Logo Baskılı Kürdan

Logo baskılı kürdan, leziz yemeklerinizi değerli müşterilerinize sunarken değer katın. Müşterilerinizin aklı sizde, markanızda kalsın, sunumlarınıza hareket katın, müşterilerinize değerli hissettirin.

logo baskılı kürdan
logo baskılı kürdan

İMALATÇI, ÜRETİCİSİNDEN SATIN ALIN!

Logo baskılı kürdan markamız 2015’ten günümüze toptan ve perakende üretimler ile yurt içi ve yurt dışı satışlar yapmaktayız. Logonuza uygun farklı model geliştirebilir, hazır şablonlardan logonuza uygun modeli seçebilirsiniz.

 • Tüm ürünlerimize geliştirdiğimiz özel reçine kaplama ile kaplıyoruz, baskı boyası ele ve yemeğe bulaşmıyor.
 • Tüm kürdanları paketlemeden önce sterilize ediyoruz.
 • Mutfakta hijyenik saklanması için her model için 1 adet saklama kutu gönderiyoruz.
 • Gönül rahatlığı ile yemek sunumlarınızda kullanabilirsiniz. Kürdana sarım kısmında gördüğünüz bayrak kürdan logosu ile yemeklerinizi yerken içiniz rahat olsun.

Logo baskılı bayrak modellerinde siparişler en az 1.000 adet ve katlarında olmalıdır. Özel reçine kaplamalı ve paketlemeden önce sterilize işlemleri nedeniyle 1.000 adet en az 12-14 iş gününde hazır olmaktadır. (daha erken hazır olması durumunda bekletilme yapılmadan gönderilir.)

bayrak-kurdan-hamburger-et-tost-pasta-tatli-logolu-kurdan

Logonuza uygun bayrak tasarımı yapabileceğimiz gibi, tasarım telifleri bize ait olan hazır şablon modellerden de seçimler yapabilirsiniz. Ücretsiz tasarım hizmetimizde logonuzu tüm modellere uyguluyoruz beğendiğiniz modellerden seçimler yapabilirsiniz. (1 modelden en az 1.000 adet sipariş olmalıdır.)

Selfi çektiren modeller ile sunumlarınıza hareket katın, misafirlerinize farklı ve güzel bir deneyim sağlayın. Müşterileriniz bu ürünler ile selfi yada fotoğraf çekerek sosyal medya hesaplarında paylaşsınlar. İstediğiniz modelin numarasını bize iletebilirsiniz.

selfi çektiren modeller, logo baskılı kürdan modellerinde

Hamburger, et, pasta, tatlı vb. sunumlarınızda sözlü modeller ile müşterilerinizi gülümsetin. Güzel bir deneyim ile müşterilerinizin aklında kalın. İstediğiniz modellerin, çeşitlerin numarasını bize iletebilirsiniz.

sözlü modeller yemek sunumları güzel sözler

Restorant, cafe, otel gibi işletmelerinizin kurumsal kimliğini yansıtabileceğiniz, logonuzu baskılı olarak sunumlarınıza hareket katarak kullanabileceğiniz ürün çeşitleri.

klasik bayrak kürdan modelleri

Menülerinizi yada Google işletme adresi, yorum, puan QR kodu ekleyebildiğimiz gibi Instagram veya link içeren her şeyi QR kodlayabilir ve yemek sunumlarınızda logonuz ile beraber kullanabilirisniz.

qr kod bayrak kürdan ürün çeşitleri

Steak, et kullanımlarında, pişme derecelerini gösteren bayraklar. Logonuzu da ekleyebileceğimiz kürdan modelleri. Etin pişme dereceleri olan Az pişmiş Rare, Az-ORta Pişmiş “Medium Rare”, Orta Pişmiş “Medium”, Orta-İyi Pişmiş “Medium Well”, İyi Pişmiş “Well” dereceli modeller. Farklı istediğiniz modellerden de hazırlayabiliriz.

steak et çubuğu dereceli modeller

Logonuzu CMYK renklerle PDF olarak göndermeniz ile grafik tasarımı ücretsizdir. Ambalajcı, reklamcı vb. B2B siparişlerde ücretsiz grafik çalışması ve markalama yapılmaz. (ürünlerde ve ambalajlarda logomuz kullanılmaz)

Perakende ürünlerimiz (bize özel tasarımların tescili alınmıştır) özel tasarım hazır ürünlerdir. Ertesi gün kargolanır. 10-50-100 adet ve katlarında siparişler verebilirsiniz. Perakende ürün listemizi pazar yerlerinde ki mağazalarımızdan inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz. Sizin önereceğiniz farklı modeller, fikirler varsa bize iletebilirsiniz 🙂

Perakende ürünlerimiz 10 ve 15 cm boyundadır, 10-50-100 adet ve katlarınca satıştadır. İstediğiniz modelin kodu ile stok sorabilir, hemen sipariş verebilirsiniz, ertesi gün kargolanır.

aşk ile kürdanlar emoji bayrak modelleri

Aşk ile, Aşk Tadında, Aşk Sensin, Biz Bu işin Keyif Kısmındayız, afiyet olsun, Türk Bayrağı, Atatürk şekilli bayrak kürdan modellerinden 10-50-100 adet olarak sipariş verebilirsiniz.

emoji ve dini bayrak kürdan modeller

Yemek sunumlarınıza hareket katmak, sofralarınızı süslemek için emoji, ve dini bayrak kürdan modellerden 10-50-100 adetlerde hemen sipariş verebilirsiniz. Modellerimizi çeşitlendirmek için hazırlamamızı istediğiniz model fikirleri varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz 🙂

bol çeşitli süper ekonomik paketler

Güzel yemeklerinizi sunarken sofralarınızı çeşitlendirmek için 10’ar adetli paketlerden verebilirsiniz.

