Sosyal Medya Reklam

SARDUNYA REKLAM

SOSYAL MEDYA REKLAM

GOOGLE, FACEBOOK, INSTAGRAM, YOUTUBE REKLAMLARI

Tüm potansiyel müşterileriniz sosyal medya hesaplarından gündemi takip ediyor yada ihtiyaçlarını arıyor. GOOGLE’da Arama Ağı, Ürün Listeleme (Alışveriş), Yeniden Pazarlama, FACEBOOK Reklam, INSTAGRAM Reklamları, YouTUBE reklamı ile ürünlerinizin/hizmetlerinizin reklamlarını yapın.

Google, YouTUBE’un tüm reklamları Google AdWords tarafından yapılır. Facebook ve Instagram’ın tüm reklamları da Facebook Business ile yapılmaktadır.

Sosyal medya reklamlarımızı tek tek olabildiğince kısaca anlatıp bilgilendirdikten sonra sayfanın altında tüm sosyal medya için reklam verebileceğiniz paketimizden sipariş verebilir yada istediğinize özel bütçelendirme yapılabilmektedir.

NOT: Tüm Sosyal Medya Reklamlarımızda oluşturacağımız kampanyalarda lokasyon-lar, cinsiyet, yaş, ilgi alanları hedeflemesi yapabilir. Böylece reklamları sadece hedef kitlenize gösteririz ve reklam bütçenizi en doğru şekilde harcamış oluruz. Tüm sosyal medya reklamları İSTEDİĞİNİZ GÜNLÜK BÜTÇE (₺) x 30 (GÜN) olarak bütçelendirilir.

Google Arama Ağı Reklamları: İstediğimiz anahtar kelimeleri Google’a yazan müşteriye, arama sonuçlarında gösterdiğimiz reklamlardır. Gösterim ücretsiz olup, sadece TBM dediğimiz, Tıklama Başına Maliyetler ile ücretlendirilir, Maksimum TBM’si en fazla olan firma ilk sırada görünür, günlük bütçeniz tükenene kadar reklamlarınız günlük gösterime devam eder.

Google Alışveriş Reklamları: Arama ağı gibi çalışmakta olup, bu kampanyada ürünleriniz fotoğrafları ve fiyatları ile en üst sırada görünmektedir. Bu kampanyayı daha çok  e-ticaret siteleri için yapmaktayız. Böyle bir reklam oluşturmak için siteniz gerekli şartları sağlamalıdır. SSL sertifikaları, Gizlilik Sözleşmesi, İade şartları, ödeme güvenliği ..vb.

Google YouTUBE Reklamları: Ürünlerinizi göstermek istediğiniz müşteri kitlenize reklam videonuz gösterilir. Süre sınırı yoktur, reklamlarınızı 8 saniye ve altında ayarlayabilirseniz “REKLAMI ATLA” olmadan reklamlarınız gösterilir. Bu reklam kampanyasında reklamınız gösterim başına 0,02-0,30 krş gibi kişi başı gösterim ücreti günlük bütçenizden düşmektedir.

Google Yeniden Pazarlama Reklamları: Web sitenize bir kere tıklayan müşteri daha sonra gezindiği, google ile anlaşmalı sitelerde sürekli sizin reklamlarınızı görecektir. Gösterim başına maliyetlendirme ile çalışan bu reklamlar, günlük bütçeniz bitene kadar günlük gösterime devam eder. Bu reklamı faaliyete sokabilmemiz için sitenize bir kod entegre etmemiz gerekmektedir. İlk 100 tıklamadan sonra da reklamlarınız gösterime başlamaktadır.


Instagram Reklamları: Reklam kampanyanız için hedef kitle tanımlaması yapılır ve reklamlarınız Instagram’da seçiminize göre hikaye veya akışta gösterilir, reklamlarınıza tıklayanlar web sitenize veya istediğiniz url’ye gelebilmektedir. Tıklama veya gösterim olarak ücretlendirilir, günlük bütçeniz bitene kadar reklamlar gösterime devam eder. Kampanyaya yetkilendirme yapabilmek için bir defaya mahsus instagram hesabınızın şifresini girmemiz gerekmektedir, time wiever programı ile ekranımıza bağlanıp sizde şifreyi girebilirsiniz yada biz yetkilendirme yaptıktan sonra şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Facebook Reklamları: Reklam kampanyanız için hedef kitle tanımlaması yapılır, reklamlarınız tıklama, beğeni veya gösterim olarak seçebilirsiniz. Reklam yapılacak sayfaya bizi “REKLAM VEREN” olarak yetkilendirmeniz gerekmektedir. Günlük bütçeniz bitene kadar reklamlarınız gösterime devam eder.

TÜM SOSYAL MEDYA REKLAMLARI KENDİ İÇLERİNDE ÇOK DETAYLIDIR. KISA VE ÖZ OLARAK BU KADAR ANLATABİLDİK. MERAK ETTİKLERİNİZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

SOSYAL MEDYA REKLAM PAKETİMİZ

İstediğiniz kadar anahtar kelime veya istediğiniz hedef kitleyi seçebiliriz. Sipariş için bilgi amaçlı verilmiş pakettir. Daha fazla kişiye erişmek için veya bütçeniz dahilinde fiyatlar arttırılıp azaltılabilir. Kampanyalar arasında da seçimler yapılabilir.

MECRA KAMPANYA GÜNLÜK BÜTÇE AYLIK BÜTÇE
ARAMA AĞI 50 ₺ 1.500 ₺
ALIŞ-VERİŞ 50 ₺ 1.500 ₺
YENİDEN PAZARLAMA 30 ₺ 900 ₺
YouTUBE 50 ₺ 1.500 ₺
FACEBOOK 50 ₺ 1.500 ₺
INSTAGRAM 50 ₺ 1.500 ₺

8.400 ₺ + %18 KDV  *Sipariş için bilgi amaçlı verilmiş pakettir.

RAPORLAMA

Sosyal medya reklamlarında her gün, bir önceki günde yapılan harcamalar yetkililerin telefonuna SMS olarak veya mail olarak gönderilmektedir. Ayrıca Google Analytics kayıtları ile eşleştirme yapabilirsiniz.

NOT: Reklam talepleriniz ÇALIŞMA ŞARTLARIMIZA uygun olması gerektiği gibi şirket olarak kararımız gereğince sağlığı ilgilendirdiği iddia edilen ürünlerin reklamları, yanıltıcı ve aldatıcı ürünlerin reklamlarını kesinlikle yapmıyoruz. Şirketimizde aylık bütçe 1.500 ₺ altında reklam kampanyası yapılmamaktadır.

SOSYAL MEDYA REKLAMLARINDA

KARAR VERMENİZE YARDIMCI OLALIM


    İstediğiniz Sosyal Medya Reklamları:
    Google-Arama AğıGoogle-Alış-VerişGoogle-Yeniden PazarlamaYouTUBEFacebookInstagramHEPSİ