Yemek Reklam Paketi

SARDUNYA REKLAM

YEMEK ROGRAMLARI

TV REKLAM PAKETİ

TV yemek programlarında reklam paketleri

Kadın Kitleye Yemek TV reklam paketimizde hafta boyu 4 TV’de 6 yemek programında bant veya spot reklamları içeren TV reklam paketimizdir. Yemek hedef kitlenize özel reklamlar yayınlayın. Gıda ürünlerinizin reklamları için TV reklam paketlerimizde bant veya spot reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz.

Yemek Reklam Paketi 1Yemek Reklam Paketi 2Yemek Reklam Paketi 3
Yemek Reklam Paketi 4Yemek Reklam Paketi 5Yemek Reklam Paketi 6

BANT veya SPOT REKLAM NEDİR?

Yemek Programları Reklam Paketlerimizde, 1 reklam 10″ saniyedir. Bant veya spot reklam olarak istediğiniz türde reklamlarınız yayınlanır.

BANT REKLAM NEDİR?SPOT REKLAM NEDİR?
Yemek Reklam Paketi 7Yemek Reklam Paketi 8
Bant Reklam ÖrneğiSpot Reklam Örneği
Bant Reklam Nedir?: Dizi/Program yayınlanıyorken ekranın altında yayınlanan reklam türüdür.Spot Reklam Nedir?: Dizi/Program reklam arasına gittiğinde yayınlanan reklam türüdür.

SARDUNYA REKLAM MÜŞTERİLERİNE ÖZEL YEMEK PROGRAMLARI REKLAM PAKETLERİ

Yemek TV Reklam Paketlerimiz; Hafta boyunca, gündüz kuşağında yemek programlarında Zuhal Topal Sofra’da, Yemekteyiz, Gelinim Mutfakta, Turgay Başyayla, Arda’nın Mutfağı, Mehmet Özer’le de bant veya spot reklamları içerir. 1 reklam, 10 saniyedir. Bant veya spot olarak seçim yapabilirsiniz.

Yemek Antre Paketlerimiz: 6 Programın 1 Bölümünde x1 tekrar ile 1 Haftada x20 kere bant veya spot reklamınız yayınlanır. Bu planı 1-2-3-4 haftalık olarak da sipariş verebilirsiniz.

Yemek Midi Paketlerimiz: 6 Programın 1 Bölümünde x2 tekrar ile 1 Haftada x40 kere bant veya spot reklamınız yayınlanır. Bu planı 1-2-3-4 haftalık olarak da sipariş verebilirsiniz.

Yemek Skor Paketlerimiz: 6 Programın 1 Bölümünde x3 tekrar ile 1 Haftada x60 kere bant veya spot reklamınız yayınlanır. Bu planı 1-2-3-4 haftalık olarak da sipariş verebilirsiniz.

Yemek Programlarında ayrıntılı reklam planı için “BİLGİ/TALEP FORMU” ile bize isteğinizi iletebilirsiniz.

TV’de NASIL REKLAM VERİLİR?

TV'de 3 türde REKLAM PLANI hazırlanır.

1. TV Reklam Paketlerimizden hedef kitlenizi seçersiniz. *Sadece Sardunya Reklam müşterilerine özel 18 farklı hedef kitleyi hedefleyen paketlerdir.

2. Sizin istediğiniz program/dizilerde reklam planı hazırlarız.

3. Sektör tecrübe ve analizlerimizden edindiğimiz bilgilerle, bütçenizden en fazla verim alabileceğiniz, reklam amacınızı hedef kitlenizle (ABC12DE) birleştirecek TV reklam planı hazırlarız.

TV Reklam Paketlerinden sipariş vermek, kendi TV reklam planınızı yayınlatmak yada profesyonel reklam planı hazırlatmak için bizimle iletişime geçebilir yada sayfanın altındaki FORM'lardan bize isteğinizi iletebilirsiniz.
TV reklam planınız üzerinde anlaştıktan sonra REKLAM'ınız hazırsa göndermenizi isteriz veya görsel,metinleri bize iletmenizle biz hazırlar, onayınıza göndeririz. TV'de iki türde reklamlarınızı yayınlarız.

BANT REKLAM: Standart, 8 yada 10 saniye olarak dizi/program yayınlanırken, ekranın altına gösterilen reklamınızdır. Görseller+Efektler ile bant reklamınızı (1920x216px'de sipariş verilen kanalların formatında) ücretsiz hazırlarız. NOT: Ana Haber bültenlerinde ve canlı yayınlanan maçların içinde bant reklam yayınlanması yasaktır.

