Web Site Tasarımı

SARDUNYA REKLAM

WEB SİTE

TASARIM-YAZILIM

Her işletmenin mutlaka web siteye ihtiyacı vardır. Potansiyel müşterileriniz internette sizi ararken web siteniz olmadan sizi bulmaları çok zordur. Sektörel rakiplerinizden web sitesi olanlar sizin bir adım önünüzde yer almış olacaktır. Web siteniz olması için gereken öncelikle domain ve hostinge sahip olmalısınız. Domain ve Hosting hizmetimizden yararlanmak için ilgili sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Websitenizde dikkat etmeniz gerek çokşey vardır. İnternette kendinizde yapabileceğiniz birçok site yazılımlarını bulabilirsiniz. Paket olarak sunulan bu web yazılımlarında çok basit bir site kendinize yapabilirsiniz. Kendinize biraz daha profesyonel görünümlü web site arıyorsanız ki potansiyel müşterileriniz web sitenizi ziyaret ettiklerinde, web sitenizle değerlendireceklerdir sizi. Çok basit bir site ile, ilkokul öğrencisinin yapabilceği site ile müşterilerinizi karşılamak, giyimine, temizliğine dikkat etmeyen pazarlamacı muamelesi görmemek için web sitenizi de ona göre yaptırmalısınız.

Sardunya reklam olarak website tasarım-yazılımlarımızda sizlere en iyi hizmeti vermek için 6 farklı anahtar teslim website paketleri hazırladık. Tüm ayrıntıları ile bu paketlerimizi aşağıda bulabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm sorularınızı ve özel isteklerinizi, sayfanın en altında ki form ile bize iletebilirsiniz.

Web siteniz teslim edildikten sonra tüm giriş bilgileri – şifreleri ve kısa eğitim videosu mail olarak size gönderilir.

WEBSİTE PAKETLERİMİZ

Başlangıç Web Site Paketi: Websitemin adı -alan adı- boşyatsa hemen alınsın, Kurumsal e-mail adresim olsun, Web sitem de yapım aşamasında görünsün yeter diyorsanız, bu paketimiz tam size göre. KDV Hariç 60 $’dır, heryıl da 50 $ yenileme ücreti vardır. 5 iş gününde teslim ediyoruz.


Standart Web Site Paketi: Başlangıç web site paketine ek olarak, web sitenizde kullanılmasını istediğiniz fotoğrafları bize göndererek, işleriniz ve hizmetleriniz tanıtılır, admin paneli ve tüm şifreler size teslim edildikten sonra sizde kolayca kullanabilirsiniz. Standart web sitemiz KDV hariç 200 $’dır, her yıl 60 $ yenileme ücreti vardır. +1 dil için 150 $’dır. 14 iş gününde teslim ediyoruz. 


Profesyonel Website Paketi: Standart websitenin tüm özellikleri ile iletişim ve diğer istediğiniz sayfalara rezervasyon formları ekliyoruz. Profesyonel web sitemiz tüm cihazlara uyumludur, KDV hariç 300 $’dır her yıl 60 $ yenileme ücreti vardır. +1 dil 150 $’dır. 20 iş gününde teslim ediyoruz.


Seo Alt Yapılı Website Paketi: Profesyonel web site paketimizde tüm özelliklere ek olarak arama motorlarında indekslenmesi için gerekli alt yapıyı da siteye yüklüyoruz. Uzun vadede bu özellik sosyal medya reklamlarına daha az bütçe harcamanızı sağlayacaktır. İşinizi uzun soluklu düşünüyorsanız mutlaka seo alt yapılı web site tavsiye ediyoruz. Seo alt yapılı web site paketimiz 500 $’dır. İlk yıl hosting-domain ücrete daildir. Sonraki yıllar için 100 $ yenileme ücreti vardır. +1 dil 150 $’dır. 20 iş gününde teslim ediyoruz.


Kurumsal Web Site Paketi: Seo Alt Yapılı Website Paketimizde ki tüm özelliklere ek olarak işletmenizi, atölyenizi ziyaret ederek profesyonel makinemiz ile fotoğraf çekimi yapıyoruz, sosyal medya hesaplarınız için görseller kurumsal görseller hazırlayarak, gerekirse yeni hesaplar açıyoruz. Kurumsal Website paketimiz 800 $’dır. İlk yıl hosting domain ücreti dahildir. Sonraki yıllar için 100 $ yenileme ücreti vardır. +1 dil 150 $’dır. 30 iş gününde teslim ediyoruz.


E-Ticaret Web Site Paketi: Kurumsal Web Site Paketine ek olarak SSL Sertifikası, Gerekli bize temin etmeniz durumunda kredi kartına ücretsiz komisyon alan ödeme yöntemi olan firmalarda yer olması durumunda web sitenizden güvenli ödeme alımı, Siparişlerde ve kargolarda müşteriye SMS gönderimi-5000 SMS hediyeli, sonrasında SMS yüklemek için sizden ödeme talep ediyoruz. Ürünlerinizin, atölyelerinizin fotoğraf çekimini yapıyoruz-manken tedariğimiz yoktur- Güvenli yazılımı ve siz uyurken de para kazanmak istiyorsanız E-Ticaret sitemiz tam size göredir. E-Ticaret WebSite Paketimiz 1.320 $ ‘dır. +SSL Sertifikası yıllık 320 $’dır.-isteğe bağlıdır, kredi kartı yükleyecekseniz şarttır- +Güvenli ödeme yöntemi sunan şirketler ön ödeme talep edebilmektedir. +1dil 150$’dır. Sonraki yıllarda hosting domain için 100 $ ödemesi vardır. 60 iş gününde E-Ticaret sitenizi istediğiniz gibi teslim ediyoruz.


ÖNEMLİ: Web site teslim dosyası size teslim edildikten sonra yazılımsal teknik destek ücretli olarak verilmektedir.

WEBSİTE FORMU

    [recaptcha]