30 Günlük Radyo Reklam Paketleri

30 GÜNLÜK RADYO REKLAM PAKETLERİ

Sadece Türkiye Geneli 55+ radyo reklam paketleri. Pop, rock, slow, türkü, yabancı, rap, spor, haber genel yayın yapan seçtiğiniz radyolarda 30 günlük FM radyo reklam paketleri. Reklamlarınızı trafik saatlerinde, gün içinde veya akşam saatlerinde hedef kitlenize dinletin. Markanızı, ürünlerinizi, kampanyalarınızı binlerce radyo dinleyicisine ulaştırın.

Bu sayfanın özetini sesli olarak dinleyebilirsiniz;

30 GÜNLÜK REKLAM için RADYOLAR

Yerel Radyolarda Reklam Yayınlamıyoruz.

Türkiye Geneli veya çoğu ilde çekim gücüne sahip radyolarda reklamlarınızı yayınlarız. Reklamlarınızı yayınladığımız radyolarımız. Seçtiğiniz radyolarda 30 günlük planlama hazırlanacaktır.

30 Günlük Radyo Reklam Paketleri

REKLAM TÜRLERİ

SPOT REKLAM: Radyo reklamlarında kuşak içlerinde açılan jingle olarak bilinen spot reklam modeli yayınlanır. 1 spot reklam süresi için alt-üst limit yoktur. Reklamı hazır olarak gönderebilirsiniz yada reklamda vurgulamak istediklerinizi paylaşmanız ile profesyonel arkadaşlarımız size aralarından seçebileceğiniz reklam metni önerecektir.

SPONSORLUKLAR: Radyo programlarını … sunar/sundu şeklinde sponsorlu içerikli reklamlardır. Uzun süreli olmak üzere 3/6/12 aylık olarak satılır. İstediğiniz radyolarda ki boşta sponsor olabileceğiniz programlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer reklam türlerinden rezervasyon yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SESLENDİRME

Radyo reklamınızın, reklam metni hazır olduktan sonra seslendirme yapılmalıdır. Seslendirme bizim tarafımızdan + ekstra ücreti karşılığında kaşeli ses olarak (telif hakkı olmadan) reklam metninizin seslendirmesini yapılır, arka fona telifi size ait yada telifsiz fon müzikleri eklenir. Son olarak onayınızla yayına alınır. Profesyonel seslendirme ihtiyaçlarınız için ses sanatçılarımızı seçebileceğiniz seslendirme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

DİLİMLER

Radyoda 3 farklı saat diliminde reklamlarınız fiyatlanır. Bu dilimlerde yayınlanacak reklamların birim saniyesi üzerinden hesaplanır. Radyolarda ortalama her saatte bir kere reklam arasına gidilir. Bu saatler ..:20 | ..:30 | ..:40 gibi değişiklik gösterebilir. Dilimler, bu dilimler tüm radyolar hemen hemen aynıdır.

TS(Trafik Saatleri-DT): Hafta içi 07:00 – 10:00 ve 17:00 – 20:00 saatleri arası, hafta sonu 10:00 – 19:00 saatleri arasında yayınlanacak reklamlar trafik saatleri fiyatlarına göre hesaplanır.

TSD(Trafik Saatleri Dışı-ODT): Hafta içi 10:01 – 16:59 ve 20:01 – 23:59 saatleri arası, hafta sonu 07:00 – 09:59 ve 19:01 23:59 saatleri arasında yayınlanacak reklamlar trafik saatleri dışı fiyatlarına göre hesaplanır. Bazı radyolarımızda geç trafik saati kategorisi saat farklılıkları gösterebilir.

GTS(Geç Trafik Saati): Her gün 00:00 – 06:59 arası saatleri arasında yayınlanacak reklamlar geç trafik saatleri fiyatlarına göre hesaplanır. Bazı radyolarımızın geç trafik saat dilimleri değişiklik göstermekle, reklam yayını yapmayabilirler.

*Sardunya Reklam olarak türkçenin kullanılmasına özen gösteriyoruz.”Drive Time, DT: Trafik Saatleri”, “Of Drive Time, ODT: Trafik Saatleri Dışı “, “Late Drive Time, LDT: Geç Trafik Saatleri” olarak türkçe karşılıklarını kullanmaya özen gösteriyoruz.

FAYDALI BAĞLANTILAR

 • Güncel tüketici davranışlarını analiz ettiğimiz anketlerimize katılmak için tıklayın
 • 3/6/12 aylık periyotlarla uzun dönem reklam rezervasyonları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın
 • Reklamların hukuk onayı ve SardunyaReklam prensipleri uygunluğu hakkında bilgilendirmeler için tıklayın.
 • Ölçümler, reytingler hakkında şeffaf bilgiler için tıklayın.