SPOT REKLAM: Bir dizi/programda 4 reklam arası bulunur. Dizi/program reklam arasına gittiğinde 5 yada 90 saniye arasında gösterilecek reklamınıza spot reklam denir. Spot reklamınızı (1920x1080px .mpeg) hazır olarak bize göndermelisiniz yada PRODÜKSİYON sayfamızdan spot reklamınızı hazırlatabilirsiniz.

Sipariş verdiğiniz dizi/programlarda ki reklamlarınız Telematik olarak sıraya alınır, reklamlarınızın yayınlanacağı tarih, dizi/program kesindir, net dakikaları Telematik olarak dağıtılır.
Reklamınız yayına hazır hale geldikten sonra sözleşmenizin hazırlanması ve reklam yayını için sizden isteyebileceğimiz BELGELER olacaktır,

TV reklamlarında ki ürünlerin çoğu resmi belgeli olmalıdır. Örneğin; gıda ürününüzün reklamını yapacaksanız bağlı olduğunuz bakanlıklardan belgeleriniz olmalıdır. Sağlık, gıda vb. ürünlerinizin reklamını yapacaksanız, resmi belgeleriniz hazır olmalı, RTÜK'e gönderilmek üzere bize iletmelisiniz.

Reklamınızda kullanacağınız iddialı kelimelerinizi kanıtlayıcı belgeleriniz olmalıdır. Örneğin; "Türkiye'nin en çok tercih edilen şampuanı" bu gibi iddianızı ıspatlayacak belgeleriniz olmalıdır. Telif hakkına sahip kişi veya müzikleri reklamınızda kullanacaksanız, telif belgeleri hazır olmalıdır.

Reklamlarınız, Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına ve RTÜK kurallarına uygun olmalıdır.

Reklamınız hazırlandıktan sonra, herhangi bir cezai işleme maruz kalmamanız için reklamlarınız avukat onayına gönderilir. Avukatlarımızın incelemesi sonucunda sizden belge taleplerinde bulunabiliriz.

Belge gerektirmeyen ürünlerin reklamlarında herhangi problem olmayacaktır.

Reklamınıza gelecek olası bir cezadan yine firmanız sorumlu tutulacağı için tüm bu resmi belge işlemlerini sizin için sıkı tutuyoruz.
Görüşmelerimiz sonucunda onayladığınız TV reklam planını içeren; yayın tarihleri, program/dizileri, reklam tekrar bilgileri gibi ayrıntılarıyla SÖZLEŞMENİZ hazırlanır.

Medya planından sözleşme aşamasına geçilebilmesi için vergi levhanızı veya kaşe bilgilerinizi, sizden isteyeceğimiz belgeler ile bize göndermeniz gerekmektedir.

Sözleşmeyle birlikte, TV Reklamlarınızda bize yetki verdiğinizi içeren Yetki Belgesini'de imzalamanız üzere size gönderebiliriz.
Reklam planının onaylanması, Sözleşmenin imzalanması, Reklamınızın yayına hazır olmasından sonra ÖDEME aşmasına geçilir. Reklamlar yayına çıkmadan siparişinizin ödemesi tamamlanmış olmalıdır.

Ödeme, reklamlar yayına çıkmadan EFT/Havale olarak yapılabilir. Açık hesap, çek, senet, kıymetli evrak vb. ödeme yöntemleri geçerli değildir.

Sipariş tutarınıza göre, mesafeli(telinize gelecek şifre ile) veya sizi ziyaret ederek KREDİ KARTI'na tek çekim olarak da ödeme yapabilirsiniz.

Uzun süreli siparişlerinizde (En az 2 ay) ödemelerinizi, reklamlarınız yayına çıkmadan aylık olarak yapabilirsiniz. Sözleşmeye ek ödeme planının da imzalanması gerekir.

Ödemeden sonra, siparişiniz netlik kazanır, reklamlarınız yayın sırasına alınmıştır.

Faturanızı ve sözleşmelerinizi ıslak imzalı olarak istediğiniz adrese gönderiyoruz.
Yayın sırasına alınmış reklamlarınızın her yayınından ÖNCE firma yetkililerinize otomatik RAPORLAMA/HATIRLATMA yapılır.

Örneğin; "Sayın (Firma Yetkilisi), .......... tarihinde, ......... kanalda, ........ Dizi/Programda ....... adet Spot, ........ adet Bant reklamınız AZ SONRA YAYINDA. ....... kanalını hemen izlemek için tıklayın. www.tv-canli-yayin-linki" otomatik olarak her reklamınızın yayınlanacağı dizi/program başlamadan 5 dk. önce gönderilir. Bu bizim hatırlatma ve otomatik raporlama-kontrol sistemimizdir.

Reklamlarınızı kaçırmış, yayınında şüphede kalmış olabilirsiniz, talebinizle, RTÜK'e gönderilmiş versiyonları ve reklam tam saat:dakika'larını sizinle paylaşıyoruz.

