Sinema Reklamları

SARDUNYA REKLAM

SİNEMA REKLAMLARI

Türkiye Genelinde 1.118 salonda veya reklam yapmak istediğiniz şehirlerde ki salonlarımızda reklam verebilirsiniz. Sinema Reklam çeşitlerimiz çoğunlukla tercih edilen Perde Reklam, Bilet Giydirme, Gişe Uygulamaları, Fuaye Reklamları, Koltuk Arkası Reklamlarımızdır.  Son yılların en çok tercih edilen ve sonuç veren reklam mecrası olan sinema reklamlarını Türkiye Geneli veya istediğiniz şehirlerde ki salonlarımızda reklamlar verebilirsiniz. Şehir listemizi aşağıda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. 

Perde Reklamları

Sinema Salonu Perde Reklamları

Bilet Giydirme

Sinema Bilet Giydirme Reklamları

Gişe Uygulamaları

Sinema Gişe Uygulamaları

Fuaye Reklamları

Sinema Fuaye Reklamları
 • PERDE REKLAMLARI; Telefonları sessizde filmi bekleyen izleyicilere reklamlarınızı ön sıradan izletin. Sipariş sırasına göre dizilim yaptığımız için filme en yakın sırayı almak için reklam vereceğiniz zamanı öne almanızı tavsiye ederiz.
 • BİLET GİYDİRME; Fimin saatini kontrol eden, salon numarasını kontrol eden, koltuğunu kontrol eden herkes reklamınızı elinizden düşürmesin.
 • GİŞE UYGULAMALARI; İstediğiniz şehirde gişelerde sizin reklamınızın sırasında beklesin izleyiciler.
 • FUAYE REKLAMLAR; Sinemanın içinde en çok görülen yerlere reklamlarınızı asıyoruz.
 • KOLTUK ARKASI REKLAMLAR; Seçtiğiniz sinemada tüm koltukların arkasına sizin reklamlarınızı asıyoruz. Tüm izleyicilerimiz koltuklarını bulduğunda ilk sizin reklamlarınızı okuyor. 

SİNEMA SALONLARIMIZ

Türkiye Geneli 1.118 Sinema Salonumuzda Reklam Verebileceğiniz gibi Listede ki İstediğiniz Şehirlerde ve AVM'lerde Reklam Verebilirsiniz.

Tam Listeyi İndirmek için TIKLAYIN...

Ayrıntılı bilgi, ön rezervasyon ve siparişlerinizi müşteri temsilcilerimizden edinebilirsiniz. Sipariş sırasına göre dizilim yaptığımız için reklam vereceğiniz zamanı öne almanızı tavsiye ederiz.  KARAR VERMENİZE YARDIMCI OLALIM

  [recaptcha]


  *Zorunlu Alanlardır.