REVİZELİ FİYAT ÇALIŞMASI

Toplam kullanacağınız radyolar ve saniyeye göre revize fiyat çalışması yapıyoruz. En uygun fiyat çalışması için 1 reklam süreniz, 1 günde hangi dilimlerde kaç tekrar yayınlanacağı belli olmalıdır. Kısaca formülü bu şekildedir;

1 reklam süresi(saniye) X 1 günde tekrar sayısı X Radyo adeti X 30 (gün) = Toplam kullanılacak süre (X çarpım demektir.)

Radyoları, dilimi ve toplam kullanacağınız süreyi(saniyeyi) bize iletmeniz ile hızlıca fiyat çalışması yapılır. Bu özel fiyat çalışması için Müşteri Açılış Formu‘nu indirerek kaşe-imza rica ediyor olacağız.

Ayrıca çoklu seçimler yapmanız durumunda fiyatlarda ekstra indirimler olacaktır. Çoklu seçimler Örneğin; TRT grubunda ki radyolarda, TRT FM, TRT Radyo 1, TRT Haber ..vb 3 radyoda birden yayın istediğinizde fiyatlarda ekstra indirimler olacaktır. Diğer radyo gruplarında da aynı şekildedir. Çoklu seçimler yapabileceğiniz radyo grupları bu şekildedir;

trt best fm 30 günlük radyo reklam paketleri
power fenomen fm, turkuaz kral ntv radyo 30 günlük reklam paketleri
süper fm, metro fm, slow türk, radyo d 30 günlük radyo reklam paketleri
Pal show radyo 30 günlük radyo reklam paketleri

Bu radyo gruplarında çoklu kullanım mevcuttur, aynı grup içinden seçtiğiniz radyolarda ekstra indirim söz konusu olacaktır. Diğer radyolarımızda tekli kullanım mevcuttur. Tekli kullanımlı radyolarımız:

istanbul fm, radyo 7 radyo trafik tgrt fm 30 günlük radyo reklam paketleri

30 GÜNLÜK RADYO REKLAM FİYATLARI

Yerel Radyolarda Reklam Yayınlamıyoruz.

30 günlük radyo reklam paketi için seçeceğiniz radyolara göre saniye fiyatları aylık olarak değişmektedir. Fiyatlar birim (1) saniye üzerinden trafik saatleri, trafik saatleri dışı ve geç trafik saatleri olarak seçtiğiniz dilimlere göre fiyatlanır. Güncel;

30 günlük radyo reklam fiyatları için bizimle iletişime geçiniz. En uygun fiyat çalışması için toplam kullanılacak süre, Müşteri Açılış Formu‘nu kaşe imza, seçtiğiniz radyoları belirtmeniz ile 30 günlük radyo kampanyanız için plan maliyeti paylaşılacaktır.

İLETİŞİM

Santral, WhatsApp, E-Mail ile hemen bizimle iletişime geçebilir, toplantı planlayabilirsiniz.

30 günlük radyo reklam paketleri santral iletişim
30 günlük radyo reklam paketleri whatsapp iletişim
30 günlük radyo reklam paketleri email iletişim
radyo reklam paketleri için toplantı planla
radyo reklam paketleri sosyal sorumluluk

REZERVASYON SÜRECİ

Radyo reklamları için rezervasyon süreci sırasıyla aşağıda ki gibidir, mesai saatleri içinde reklam ve plan hazır olduktan sonra 15-20 dakikada reklamlarınızı yayın sırasına alabiliriz.

REKLAM PLANI

Radyo'da 3 türde REKLAM PLANI hazırlanır.

1. Radyo Reklam Paketlerimizden hedef kitlenizi seçersiniz.

2. Sizin istediğiniz radyolarda, saatlerde reklam planı hazırlarız.

3. Sektör tecrübe ve analizlerimizden edindiğimiz bilgilerle, bütçenizden en fazla verim alabileceğiniz, reklam amacınızı hedef kitlenizle (ABC12DE) birleştirecek Radyo Reklam planı hazırlarız.

Radyo Reklam Paketlerinden sipariş vermek, kendi radyo reklam planınızı yayınlatmak yada profesyonel reklam planı hazırlatmak için bizimle iletişime geçebilir yada sayfanın altında ki FORM'lardan bize isteğinizi iletebilirsiniz.

RADYO REKLAM PAKETLERİ

Hedef kitlenize özel radyo reklam paketlerimiz. 10 saniyelik 1 adet reklamınız, Trafik Saatlerinde, 1 radyoda 1 günde: ANTRE Paketlerde x2 kere, MİDİ Paketlerde x3 kere, SKOR Paketlerde x4 kere yayınlanmasını içerir.

Radyo reklam paketlerimizi hedef kitlenize özel 3-5-10-30 Radyo olarak veya 10-15-30 GÜN - 4 H.SONU olarak ANTRE-MİDİ-SKOR Paketlerimizden seçim yapabilirsiniz.

