkettir. “Trafik Saati”, “Trafik Saati Dışı”, “Geç Trafik Saati” kelimelerini, aynı anlamlara gelen diğer şirketlerde “Drive Time”, “Off Drive Time”, “Late Drive Time” gibi karşınıza çıkmış olabilir. Yabancı kelime yerine Türkçe kelime kullanmaya her zaman özen gösteririz.

RADYO REKLAM FİYATLARI

Radyo reklam fiyatları için önce 1 reklamınızın kaç saniye olacağı belirlenmelidir. Reklamlarınız birim saniye üzerinden fiyatlandırılır. FİYATLAR AYLIK OLARAK BELİRLENMEKTEDİR. Daha sonra hangi radyolarda reklamlarınızın yayınlanacağı + 1 radyo’da 1 günde hangi saatlerde tekrar edeceğini + kaç gün boyunca yayınlanmasını istediğini bize bildirmenizle radyo reklam maliyetiniz belirlenecektir.


BÜTÇENİZE GÖRE Güncel RADYO REKLAM FİYATLARI için BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

RADYO REKLAM PAKETLERİ

REKLAM PLANI

Radyo'da 3 türde REKLAM PLANI hazırlanır.

1. Radyo Reklam Paketlerimizden hedef kitlenizi seçersiniz.

2. Sizin istediğiniz radyolarda, saatlerde reklam planı hazırlarız.

3. Sektör tecrübe ve analizlerimizden edindiğimiz bilgilerle, bütçenizden en fazla verim alabileceğiniz, reklam amacınızı hedef kitlenizle (ABC12DE) birleştirecek Radyo Reklam planı hazırlarız.

Radyo Reklam Paketlerinden sipariş vermek, kendi radyo reklam planınızı yayınlatmak yada profesyonel reklam planı hazırlatmak için bizimle iletişime geçebilir yada sayfanın altında ki FORM'lardan bize isteğinizi iletebilirsiniz.

RADYO REKLAM PAKETLERİ

Hedef kitlenize özel radyo reklam paketlerimiz. 10 saniyelik 1 adet reklamınız, Trafik Saatlerinde, 1 radyoda 1 günde: ANTRE Paketlerde x2 kere, MİDİ Paketlerde x3 kere, SKOR Paketlerde x4 kere yayınlanmasını içerir.

Radyo reklam paketlerimizi hedef kitlenize özel 3-5-10-30 Radyo olarak veya 10-15-30 GÜN - 4 H.SONU olarak ANTRE-MİDİ-SKOR Paketlerimizden seçim yapabilirsiniz.

Radyo Reklam Paketleri 1 Radyo Reklam Paketleri 2 Radyo Reklam Paketleri 3 Radyo Reklam Paketleri 4

REKLAM

Radyo Reklamların yayınlarında anlaştıktan sonra REKLAM'ınız hazırsa göndermenizi isteriz. Reklam metnini bize iletmeniz veya önerdiğimiz reklam metnini kabul etmenizle biz hazırlar, onayınıza göndeririz. Radyoda 3 farklı saat dilimlerinde reklamlarınız yayınlanır.

TS(Trafik Saati): Sabah 07:00-10:00 ve/veya 17:00-20:00 saatleri arasında reklamların yayınlandığı kuşaktır.

TSD(Trafik Saati Dışı): 10:00-17:00 ve/veya 20:00-00:00 saatleri arasında reklamların yayınlandığı kuşaktır.

GTS(Geç Trafik Saati): 00:00-07:00 saatleri arasında reklamların yayınlandığı kuşaktır.

Siparişin net dakika araları bellidir, her reklamınız yayınlanmadan 5dk. önce istediğiniz telefon numaralarına, radyo linki ile beraber REKLAMLARINIZ AZ SONRA YAYINDA kısa mesajı gönderilir.

BELGELER

Reklamlarınız yayına hazır hale geldikten sonra sözleşmenizin hazırlanması ve reklam yayını için sizden isteyebileceğimiz BELGELER olacaktır.

Radyo reklam metninizde iddialı kelimeler kullanmanız durumunda bu kelimeleri ıspatlayıcı belgeleriniz olmalıdır.

Reklamı hazır gönderecekseniz, sesin kaşeli/imzalı belesi ve arka fonda kullanacağınız müzik telif hakkı içeriyorsa telif belgenizi bize göndermeniz gerekmektedir.

Reklamlarınız Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına ve RTÜK kurallarına uygun olmalıdır.

Reklamlarınız hazırlandıktan sonra herhangi bir cezai işleme maruz kalmamanız için avukat onayına gönderilir.

SÖZLEŞME

Görüşmelerimiz sonucunda onayladığınız Radyo Reklam Planını içeren yayın tarihleri, saatleri, tekrar bilgileri ayrıntılarıyla SÖZLEŞMENİZ hazırlanır.

Vergi levhanızı veya kaşe bilgilerinizi bize göndermenizle üzerinde anlaştığımız Radyo Reklam Planını içeren sözleşmeniz hazırlanıp yetki belgesi ile beraber size gönderilerek imzalanmanız beklenir.

ÖDEME

Reklam planının onaylanması, Sözleşmenin imzalanması, Reklamların yayına hazır olmasından sonra ÖDEME aşamasına geçilir.

Ödemeler, reklamlar yayına çıkmadan EFT/Havale olarak yapılabilir. Açık hesap, çek, senet, kıymetli evrak vb. ödeme yöntemleri geçerli değildir.

Sipariş tutarınıza göre mesafeli(telinize gelecek şifre ile) veya sizi ziyaret ederek KREDİ KARTI'na tek çekim olarak da ödeme yapabilirsiniz.

Uzun süreli siparişlerinizde (En az 2 ay) ödemelerinizi, reklamlarınız yayına çıkmadan aylık olarak yapabilirsiniz. Sözleşmeye ek ödeme planınında imzalanması gerekir.

Ödemeden sonra siparişiniz netlik kazanır, reklamlarınız yayın sırasına alınmıştır.

Faturanızı ve sözleşmenizi ıslak imzalı olarak istediğiniz adrese veya adreslere ayrı ayrı olarak gönderiyoruz.

RAPORLAMA

Yayın sırasına alınmış reklamlarınızın her yayınından önce oto-kontrol RAPORLAMA/HATIRLATMA yapılır.

ÖRNEĞİN: "Sayın (Firma Yetkilisi), ............ tarihinde, ............ radyoda AZ SONRA ............ adet reklamlarınız yayınlanacaktır. Radyoyu hemen dinlemek için: www.radyo-canli-yayin-linki" otomatik olarak her reklamınızın yayınınadan 5dk. önce gönderilir. Bu bizim hatırlatma ve otomatik raporlama-kontrol sistemimizdir.

Reklamınızı kaçırmış, yayınında şüphede kalmış olabilirsiniz, talebinizle yayın tam saat:dakika'larını sizinle paylaşıyoruz.

Yılda bir kaç defa da olsa olağanüstü durumlar olabilir. Radyoların yayın akışlarında bir değişiklik olması veya sistemden kaynaklı reklamlarınızın yayınlanmaması durumunda, firma yetkilileriniz bilgilendirilir ve aynı radyoda telafi yayın reklam planı belirlenerek reklamlarınızın telafi yayınları yapılır.

Sipariş verdiğiniz radyolarda reklamlarınızın tam dakika aralıkları bellidir, her yayından önce size SMS gönderilerek hatırlatma yapılır.

    SİPARİŞ BİLGİ TALEP FORMU

    [recaptcha]


    *Doldurulması Zorunlu Alanlardır.