Fotoğraf Çekimi

SARDUNYA REKLAM

PRODÜKSİYON

PROFESYONEL FOTOĞRAF

En iyi makine en iyi fotografı çekseydi, en iyi daktiloya sahip olan da en iyi romanı yazardı.

ARA GÜLER

Web sitenizden veya sosyal medya üzerinden satış yapıyor olabilir, firmanız için katalog yaptırmak isteyebilirsiniz. Potansiyel müşterileriniz tüm işinizi fotoğraflarınızdan değerlendirecektir.

Profesyonel fotoğraf çekimi ve bu fotoğrafların işlenmesi çok önemlidir. Ürünlerinizi isterseniz bize gönderin yada sizi iş yerinizde ziyaret ederek profesyonel fotoğraf çekimi yapıyoruz. Fotoğrafları temizliyoruz, programlarımızda gerekli düzenlemelerini yapıyoruz, istediğiniz formatlarda size teslim ediyoruz. İsterseniz fotoğraflara logonuzu da montajlıyoruz.

Fotoğraf çekimi yaptığınız iş kadar önemlidir. Sizinle web sitenizden, sosyal medya hesaplarınızdan veya kataloglarınızdan ilk defa tanışacak potansiyel müşterileriniz, tüm işinizi fotoğraflarınızın nasıl göründüğü ile değerlendirecektir. 

Ürünlerinizi ister bize gönderin, isterseniz biz sizi ziyaret edelim. Pozlama başına ücretlendirilme yapılır. Pozlama fotoğraf çekimi, temizlenmesi, düzenlenmesi, montajını kapsamaktadır. Modelli görsellerimizde ekstra ücretlendirme yapılır. Kadın yada erkek olarak model seçiminizi yaptıktan sonra ürünlerinizle birlikte pozlanması yapılır.

NOT: Fotoğraf ile resim arasıda ki fark, fotoğraf; çeşitli makineler ile çekilen görseldir. Resim; bilgisayar ortamında çeşitli programlar ile çizilen görseldir.

Fotoğraf çekimimiz ayrı ücretlendirmelere tabiidir. Talebiniz alındıktan sonra drone, paraflaş set, perde, reflektör, flaş türü, akordion, vb. gibi ihtiyaçlar belirlendikten sonra fiyat çıkarılmaktadır. Talep oluşturmak için aşağıda ki formu doldurabilirsiniz.


    FOTOĞRAF ÇEKİMİ BAŞVURUSU

    [recaptcha]