Paraşüt Reklamları

PARAŞÜT REKLAM

Bu hizmetimizi genellikle Trabzon ve çevresinde veriyoruz. En havalı reklam Paraşüt-Paramotor Reklamları ile 100.000’lerce kişiye reklamınızı gösterin. Paramotoru duyan herkes baktığı için reklamlarınızı herkes görür. Paraşüt reklamlarımız kampanya duyurunuzu, firma açılışınızı, isminizi herkese duyurur. Evlilik teklifi, özür dileme..vs gibi birçok amacınıza ulaştırır.

Trabzon başta olmak üzere doğu karadeniz bölgesinde hizmet vermekteyiz. Paraşüt iç yazı ve pankart olarak reklam yapıyoruz. Havadan video ve fotoğraflamada yapıyoruz. Paraşüt reklamlarımızda havadan broşür atımı yapmamaktayız.

Paraşüt reklamlarımız ile açılış duyurunuzu, firma tanıtımınızı, kampanyalarınızı tüm şehirde 100.000 lere duyurabilirsiniz. Evlilik teklifi, özür dilemelerinizide en havalı şekilde yaparsınız.

  • Ortalama 60-90dk. uçuş yapmaktayız.
  • Havanın iyi olduğu günlerde uçuş yapmaktayız. Planlanan günde havanın iyi olmaması durumunda sonra ki günlerde telafi uçuşu yapmaktayız.
  • Pankart/flama en fazla (eni) 150cm x 300 cm (boyu) olmalıdır ve gözenekli hafif mazleme olmalıdır.
  • Paraşüt iç yazı 2X4=8m2 alana yapılmaktadır. Çok karışık olmaması şartı ile renkli logo ve yazılarda kullanılabilir. (Önerilen tek renk yazıdır.)
  • Havaalanı ve üniversite üzerlerinde uçuş yasağı olduğu için bu yerleri kapsayan isteklerinize olumlu cevap veremiyoruz.

Özel projeler, güncel fiyatları öğrenmek ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçiniz.


NOT: Tüm uçuşlar resmi izinler alınarak ve uçak veya helikopter uçuş güzergahı olmamasına dikkat edilerek yapılmaktadır. Paramotor pilotları sigortalı olarak uçuç yapmaktadır. Limitini aşmış paraşütler ile uçuş yapılmamaktadır

Sigorta şirketleri karşılamadığı için havadan gezdirme işleri yapmamaktayız.