Sosyal Medya Hesaplarınıza Özel Önemli Günler Tasarımı

SARDUNYA REKLAM

SOSYAL MEDYA HESAPLARINIZA ÖZEL ÖNEMLİ GÜNLER TASARIMI

Önemli ve özel günlerde şirketinizin sosyal medya hesaplarınızda paylaşım yapmaya çalışıyorsunuzdur ama işlerin yoğunluğundan dolayı çoğu zaman bu günleri unutabiliyorsunuz. Bayramlar, önemli günler, özel günler tasarımlarını sizin için hazırlıyoruz. Şirketinizin kuruluş tarihinde de size özel tasarım yapıyoruz.

Önemli,resmi,dini günlerde Facebook, Instagram ve hikayelerinde, şirket logonuz ile günün anlam ve önemini belirten tasarım bir gün önceden size gönderiyoruz, sizde sosyal medya hesaplarınızda paylaşıyorsunuz. Böylece hem o günü unutmamış oluyorsunuz hem de profesyonel tasarım ile kurumsal paylaşımlar yapmış oluyorsunuz.

İşte size bir gün önceden tasarımını göndereceğimiz önemli günler;

Sosyal Medya Hesaplarınıza Özel Önemli Günler Tasarımı 1

.PDF Dosyasında detaylı incelemek için tıklayın..

Sosyal Medya hesaplarınızda paylaşım yapabilmek için iki farklı tasarım ölçüsünde ilgili önemli gün tasarımını bir gün önceden WhatsApp ve Mail adresinize gönderiyoruz. Sizde istediğiniz sosyal medya hesabınızda, web sitenizde, WhatsApp grubunda paylaşabilirsiniz.

Önemli günlerde ki sosyal medya standart tasarımlarımızdan örnekler;

Sosyal Medya Hesaplarınıza Özel Önemli Günler Tasarımı 2Sosyal Medya Hesaplarınıza Özel Önemli Günler Tasarımı 3Sosyal Medya Hesaplarınıza Özel Önemli Günler Tasarımı 4Sosyal Medya Hesaplarınıza Özel Önemli Günler Tasarımı 5Sosyal Medya Hesaplarınıza Özel Önemli Günler Tasarımı 6Sosyal Medya Hesaplarınıza Özel Önemli Günler Tasarımı 7Sosyal Medya Hesaplarınıza Özel Önemli Günler Tasarımı 8Sosyal Medya Hesaplarınıza Özel Önemli Günler Tasarımı 9Sosyal Medya Hesaplarınıza Özel Önemli Günler Tasarımı 10Sosyal Medya Hesaplarınıza Özel Önemli Günler Tasarımı 11Sosyal Medya Hesaplarınıza Özel Önemli Günler Tasarımı 12Sosyal Medya Hesaplarınıza Özel Önemli Günler Tasarımı 13Sosyal Medya Hesaplarınıza Özel Önemli Günler Tasarımı 14Sosyal Medya Hesaplarınıza Özel Önemli Günler Tasarımı 15Sosyal Medya Hesaplarınıza Özel Önemli Günler Tasarımı 16Sosyal Medya Hesaplarınıza Özel Önemli Günler Tasarımı 17Sosyal Medya Hesaplarınıza Özel Önemli Günler Tasarımı 18Sosyal Medya Hesaplarınıza Özel Önemli Günler Tasarımı 19

Tüm tasarımlar, intagram, facebook normal paylaşımlarda ve hikaye de paylaşabileceğiniz iki farklı ebat ile WhatsApp ve mail adreslerinize ilgili günden bir gün önce gönderilmektedir. Siz istediğiniz gibi diğer sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabilirsiniz.

Önemli günleri unutmayın! Yukarıda ki listemizde yer alan önemli günlerden bir gün önce, tasarımı mail ve WhatsApp’ınıza gönderelim, sosyal medya hesaplarınızda, hikayelerinizde, web sitenizde paylaşın.

 STANDART PAKET 

Yukarıda ki listemizde yer alan her önemli gün için özgün bir tasarım yapılır ve altına firmanızın logosu eklenir. Bu paket standarttır, sipariş verdiğiniz günden itibaren 1 yıl için geçerlidir, her önemli günden bir gün önce 2 farklı ebatta WhatsApp ve mail adresinize tasarım gönderilmektedir.

Standart Paket yıllık fiyatı 900 ₺ (KDV Dahil)‘dir. HESAP BİLGİLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN

 ÖZEL PAKET 

Standart paketten farkı tasarımın tamamen size özgü olmasıdır. Sadece sizin firmanıza özgü farklı tasarım.

Özel Paket yıllık ücreti 1.800 ₺ (KDV Dahil)‘dir. HESAP BİLGİLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN

 LÜX PAKET 

Özel paketten farkı müdahale edebilmenizdir. Tasarım yapılmaya başlamadan önce grafik birimimiz sizi arayıp günü hatırlatır, istediğiniz söz ve görselleri bize ileterek, istediğiniz şekilde tasarım yapılıp gönderilmektedir.

Lüx paket yıllık ücreti 4.000 ₺ (KDV Dahil)‘dir. HESAP BİLGİLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN

 CUMA PAKETİ 

Tüm bu paketlerden farklı olarak WhatsApp’tan cuma günleri gönderebileceğiniz, her perşembe farklı bir ayet ve hadisi içeren görsel WhatsApp’ınıza gönderielecektir. Ayrıca yukarıda ki listemizde yer alan dini günlerde de tasarım gönderilecektir.

Cuma Paketi yıllık ücreti 750 ₺ (KDV Dahil)‘dir.

    ÖNEMLİ GÜNLERİ UNUTMAYIN! SİPARİŞ FORMU

    [recaptcha]