Token Reklam

TOKEN REKLAM

Token tv reklam ve diğer isimleriyle crypto reklam, coin reklam, token reklam için token TV reklam modelleri ve reklam türleri. TV reklamları izleyiciye güven verir, kurumsal kimliğinizi en uygun şekilde yansıtmanızı sağlar.

2014 yılından günümüze TV reklamları yayınlıyoruz. En doğru planlamalar için hemen bizimle iletişime geçin.

Özellikle günümüzde ki kripto birimlerinin sayısı çok fazla. Tüm dijital ortamlardan kitlenize ulaşsanız bile, kitleye güven vermeniz çok daha önemlidir. Bunun için en çok izlenen TV yayınlarında, çok tekrar ile uzun süreli reklamlar yayınlamanızı öneririz. Bu sayfa bu bilgiler ışığında özenle hazırlanmıştır, lütfen dikkatlice okuyunuz;

kripto reklam

Bu sayfanın özetini sesli olarakta dinleyebilirsiniz;

Bu Sayfaya Puan Verebilirsiniz;
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Türkiye sınırları içinde token reklamlar yayınlamak belli şartlara bağlıdır. Bu şartlar aşağıda ki gibidir;

 1. Sermaye Piyasası Kurulu’na kayıt olmak,
 2. En az 3 yıllık reklamı yapılacak coin veya token adına Vergi Levhası olması,
 3. Bu şartlar sağlansa bile mecra reklamı yayınlama konusunda karar hakkına sahiptir.

Bu şartları sağlayan blockchain firmaları, Türkiye içinde reklamlarını yayınlayabilir. Bu şartlar sağlanmasa bile ancak yüksek tutarlı, RTÜK’e ve diğer kurumlara ödenecek cezaların karşılanması durumunda TR içi reklamlar yayınlayabilir.

Bu şartlar Türkiye’de ki tüm reklam alanları için geçerlidir. Şartlar sağlanmadan reklam yayınlayan blockchain firmaları ve aracı olanlar hakkında yüksek cezai işlemler uygulanır.

Bu şartları sağlayamayan, Türkiye dışında ki blockhain firmaları için Türkiye’den de izlenebilen Avrupa TV’lerinde reklamlar yayınlıyoruz.

Avrupa’da ve Türkiye’den de izlenebilen türkçe yayın yapan bu TV’lerde kripto reklam, crypto reklam, coin reklam ve token tv reklamları yayınlıyoruz.

Crypto Reklam

Bu kanallar Türkiye’den de izlenmekle beraber Avrupa’da yaklaşık maksimum 10 milyon+ izleyiciye erişim sağlanabiliyor. Avrupa’da bu kanalları izleyen başlıca ülkeler: Almanya, Hollanda, Fransa, İngiltere, Avusturya, Belçika, İsveç, İsviçre ve diğer ülkeler. Türkiye’den de bu avrupa kanal logoları ile izlenmektedir.

Token tv reklam, coin reklamları bu kanallar içinde aşağıdaki şartlara bağlıdır. Bu şartlar sağlandıktan sonra ödeme aşamasına geçilir. Reklamların yayınına onay alınmadan ödeme aşamasına geçmiyoruz.

 • ATV Avrupa, Euro Star da ki kripto reklamlar için hukuk onayı alınmalıdır. Kanal reklama onay vermeyebilir.
 • EURO D için reklamları yayınlanacak kripto ilk 1.000 içinde olmalıdır. Bu şart sağlanmazsa projenin ciddiyetine bakılacaktır.
 • TV8 int, TGRT EU, Kanal 7 Avrupa kanallarında reklamlarınızı yayınlayabiliriz.
 • beINSports ekranlarında, sadece Türkiye Süper Lig maçlarında reklam yayınlanabilir; görsel kalitesi güzel ve kurumsal olması aranır. Maç içinde bant reklamlar sadece görseldir, animasyon efektli bant reklam yayını yapılmıyor. Maç önü, devre arası ve maç sonu spot -video- reklamlar yayınlanır.
 • Tüm bu şartlar sağlandıktan sonra SardunyaReklam prensipleri olarak reklam içeriğinde “Reklam” ve “Yatırım Tavsiyesi Değildir” ifadesi reklam süresi boyunca ekranda okunur bir şekilde kalmalıdır.

