TV8 REKLAM

TV 8 REKLAM

TV8 reklam, TV alt bant reklam, spot video tv reklam. Bütçenize göre tv reklam fiyatları ile binlerce izleyiciye erişin. TV8 tv reklam rezervasyonu

tv8 reklam fiyatları

TV 8 Reklam sayfamızın özetini sesli olarak dinleyebilirsiniz.

Bu Sayfaya Puan Verebilirsiniz;
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

TV 8 REKLAM TÜRLERİ

TV8 TV’de Alt bant ve spot (video) olarak 2 türde TV reklamları yayınlanır. Diğer reklam türleri için iletişime geçebilirsiniz.

tv8 alt bant reklam spot video reklam

1.ALT BANT TV REKLAM: Program/diziler yayınlanırken ekranın altında gösterilen reklam türüdür. Standarttır 8″ yada 10″ saniye olmalıdır. Ana Haber bültenlerinin içinde bant reklam yayını yasaktır. Rezervasyonunuz ile 1 adet bant reklam hazırlığı bizim tarafımızdan ücretsizdir. Bant reklam için teknik/daha fazla bilgi için tıklayın…

2.SPOT VİDEO TV REKLAM: Reklam aralarında yayınlanan reklam türüdür. Ekranı kaplayan -video- olarak gösterilen reklam türüdür. Süresini siz belirlersiniz. Saniye sınırı yoktur. Hazır olarak gönderilmeli yada ücreti karşılığında hazırlanır. Spot reklam için teknik/daha fazla bilgi için tıklayın…

Diğer reklam türleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TV8 – REKLAM YAYIN SAATLERİ

TV8 TV‘de 3 farklı zaman dilimine göre ve her birinde de farklı fiyatlar ile reklam rezervasyonları alınır, yayınlanır.

  • OPT: Gündüz kuşağında yayınlanan programlar, dizi tekrarları ve diğer yayınlarda reklam (07:00-17:00)
  • PT: Akşam kuşağında ki program tekrarları ve özetleri, yerli/yabancı film kuşağında ki reklamlar (17:00’den sonrası)
  • GOLD KATEGORİ: Yeni bölüm dizi/programlar yayınlarında ki reklamlar
TV8 Canlı İzle
TV 8 Canlı Yayını İzlemek için TIKLAYIN

TV8‘de yayınlayacağınız reklamlar, TV8′in canlı yayınlandığı tüm platformlardan da izlenecektir.

TV8 – YAYIN AKIŞI

TV8 ekranında reklamlarınızı yayınlayabileceğiniz güncel programlar için yayın akışına göz atabilirsiniz. Reklamlarınızı yayınlamak istediğiniz programları seçebilir. Sektörünüze, bütçenize uygun profesyonel planlama için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TV8 yayın akışı
TV8 Yayın Akışı için TIKLAYIN

TV8 REKLAM FİYATLARI

TV8‘de yayınlanacak reklamlar birim saniye üzerinden fiyatlandırılır. OPT, PT ve Gold Kategorisine giren yayınlar için alt bant, spot video TV reklam birim saniye fiyatları aylık olarak belirlenir;

saniye fiyatları ile TV8 reklam rezervasyonu, tecrübelerimizle sektöre ve hedef kitleye göre bütçe/etki özelinde reklam yayın planı için hemen bizimle iletişime geçin;

tv8 reklam santral iletişim
tv8 reklam whatsap iletişim
TV8 reklam email iletişim
tv8 reklam toplantı planla

TV8 reklam sayfamızı(bu sayfayı) reklam ile ilgili departmanınıza Gönderin/Paylaşın;

SardunyaReklam; Variyetli Reklam ve Dan. Hiz. Tic Ltd Şti markasıdır. 2014 yılından günümüze TV8 int reklam planı, rezervasyon ve reklam yayınları için ACUN MEDYA ile işbirliği yapmaktayız.

TV8 REKLAM PLANI NASIL OLMALI

Reklam, pazarlamanın bir kolu olduğu unutulmamalıdır. Duyurulmak/hatırlatılmak istenen kampanya, marka ile potansiyel müşteri arasında bir köprüdür. Tüketirken tüketilmemek, kişinin kendisine zarar verebilecek düzeyde algılara sebep olmamak asıl önceliğimizdir. Avrupada yayın yapan TV8 ekranında ki reklam ile marka/ürün/hizmet/kampanyalarınızı aynı anda çoğu potansiyel müşterilerinize ulaştırır. Markalaşma ve güvenilir marka algısı vermek için TV reklamlarının gücü kullanılır.

