Bina Cephesine Reklam Almak

BİNA CEPHE KİRALAMA

Bina cephesine reklam almak, bina cephenizi kiralamak için lütfen binanıza ait bilgileri bize gönderin. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ..vs Türkiye Geneli nerede olduğunuz fark etmeden, bilgilerini ve görselleri aşağıda ki form ile bize gönderebilirsiniz.

İlk yıl ilan yayınlama ÜCRETSİZ’dir. Kiralamak isteyen ile size iletişim bilgileriniz ile iletişime geçer. Kiralamak isteyen tek tıkla sizinle görüşebilir yada telefon numaranızın yayınlanmasını istemezseniz, kiracı bize yazar ve bizde sizin numaranızı paylaşabiliriz.

Sonraki yıllar için ücret bilgisi sizinle paylaşılır, kabul ederseniz ilanınız yayınlanmaya devam eder. Kabul etmezseniz ekstra ücretlendirme olmadan ilanınız yayından kaldırılır.

BİNA CEPHE REKLAMLARI HK. BİLİNMESİ GEREKENLER

  • Bina cephe giydirme reklamları aylık / 3 aylık / 6 aylık ve yıllık olarak yapılmaktadır.
  • ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Tasarım, Baskı, Uygulama, Belediye Reklam Vergi Ödemelerini, Sökme, Vinç bedellerini genelde kiralayan karşılamaktadır. Bunları aranızda ki anlaşmalarda mutlaka belirtmenizi öneririz.
  • Kiralayan cephesinin değerini nasıl belirleyeceği konusu açık bir durumdur. Önünden geçen kitlenin, binanın konumu kira bedelini belirler. Ücretlendirme konusunda sabit bir tutar yoktur. Bizim önerimiz, konum, kitle ve reklamı görecek kişi sayısı hesaplanarak bir değer belirlemektir.
  • ÖRNEK FİYATLANDIRMA; Orta ölçekli bir şehrin ana caddesinde, yaya ve araç trafiğinin görüş açısında bir konum ve diyelim ki önünden her gün 10bin kişi geçiyor. Her bin gösterime bir rakam belirlenebilir (sosyal medya reklamları gibi :)) 1.000 kişiye gösterim ücreti 100 ₺ belirlediniz diyelim, bu kişilerin sosyal ekonomik statüleri de +- belirleyici olur bu fiyatta = 1 günlük 10 X 100 = 1.000 ₺ = 30 Günlük = 30 Bin ₺ +KDV olacaktır. 3 aylık, 6 aylık, yıllık kullanımlarda indirimler de yapılarak teşvik edilebilir.
  • Kiralayan açısından yıllık kiralama olacaksa en azından 3 ayda bir reklamın değiştirilmesini öneririz. Aynı reklam istemsiz körlüğe sebep olacaktır, caddenin ortasında da olsa artık göze gelmeyecektir. Bu nedenle 3 ayda bir reklamın değiştirilmesinin de maliyet hesabında tutulmasını öneririz.
  • Siyasi parti, kurumsal firmalar nazarında daha yüksek fiyatlar belirlenebiliyor.
  • Bu tutarlar kiralan-kiracı arasında belirlenir bahsi geçen hesaplamalar sadece bizim önerimiz, örneğimizdir.
  • ÖNEMLİ HATIRLATMA: Bu bedellere fatura kesmeniz gerekecektir, vergi yükümlülük doğacağını UNUTMAYINIZ. Daha sonradan yüksek cezalar ile karşılaşmamak için vergi konusunda ve 2. madde konusunda hassas olmanızı öneririz.

İlanlarınızın listelendiği sayfamızı görüntelemek için tıklayın

İLAN EKLEME FORMU

Kiralanacak cephenin uzaktan fotoğrafı ve yaklaşık ölçüleri hazır olmalı, varsa ücret beklentinizi yazabilirsiniz (bu durum talepleri azaltabilir) Açık, anlaşılır adresinizi (telekom üstü, belediye yanı vb.) ve telefon numaranızın yayınlanmasına onayınızı rica edeceğiz. WhatsApp‘tan yada mail adresimizden reklam@sardunyareklam.org direk bize yazabilirsiniz.