Stok ve en yeni modellerimizi Instagram Bayrak Kürdan ve online pazaryeri mağazalarımızdan takip edebilirsiniz.

Perakende hazır ürünlerimizde siparişler için online pazaryerlerinde mağazalarımızı ziyaret edebilir, en güncel modeller için mağazalarımızı takip edebilirsiniz. Trendyol – Bayrak Kürdan

trendyol bayrak kürdan mağazası

Bayrak kürdan işlerimizde toptan ve yerli üretim yapan imalatçı firmayız. Yurt içi ve yurt dışı satışlar yapıyoruz. Yaptığımız ar-ge çalışmaları ile tüm modellere özel reçine kaplıyoruz, paketlemeden önce sterilize ediyoruz, her model için 1 adet hijyenik muhafaza kutu hediye olarak gönderiyoruz.

Sunumlarınızda kullanacağınız sağlıklı üretim ile hazırlanmış baskılı bayrak kürdanların güncel fiyatları için WhatsApp’tan hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 532 173 78 03

logo baskılı kürdan fiyatları iletişim
 • “Gıda ile teması uygundur” onaylı, bambu malzemeden geri dönüşümden üretilmiş çöp şişler kullanılır.
 • Baskı boyasının ele ve yemeğe bulaşmamasını sağlayan özel reçine kaplamamız ar-ge sonucu geliştirilen karışımdır.
 • Tüm ürünler paketlenmeden önce sterilize edilmektedir. Gönül rahatlığıyla sunumlarınızda kullanabilirsiniz.
 • Barkodlu ürünlerdir. Perakende ürünlerimizi yada istediğiniz tasarımda ki ürünleri yurt içi ve yurt dışı kendi mağazalarınızda stoklu satışlar yapabilirsiniz.
 • R simgeli ürünler, tescilli ürünlerdir, izinsiz kullanılması durumunda yasal işlemlere tabii olacaktır.
 • “Her Reklam 1 Yaşam” sosyal sorumluluk projemizce, BayrakKürdan markamız için TEMA vakfına fidan bağışları yapmaktayız. (Kürdanlar geri dönüşümden üretilse de, bayrak ve hazırlanan reçine malzemesi nedeniyle doğal yaşama katkı veriyoruz.)
 • Siparişlerin ödemesi iş başında yapılmış olmalıdır.
 • Kapıda ödeme ve vadeli ödeme sistemimiz yoktur.
 • Çalıştığımız bankaların güvenli sanal pos-uzaktan ödeme al bağlantısı ile uzaktan kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
 • Güncel oranlarda vade farkı ile kredi kartına tek çekim yada 2-12 arası taksit yapılabilir.
 • Sipariş teslim edilince fatura kesilir.
 • Siparişiniz instagram sayfamızda paylaşılarak sipariş süreci tamamlanır.

Yaptığımız işleri, çalıştığımız firmaları düzenli olarak instagram sayfamızda paylaşıyoruz. Referans işlerimizi görmek için instagram’dan @bayrak_kurdan sayfamızı ziyaret edebilir, bizi takip edebilirsiniz.

Yaptığımız işleri, çalıştığımız firmaları düzenli olarak instagram sayfamızda paylaşıyoruz. Referans işlerimizi görmek için instagram’dan @bayrak_kurdan sayfamızı ziyaret edebilir, bizi takip edebilirsiniz.
NOT: Ajans, ambalajcı vb. aracılardan gelen siparişleri ve paylaşım istemeyen küçük-büyük firmalara yaptığımız işleri sosyal medya hesaplarımızda paylaşmıyoruz.

Logonuzu CMYK renk kodlu olarak PDF yada vektörel olarak göndermeniz ile grafik tarasım ücretsizdir. Grafik hazır olarak gönderilecekse: Bayrak tasarımı 86x54mm’i geçmemelidir. Bu ebatları geçen çalışmalar ekstra +ücret gerekecektir. Ortada 10mm kürdana sarım payı bırakılmalıdır. Logo, yazılar 3mm içerde çalışılmalıdır. CMYK renk kodlu olmalıdır. Bu çalışmayı PDF yada vektörel olarak bize gönderebilirsiniz.

Kürdan Boyları: 15-20-25-30 cm ebatlarından kullanacağınız yemeğe göre seçebilirsiniz. Bu ebatlar dışında istediğiniz ebatı seçebilirsiniz +kesim ücreti çıkacaktır. 15cm boyunda kürdanlar 2,5mm kalınlığındadır. Diğer ebatlarda ki kürdanlar 3mm kalınlığında olacaktır.

Sipariş süreci toplam adete göre değişmektedir; Grafik Onayı + Ödeme (1-2 Gün) > Özel Reçine Kaplama + Kurutma (3-5 Gün) > Kesim (1 Gün) > Uygulama (2-10 gün) > Sterilize Edilmesi (1-2 gün) > Yurt içi istediğiniz adrese-şübelere ücretsiz kargolanır. Yüksek adetlerde ki siparişler parti parti gönderilir. Özel reçine kaplamamız nedeniyle en az 1.000 adetlik sipariş en geç 12-14 iş gününde kargolanmış olacaktır. Daha erken hazır olan ürünler bekletilme yapılmadan kargolanır.


Bu sayfayı ilgili departmana gönderebilirsiniz;

Bayrak Kurdan, Sardunya Reklam bünyesinde, Variyetli Reklam ve Danışmanlık Hiz. Tic. Ltd. Şti. markasıdır.