tv8 reklam nasıl olmalıdır

RAKGs DEĞERİ Nedir?: SardunyaReklam’ın tüketici davranışları analizimize göre bir bireyin izlediği reklamın aklında kalması/tepki vermesi için gereken gösterim/tekrar sayısıdır. Biz buna RAKGs DEĞERİ diyoruz, açılımı ise Reklamın Akılda Kalması için Gösterim Sayısıdır. Son yapılan araştırmalarımız sonucunda 1 izleyicinin 1 markanın reklamına tepki verebilmesi için aynı reklamı en az 13-17 kere görmesi gerekir. RAKGs değeri sektöre ve reklam içeriğine göre +/- değişiklik gösterebilir. Bu rakamları belirlediğimiz tüketici davranışlarını analiz etmemizi sağlayan araştırmalar yapıyoruz. Ayrıntılı bilgi ve sizde bu araştırmalara katılmak için tıklayın.

O.P.A Nedir?: Sardunya Reklam olarak TV reklamlarında bütçe belirlenmesini kolaylaştırmak ve bütçeye göre seçimler yapabileceğiniz Otomatik Planlama Aracı hazırladık. OPA bir excel dosyasıdır, reklam türü, 1 reklam süresi, tekrar ve gün sayılarını girmeniz ile sektörünüze özel önerdiğimiz tüm yayın planları için fiyatlar otomatik belirir ve aralarından bütçenize göre seçimler yapabilirsiniz. OPA dosyasını sektörünüzle ilgili arkadaşımızdan isteyebilirsiniz.

SardunyaReklam olarak, TV8 reklamlarında bütçe/etki oranında en verimli modelleri geliştirme gayretindeyiz. Bunlardan bazılarını açık olarak yayınlıyoruz, bazılarını da sektör özelinde sadece müşterilerimize öneririz. 2014 yılından günümüze her gün tecrübelerimize ve kendi geliştirdiğimiz tekniklere yenilerini eklemekteyiz. Bütçe/etkisi ile sektörünüzün reklam uzmanı arkadaşlarımızın size özel en iyi planı önermeleri için bizimle iletişime geçin.

tv 8 için doğru reklam planı nasıl olmalıdır

Geçtiğimiz 10 yılda anlık hislerin değişim süresi ortalama 7-8 saniye iken, günümüzde ise hislerin değişim süresi 4-5 saniyelere kadar düşmüş durumda. Bu şu demek oluyor ki, artık bir izleyicinin reklamınızı izlemeye devam edebilmesi için dikkatini ilk 4-5 saniyede çekmeniz gerekir. Potansiyel müşterilerinize reklamlarınızı gösterirken reklam içeriği bu yüzden çok önemlidir. Profesyonel tecrübelerimizle belirtmek isteriz ki tüm mecralar için reklamınızı hazırlarken/hazırlatırken, reklam içeriğinde bulunmasını istediklerinizi belirlerlerken bir içeriğin gerçek bir reklam olabilmesi için; Dikkat Çekici, Sade/Basit, Merak Uyandırması, Kısa ve Harekete Geçirici olmasına özen gösterilmesiniz öneririz.

TV8 için TV reklamlarına ayırdığınız bütçenizin verimli olabilmesi için ise; DOĞRU YAYIN PLANI + YÜKSEK FREKANS + SÜREKLİLİK denklemine göre RAKGs değeri de dikkate alınarak yayın planı hazırlanmalıdır yada TV reklamlarına ayıracağınız bütçenize göre bu denklemde reklam yayın planı olmalıdır. TV reklamları tecrübelerimizle profesyonel yayın planı için bizden destek alabilirsiniz.

Bir tüketicinin bir reklamı/markayı tamamen unutması 33-40 gün civarıdır ve her geçen yılda bu süre daha da kısalmaktadır. Bu nedenle TV reklam planları, RAKGs değeri de dikkate alınarak olabildiğince aylara yaymak ve iki reklam yayın planı arasında uzun süre ara verilmemesini öneririz.

2014 yılından itibaren TV reklamlarında ki tecrübelerimizle TV8 reklamları için sektörünüze, hedef kitlenize ve bütçenize göre TV reklam yayın planı için hemen bizimle iletişime geçin.

ÖNEMLİ BAĞLANTILAR

Güncel tüketici davranışlarını analiz ettiğimiz, RAKGs değerlerini belirlediğimiz anketlerimize katılmak için tıklayın
3/6/12 Aylık periyotlarla uzun dönem TV-Radyo reklam rezervasyonları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın
Reklamların hukuk onayı ve SardunyaReklam prensipleri uygunluğu hakkında bilgilendirmeler için tıklayın.
Ölçümler, reytingler hakkında şeffaf bilgiler için tıklayın.