Trabzon Havaalanı Reklamları

SARDUNYA REKLAM

TRABZON HAVAALANI REKLAMLARI

Trabzon havaalanında yıllık ortalama 3.5 milyon birey seyyahat etmektedir. İç hatlar gelen yolcu ve giden yolcu karşılarında bilboard reklam alanlarımız ile iç hatlar bagaj üstü ışıklı-ışıksız panolarımız, bekleme salonlarında ki panolarımız ve bilet gişelerinin üstünde ki led ekranlarımıza reklam vererek her gün binlerce potansiyel müşterinize reklamlarınızı gösterin.

Trabzon Havaalanı Reklamları 1

 


BİLLBOARDLAR

Trabzon Havaalanı İç hatlar gelen yolcu ve giden yolcu girişlerinde toplam 4 adet billboard reklam alanı vardır. Havalimanı bilboard reklamları aylık 3 aylık veya 6 aylık verebilirsiniz. Sezonu kapatmış havaalanı billboardlarında reklam alımları yapılmamaktadır.


IŞIKLI-IŞIKSIZ PANOLAR

BAGAJ ÜSTÜ

Trabzon Havaalanı Reklamları 2Trabzon Havaalanı Reklamları 3

Trabzon havalimanında bagaj üstü ışıklı reklam panolarımıza reklam süresi sözleşme sonuna kadar geçerlidir. Sözleşmeler Şubat ayında yenilenmektedir. Sipariş vereceğiniz tarihten şubat ayına kadar olan zamanı alınmak zorundadır.


Yıllık milyonlarca ziyaretçisi bulunan havaalanlarımızda ki reklam alanlarımız ile A ve A+ potansiyel müşterilerinize reklamlarınızı gösterin.

Havaalanı reklamlarımız en az aylık olarak sipariş verilmektedir ve en az 3 ay önceden yerinizi ayırtmalısınız.


KARAR VERMENİZDE YARDIMCI OLALIM

    [recaptcha]