Yılda bir kaç defa da olsa olağanüstü durumlar olabilir. Kanalların yayın akışlarında bir değişiklik olması veya sistemden kaynaklı reklamlarınızın yayınlanmaması durumunda, Firma yetkilileriniz bilgilendirilir ve aynı kanalda telafi yayın reklam planı belirlenerek reklamlarınızın telafi yayınları yapılır.

Sipariş verdiğiniz dizi/programlarda ki reklamlarınız Telematik olarak sıraya alınır, reklamlarınızın yayınlanacağı tarih, dizi/program kesindir, net dakikaları Telematik olarak dağıtılır.
Reklamlarınız yayınlandıktan sonra, reklamlarınızı sosyal medya hesaplarınızdan takipçilerinize de göstermelisiniz.

Reklamlarınızın yayınlandığı kanallar ve dizi/prgramlardan 1'er versiyon sosyal medya hesaplarınızda PAYLAŞABİLECEĞİNİZ şekilde size gönderiyoruz.

Özel olarak format belirtirseniz, reklamlarınızı istediğiniz formatlarda da gönderebiliriz.
Düşük fiyatlara aynı işi aldığını zannedip sonra TV Reklamlarının faydasını görmedik diye yakınanlardan olmayın. Sardunya Reklam'ı tercih edin, içiniz rahat olsun.

Reklam görsel ve istediğiniz reklam metinlerine profesyonel önerilerde bulunuruz.

TV izleyicilerinin dikkatini çekmek için bizim hazırlayacağımız reklamlarınıza bilinç altı, subliminal mesajlar ve efektler katarız.

Reklamınızdan ceza yememeniz için avukatlarımızla incelemeler yapar, belge gerekiyorsa talep eder, resmi belgelerinizi RTÜK'e sunarız.

Tüm işlerimiz sözleşmeli ve faturalıdır. Sözleşme ve faturanızı istediğiniz adreslere gönderimini yaparız.

Reklamlarınız yayınlanmadan hemen önce otomatik raporlama ile sizi bilgilendirir, böylece reklam planınızda oto-kontrol sağlamış oluruz.

Şüphede kalmanız durumunda reklamlarınızın canlı yayınlarından RTÜK'e gönderilmiş versiyonlarını size de göndeririz.

Reklamlarınızı sosyal medya takipçilerinize de izletmeniz için uygun formatta size göndererek işi teslim etmiş oluruz.

TV REKLAM: BİLGİLER – PAKETLER – FORMLAR

100+ medya mecrasında reklamlarınızı yayınlıyoruz. Türkiye’de 68 TV kanalında, 36 Radyoda, Avrupa’da 8 TV kanalında medya reklamlarınızı yönetiyoruz. Reklamlarınızı maksimum potansiyel müşterilerinize ulaştırıyoruz.Yemek Reklam Paketi 9
Yemek Reklam Paketi 10

Sadece Sardunya Reklam müşterilerine özel hazırlanmış 18 farklı hedef kitleyi içeren TV reklam paketlerimizde, reklamlarınızı kimlerin izlemesini istiyorsanız hedef kitlenizi seçin, reklamlarınız TV'de yayınlansın.

HEDEF KİTLENİZİ SEÇİN

Yemek Reklam Paketi 11Yemek Reklam Paketi 12Yemek Reklam Paketi 13Yemek Reklam Paketi 14Yemek Reklam Paketi 15Yemek Reklam Paketi 16Yemek Reklam Paketi 17Yemek Reklam Paketi 18Yemek Reklam Paketi 19Yemek Reklam Paketi 20Yemek Reklam Paketi 21Yemek Reklam Paketi 22Yemek Reklam Paketi 23Yemek Reklam Paketi 24Yemek Reklam Paketi 25Yemek Reklam Paketi 26Yemek Reklam Paketi 27Yemek Reklam Paketi 28

TÜM TV REKLAM PAKETLERİ İÇİN TIKLAYIN

TV REKLAM & BİLGİ/TALEP FORMU

Kurumsal e-posta adresiniz.
TV-Dizi-Program seçimlerinizi ve bize iletmek istediğiniz diğer bilgileri buraya yazabilirsiniz.

Reklam yayınlamak istediğiniz dizi/programların reyting oranlarını 3 farklı kuruluştan takip edebilirsiniz.

Yemek Reklam Paketi 29Yemek Reklam Paketi 30Yemek Reklam Paketi 31

*RTÜK, reyting ölçümü yapmamaktadır. Bağımsız olarak bu 3 kuruluş kendi imkanları ile reyting ölçümü yapmaktadır.

[logoshowcase cat_id=”62″ center_mode=”true” slides_column=”5″ hider_border=”true”]