Avrupa TV’lerinde 3 farklı türde reklamlarınızı yayınlarız. Bant Reklam, Spot video reklam ve sponsorluk şeklinde reklamlar yayınlanır.

kripto tv reklam
Coin token tv reklam
coin-token-TV-reklam

SPOT video REKLAM Nedir?

Spot Video Reklamlar yayın reklam arasına gittiğinde ekranın tamamını kaplayan normal video olarak yayınlanan reklam modelidir. Hazır olarak gönderilmelidir 1920x1080px ebatında tüm kenarlardan 96px güvenli alanda çalışılarak 25 fps ve .mp4 formatında hazır olarak gönderilmelidir yada ekstra ücreti karşılığında istediğiniz projeye göre hazırlanır.

crypto coin token tv reklam

BANT alt REKLAM Nedir?

Yayının içinde ekranın altında 8 yada 10 saniyelik yayınlanan reklamlardır. Reklam hazır olarak gönderilmelidir yada 1920x216px ebatında, sağ-sol kenardan 96px güvenli alan olacak şekilde .mov yada .mxf formatında gönderilebilir. 1 adet bant reklam hazırlığı ücretsizdir. Reklamda istediğiniz logo, görsel ve yazıları bize göndermeniz gerekir.

SPONSOR Reklam Nedir? TV’de ki istediğiniz sponsorluğu boş olaran programlarda … sunar/sundu, …devam ediyor/devam edecek şeklinde yayınlanan 5 saniyelik reklamlardır.

BeINSports ekranında bant reklamlar animasyonsuz sadece görsel olarak olmalıdır 1920×216 px ebatında sağ-sol kenarlardan 96px içerde olmalıdır ve ticari alanlarda ki Digitürk amblemi baz alınarak görsel hazırlanmalı, .jpg yada .png formatında olmalıdır. Siparişinizle 1 adet bant reklam hazırlığı ücretsizdir.

Süper-Lig-kripto reklam

Süper Lig maçlarının yayıncısı BeinSports Avrupa ekranında sadece Süper Lig maçlarında maç önü, devre arası ve maç sonunda spot -video- reklamlarınız yayınlanabilir. Bant reklamlarda ise maç içerisinde belirli konumlarda yayınlanır.

BeINSports Avrupa Türkiye Süper Lig maçlarını izlemek için abone olanların sayısıyla beraber 1 Milyon+ tekil erişime sahiptir. Abonelerin yaşadığı ülkeler;

Avusturya, Belçika, Fransa,Almanya, İsviçre, Bulgaristan, Çekya, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya,İspanya, İsveç, Kuzey Makedonya, Karadağ, Sırbistan, İngiltere, İrlanda, İskoçya, Estonya, Norveç, Danimarka, İzlanda, Moldova, Ukrayna, Hırvatistan, Bosna Hersek, Arnavutluk ve bu ülkelere ek olarak Türkiye’de yasa dışı olan IP TV’den beinsports avrupa yayınını izleyenlere reklamlar gösterilir.

BeinSports Ekranı Bant Reklam Konumları; Sadece Türkiye Süper Lig maçlarında reklam yayınlanır. En az 1 haftalık tüm maçlar için sipariş verilir yada sadece Şampiyon Takımlar; Başakşehir, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor’un maçlarında reklam yayını seçebilirsiniz. Tüm bu yerler tek bir firmanın reklam yayını içindir;

fenerbahçe-galatasaray-spor-tv-reklam

Bant reklam konumları, haftanın tüm maçları için geçerlidir, tek maç seçimi yapılmaz;

 • 1 Haftanın tüm maçlarında Maç Başında, İlk Yarı Sonunda, İkinci Yarı Başlarken, Maç Sonunda,
 • 1 Haftanın tüm maçlarında 1. 45. 46. ve 90. Dakikalarından hakem düdüğünden önce yada sonra,
 • 1 Hafta Sadece Şampiyon Takımların maçlarında TÜM GOLLERden hemen sonra
 • 1 Hafta Sadece Şampiyon Takımların maçlarında tüm gollerden sonra SANTRA‘da
 • 1 Hafta Sadece Şampiyon Takımların maçlarında her maçta 2 OYUNCU DEĞİŞİKLİĞİ anında
kripto token reklam

Türkiye Süper Lig Fikstürü görüntülemek, reklam yayınlamak istediğiniz haftaları seçmek için tıklayın..

