Sağlık Reklam

SAĞLIK REKLAM

Sağlık turizmi için sağlık reklam, saç ekim reklam, implant reklam, doktor reklam, psikolog reklamları için TV reklam modelleri ve reklam türleri. TV reklam frekansı ile izleyiciye güven verir. Potansiyel müşterilerinize TV reklamları ile misafir olun, tekrar sayısı ile güvenlerini kazanın.

Sağlık turizmi için avrupada türkçe yayın yapan TV’lerde reklamlarınızı yayınlıyoruz.

kripto reklam

Bu sayfanın özetini sesli olarakta dinleyebilirsiniz;

Bu Sayfaya Puan Verebilirsiniz;
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

TÜRKİYE’de SAĞLIK REKLAMLARI

Türkiye’de ki tüm mecralarda sağlık sektörü reklamları yasaktır. Sadece hastane açılışı vb reklamlar yapılmasına izin verilse de RTÜK bu konuda da cezai işlemler uygulama olasılığı nedeniyle hukuk departmanları çok detaylı incelemektedir. Detaylı bilgi için bu linki inceleyebilirsiniz.

Sağlık turizmi reklamlarını yurt dışında türkçe yayın yapan avupa menşeili TV kanallarımızda belirli şartlarda yapıyoruz.

Sağlık sekötrü reklam

SAĞLIK TURİZMİ TV REKLAM

Avrupa’da ve Türkiye’den de izlenebilen türkçe yayın yapan bu TV’lerde sağlık turizmi, saç ekimi reklamları, implant reklam, doktor reklam, psikolog reklamları yayınlıyoruz.

Crypto Reklam

Bu kanallar Türkiye’den de izlenmekle beraber Avrupa’da yaklaşık maksimum 10 milyon+ izleyiciye erişim sağlanabiliyor. Avrupa’da bu kanalları izleyen başlıca ülkeler: Almanya, Hollanda, Fransa, İngiltere, Avusturya, Belçika, İsveç, İsviçre ve diğer ülkeler. Türkiye’den de bu avrupa kanal logoları ile izlenmektedir.

ÖNEMLİ ŞARTLAR

Sağlık sektörü reklamlarında bu kanallarda ki reklamlar belirli şartlara tabiidir. Bu şartlar sağlandıktan, reklamın yayınına onay verildikten sonra sözleşme ödeme aşamasına geçilir. Avrupa’da çalıştığımız kanallardan ShowTÜRK’te sağlık reklamlarının yayını tamamen yasak olduğu için bu sayfada yer verilmemiştir. Diğer kanallarımızda ki sağlık reklamlarının yayını için yerine getirilmesi gereken şartlar;

 • ATV Avrupa, Euro Star da ki sağlık reklamları için hukuk onayı alınmalıdır. Kanal, reklama onay vermeyebilir.
 • EURO D’de sağlık reklamlarında, reklam içeriğinde fiyat paylaşılmamalıdır. Kanal, reklama onay vermeyebilir.
 • TV8 int, TGRT EU, Kanal 7 Avrupa kanallarında reklamlarınızı yayınlayabiliriz.
 • beINSports avrupa ekranlarında, sadece Türkiye Süper Lig maçlarında reklam yayınlanabilir; Maç içinde bant reklamlar sadece görseldir, animasyon/efektli bant reklam yayını yapılmıyor. Maç önü, devre arası ve maç sonu spot -video- reklamlar yayınlanır.
 • Tüm bu şartlar sağlandıktan sonra SardunyaReklam prensipleri olarak sağlık sektörü reklam içeriklerinde “REKLAM” ibaresi, reklam süresi boyunca ekranda okunur bir şekilde kalmalıdır.

TV REKLAM TÜRLERİ

Avrupa TV’lerinde 3 farklı türde reklamlarınızı yayınlarız. Bant Reklam, Spot video reklam ve sponsorluk şeklinde reklamlar yayınlanır.

coin-token-TV-reklam

SPOT video REKLAM

Spot Video Reklamlar yayın reklam arasına gittiğinde ekranın tamamını kaplayan normal video olarak yayınlanan reklam modelidir. Hazır olarak gönderilmelidir 1920x1080px ebatında tüm kenarlardan 96px güvenli alanda çalışılarak 25 fps ve .mp4 formatında hazır olarak gönderilmelidir yada ekstra ücreti karşılığında istediğiniz projeye göre hazırlanır.

crypto coin token tv reklam

BANT alt REKLAM

Yayının içinde ekranın altında 8 yada 10 saniyelik yayınlanan reklamlardır. Reklam hazır olarak gönderilmelidir yada 1920x216px ebatında, sağ-sol kenardan 96px güvenli alan olacak şekilde .mov yada .mxf formatında gönderilebilir. 1 adet bant reklam hazırlığı ücretsizdir. Reklamda istediğiniz logo, görsel ve yazıları bize göndermeniz gerekir.

SPONSOR: TV’de ki istediğiniz sponsorluğu boş olaran programlarda … sunar/sundu, …devam ediyor/devam edecek şeklinde yayınlanan 5 saniyelik reklamlardır.

BeINSports ekranında bant reklamlar animasyonsuz sadece görsel olarak olmalıdır 1920×216 px ebatında sağ-sol kenarlardan 96px içerde olmalıdır ve ticari alanlarda ki Digitürk amblemi baz alınarak görsel hazırlanmalı, .jpg yada .png formatında olmalıdır. Siparişinizle 1 adet bant reklam hazırlığı ücretsizdir.

