Paraşüt Reklamları

SARDUNYA REKLAM

PARAŞÜT-PARAMOTOR REKLAMLARI

Trabzon‘da en havalı reklam Paraşüt-Paramotor Reklamları ile 100.000’lerce kişiye reklamınızı gösterin. Paramotoru duyan herkes baktığı için reklamlarınızı herkes görür. Paraşüt reklamlarımız kampanya duyurunuzu, firma açılışınızı, isminizi herkese duyurur. Evlilik teklifi, özür dileme..vs gibi birçok amacınıza ulaştırır.

Trabzon başta olmak üzere doğu karadeniz ve Türkiye Geneli hizmet vermekteyiz. Paraşüt iç yazı ve pankart olarak reklam yapıyoruz. Havadan video ve fotoğraflamada yapıyoruz. Paraşüt reklamlarımızda havadan broşür atımı yapmamaktayız.

Paraşüt reklamlarımız ile açılış duyurunuzu, firma tanıtımınızı, kampanyalarınızı tüm şehirde 100.000 lere duyurabilirsiniz. Evlilik teklifi, özür dilemelerinizide en havalı şekilde yaparsınız.

FİYATLANDIRMA

Şehre göre paket teklifler, Örneğin 2 hafta boyunca Trabzon’da yerli ve çoğunlukla arap turistlerin akşam saatlerinde gezindikleri yerler olan Uzungöl’de yamaç paraşütü ile, Arsin sahilinde paramotor ile, Beşirli sahilinde paramotor ile uçuş yaparak tüm arap yada yerli türistlere reklamlarınızı yapıyoruz. Bu paket teklifin temsili fiyatı: 10.000 ₺’dir.

TEMSİLİ PARAŞÜT-PARAMOTOR REKLAMLARI İÇİN FİYATLARIMIZ

Sadece paraşüt iç yazılı 1 reklam fiyatlarıdır.

Trabzon merkezde fiyatımız: 1.500 ₺

Trabzon ilçelerinde fiyatımız: 1.800 ₺

Trabzon’dan mesafe olarak 100-250km arasında ki yerlerde: 2.000 ₺

Trabzon’dan mesafe olarak 250-500km arasında ki yerlerde: 2.500 ₺

Trabzon’dan mesafe olarak 500-1.000km arasında ki yerlerde: 3.000 ₺

+Pankart için tüm tarifelere +400 ₺ daha eklenecektir.

Reklam, evlilik teklifi, özür, doğum günü için geçerli fiyatlardır. Fiyatlara +%18KDV dahil değildir.

  • Ortalama 60-90dk. uçuş yapmaktayız.
  • Havanın iyi olduğu günlerde uçuş yapmaktayız. Planlanan günde havanın iyi olmaması durumunda sonra ki günlerde telafi uçuşu yapmaktayız.
  • Pankart/flama en fazla (eni) 150cm x 300 cm (boyu) olmalıdır ve gözenekli hafif mazleme olmalıdır.
  • Paraşüt iç yazı 2X4=8m2 alana yapılmaktadır. Çok karışık olmaması şartı ile renkli logo ve yazılarda kullanılabilir. (Önerilen tek renk yazıdır.)
  • Havaalanı ve üniversite üzerlerinde uçuş yasağı olduğu için bu yerleri kapsayan isteklerinize olumlu cevap veremiyoruz.

Özel projeler, güncel fiyatları öğrenmek ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçiniz.


NOT: Tüm uçuşlar resmi izinler alınarak ve uçak veya helikopter uçuş güzergahı olmamasına dikkat edilerek yapılmaktadır. Paramotor pilotları sigortalı olarak uçuç yapmaktadır. Limitini aşmış paraşütler ile uçuş yapılmamaktadır

Sigorta şirketleri karşılamadığı için havadan gezdirme işleri yapmamaktayız.