1 Reklam süresi belirlenerek aşağıdaki toplam saniye süresine dağıtılabilir. Token TV Reklamlarına ayırabileceğiniz bütçeyi bizimle paylaşırsanız size özel yayın planı hazırlarız.

token tv reklam fiyatları

Bein SPORTS Europa Token TV Reklamları: Yalnızca Avrupa’da 1.034.000 kayıtlı abone. (Özellikle derbileri izleyecek tarafsız kişi sayısı) IP TV izleyenler bu rakama dahil değil.

token tv reklamları beinsports reklam fiyatları
token süper lig maçlarında reklam fiyatları
beinsports avrupa tv reklam fiyatları

Yalnızca Avrupa’da yayın yapan Türk TV’leri için geçerlidir. Fiyatlar aydan aya değişiklik gösterebilir. Güncel Token TV Reklam fiyatları ve bütçenize özel yayın planı için bizimle iletişime geçin.

Reklam seçenekleri olarak seçimler yapabilirsiniz, ortalama bütçenizi paylaşmanız ile size özel planlar hazırlayabiliriz. Token TV Reklam Fiyatları aylık olarak kanallara göre ve toplam kullanılacak süreye(saniyeye) göre değişmektedir.

Rezervasyon için hemen bizimle iletişime geçin. Token TV reklamlarınız Avrupa’daki Türk TV’lerde yayınlansın. Reklamlarınız milyonlara ulaşsın. 2014 yılından bu yana TV reklamları yayınlıyoruz. En doğru planlama için hemen bizimle iletişime geçin.

Token TV Reklam sayfamızı(bu sayfayı) ilgili departmana gönderin;

Token TV reklam rezervasyonu için aşağıdaki tüm adımlar sırasıyla tamamlanarak rezervasyon oluşturulur.

 1. Reklam ve yayın planı hazır olmalıdır,
 2. Reklamın yayınlanacağına dair onaylar alınmış olmalıdır. SardunyaReklam prensipleri olarak kripto reklamlarda reklamın okunacak bir kısmında “REKLAM” ve “YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR” ibareleri olmalıdır.
 3. Ödeme ilk yayından önce tamamlanmış olmalıdır. TL ödemelerde TCMB güncel kuru esas alınır. TR içi ödemelerde fiyatlara +KDV eklenir. Diğer ödeme yöntemleri için bizimle iletişime geçiniz.
 4. Reklamın yayını bittikten sonra detay rapor çıkartılır. Sipariş verilen süre ile yayınlanan süre arasında fark olması durumunda telafi yayın planı yapılır.
 5. Sosyal medya hesaplarınızda yayınlamanız için her farklı 1 program/yayından sadece x1 adet ekran kaydı yüksek çözünürlükte kolajlanarak size gönderilir. Tüm reklamların kaydı gönderilmez, reklam yayınlandığı her farklı program için 1 adet ekran kaydı gönderilir.

NOT: TV reklamları dijtal reklamlar gibi ölçülebilir değildir. KVKK gereğince kimlerin hangi kanal ve programları izlendiği bilinememektedir. TV reklamları markanıza güveni arttıracağı için en çok izlenen yayınlarda maksimum tekrar sayısı ile uzun süreli reklamlar öneririz.

Sardunya Reklam, Variyetli Reklam ve Danismanlik Hiz. Tic. LTD. ŞTİ. markasıdır. 2014 yılından günümüze TV kanal yönetimleri ile reklam yayınları için işbirliği yapmaktadır.