30 Günlük Radyo Reklam Paketleri 1 30 Günlük Radyo Reklam Paketleri 2 30 Günlük Radyo Reklam Paketleri 3 30 Günlük Radyo Reklam Paketleri 4

REKLAM

Radyo Reklamların yayınlarında anlaştıktan sonra REKLAM'ınız hazırsa göndermenizi isteriz. Reklam metnini bize iletmeniz veya önerdiğimiz reklam metnini kabul etmenizle biz hazırlar, onayınıza göndeririz. Radyoda 3 farklı saat dilimlerinde reklamlarınız yayınlanır.

TS(Trafik Saati): Sabah 07:00-10:00 ve/veya 17:00-20:00 saatleri arasında reklamların yayınlandığı kuşaktır.

TSD(Trafik Saati Dışı): 10:00-17:00 ve/veya 20:00-00:00 saatleri arasında reklamların yayınlandığı kuşaktır.

GTS(Geç Trafik Saati): 00:00-07:00 saatleri arasında reklamların yayınlandığı kuşaktır.

Siparişin net dakika araları bellidir, her reklamınız yayınlanmadan 5dk. önce istediğiniz telefon numaralarına, radyo linki ile beraber REKLAMLARINIZ AZ SONRA YAYINDA kısa mesajı gönderilir.

BELGELER

Reklamlarınız yayına hazır hale geldikten sonra sözleşmenizin hazırlanması ve reklam yayını için sizden isteyebileceğimiz BELGELER olacaktır.

Radyo reklam metninizde iddialı kelimeler kullanmanız durumunda bu kelimeleri ıspatlayıcı belgeleriniz olmalıdır.

Reklamı hazır gönderecekseniz, sesin kaşeli/imzalı belesi ve arka fonda kullanacağınız müzik telif hakkı içeriyorsa telif belgenizi bize göndermeniz gerekmektedir.

Reklamlarınız Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına ve RTÜK kurallarına uygun olmalıdır.

Reklamlarınız hazırlandıktan sonra herhangi bir cezai işleme maruz kalmamanız için avukat onayına gönderilir.

SÖZLEŞME

Görüşmelerimiz sonucunda onayladığınız Radyo Reklam Planını içeren yayın tarihleri, saatleri, tekrar bilgileri ayrıntılarıyla SÖZLEŞMENİZ hazırlanır.

Vergi levhanızı veya kaşe bilgilerinizi bize göndermenizle üzerinde anlaştığımız Radyo Reklam Planını içeren sözleşmeniz hazırlanıp yetki belgesi ile beraber size gönderilerek imzalanmanız beklenir.

ÖDEME

Reklam planının onaylanması, Sözleşmenin imzalanması, Reklamların yayına hazır olmasından sonra ÖDEME aşamasına geçilir.

Ödemeler, reklamlar yayına çıkmadan EFT/Havale olarak yapılabilir. Açık hesap, çek, senet, kıymetli evrak vb. ödeme yöntemleri geçerli değildir.

Sipariş tutarınıza göre mesafeli(telinize gelecek şifre ile) veya sizi ziyaret ederek KREDİ KARTI'na tek çekim olarak da ödeme yapabilirsiniz.

Uzun süreli siparişlerinizde (En az 2 ay) ödemelerinizi, reklamlarınız yayına çıkmadan aylık olarak yapabilirsiniz. Sözleşmeye ek ödeme planınında imzalanması gerekir.

Ödemeden sonra siparişiniz netlik kazanır, reklamlarınız yayın sırasına alınmıştır.

Faturanızı ve sözleşmenizi ıslak imzalı olarak istediğiniz adrese veya adreslere ayrı ayrı olarak gönderiyoruz.

RAPORLAMA

Yayın sırasına alınmış reklamlarınızın her yayınından önce oto-kontrol RAPORLAMA/HATIRLATMA yapılır.

ÖRNEĞİN: "Sayın (Firma Yetkilisi), ............ tarihinde, ............ radyoda AZ SONRA ............ adet reklamlarınız yayınlanacaktır. Radyoyu hemen dinlemek için: www.radyo-canli-yayin-linki" otomatik olarak her reklamınızın yayınınadan 5dk. önce gönderilir. Bu bizim hatırlatma ve otomatik raporlama-kontrol sistemimizdir.

Reklamınızı kaçırmış, yayınında şüphede kalmış olabilirsiniz, talebinizle yayın tam saat:dakika'larını sizinle paylaşıyoruz.

Yılda bir kaç defa da olsa olağanüstü durumlar olabilir. Radyoların yayın akışlarında bir değişiklik olması veya sistemden kaynaklı reklamlarınızın yayınlanmaması durumunda, firma yetkilileriniz bilgilendirilir ve aynı radyoda telafi yayın reklam planı belirlenerek reklamlarınızın telafi yayınları yapılır.

Sipariş verdiğiniz radyolarda reklamlarınızın tam dakika aralıkları bellidir, her yayından önce size SMS gönderilerek hatırlatma yapılır.

  SİPARİŞ BİLGİ TALEP FORMU

  [recaptcha]


  *Doldurulması Zorunlu Alanlardır.

  Bu Sayfaya Puan Verebilirsiniz;
  [Toplam: 1 Ortalama: 5]