Süper-Lig-kripto reklam

Süper Lig maçlarının yayıncısı BeinSports Avrupa ekranında sadece Süper Lig maçlarında maç önü, devre arası ve maç sonunda spot -video- reklamlarınız yayınlanabilir. Bant reklamlarda ise maç içerisinde belirli konumlarda yayınlanır.

BeINSports Avrupa Türkiye Süper Lig maçlarını izlemek için abone olanların sayısıyla beraber 1 Milyon+ tekil erişime sahiptir. Abonelerin yaşadığı ülkeler;

Avusturya, Belçika, Fransa,Almanya, İsviçre, Bulgaristan, Çekya, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya,İspanya, İsveç, Kuzey Makedonya, Karadağ, Sırbistan, İngiltere, İrlanda, İskoçya, Estonya, Norveç, Danimarka, İzlanda, Moldova, Ukrayna, Hırvatistan, Bosna Hersek, Arnavutluk ve bu ülkelere ek olarak Türkiye’de yasa dışı olan IP TV’den beinsports avrupa yayınını izleyenlere reklamlar gösterilir.

BeinSports Ekranı Bant Reklam Konumları; Sadece Türkiye Süper Lig maçlarında reklam yayınlanır. En az 1 haftalık tüm maçlar için sipariş verilir yada sadece Şampiyon Takımlar; Başakşehir, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor’un maçlarında reklam yayını seçebilirsiniz. Tüm bu yerler tek bir firmanın reklam yayını içindir;

Bant reklam konumları, haftanın tüm maçları için geçerlidir, tek maç seçimi yapılamaz; 1 haftalık örnek konumlardır, en az 3-6-12 haftalık planlar öneririz.

 • 1 Haftanın tüm maçlarında Maç Başında, İlk Yarı Sonunda, İkinci Yarı Başlarken, Maç Sonunda,
 • 1 Haftanın tüm maçlarında 1. 45. 46. ve 90. Dakikalarından hakem düdüğünden önce yada sonra,
 • 1 Hafta Sadece Şampiyon Takımların maçlarında TÜM GOLLERden hemen sonra
 • 1 Hafta Sadece Şampiyon Takımların maçlarında tüm gollerden sonra SANTRA‘da
 • 1 Hafta Sadece Şampiyon Takımların maçlarında her maçta 2 OYUNCU DEĞİŞİKLİĞİ anında
kripto token reklam

Türkiye Süper Lig Fikstürü görüntülemek, reklam yayınlamak istediğiniz haftaları seçmek için tıklayın..

DOKTOR REKLAMLARI

ABC+ kitle özelinde tüm hastalıklar ve diğer estetik tedavilerin doktor reklamları TR içinde yayın yasağı olduğu için türkçe yayın yapan avrupada ki TV’lerde reklamlar yayınlıyoruz. Bu avrupa kanallarımız, bu sayfada ki TV logoları ile TR’den ve diğer dünya ülkelerinden de izlenebilmektedir.

doktor reklam, saç ekimi reklam, implant reklam, sağlık turizmi reklam, psikolog reklam,

TV bant ve spot reklamlarda akılda kalıcılık için uzun süreli(3-6-9-12 aylık) ve bir yayında bütçeye göre maksimum reklam tekrarlı (x3-x6-x9) planlar öneririz. Tüm hastalıklar ve estetik reklamları doktor reklamlarında ABC+ kitle ve aylık ayırabileceğiniz bütçe özelinde TV reklam planları ve RAKGs değeri için bizimle iletişime geçiniz.

SAÇ EKİM REKLAMLARI

Erkek kitle özelinde saç ekim reklamları TR içinde yayın yasağı olduğu için türkçe yayın yapan avrupada ki TV’lerde reklamlar yayınlıyoruz. Bu avrupa kanallarımız, bu sayfada ki TV logoları ile TR’den ve diğer dünya ülkelerinden de izlenebilmektedir.

doktor reklam, saç ekimi reklam, implant reklam, sağlık turizmi reklam, psikolog reklam,

TV bant ve spot reklamlarda akılda kalıcılık için uzun süreli(3-6-9-12 aylık) ve bir yayında bütçeye göre maksimum reklam tekrarlı (x3-x6-x9) planlar öneririz. Erkek kitle saç ekimi reklamlarına aylık ayırabileceğiniz bütçe özelinde TV reklam planları ve RAKGs değeri için bizimle iletişime geçiniz.

İMPLANT REKLAM

Ağız sağlığı, diş hastalıkları, gülüş estetiği ve implant reklamları TR içinde yayın yasağı olduğu için türkçe yayın yapan avrupada ki TV’lerde reklamlar yayınlıyoruz. Bu avrupa kanallarımız, bu sayfada ki TV logoları ile TR’den ve diğer dünya ülkelerinden de izlenebilmektedir.

doktor reklam, saç ekimi reklam, implant reklam, sağlık turizmi reklam, psikolog reklam,

TV bant ve spot reklamlarda akılda kalıcılık için uzun süreli(3-6-9-12 aylık) ve bir yayında bütçeye göre maksimum reklam tekrarlı (x3-x6-x9) planlar öneririz. ABC+ implant reklamlarına aylık ayırabileceğiniz bütçe özelinde TV reklam planları ve RAKGs değeri için bizimle iletişime geçiniz.

RAKGs: Reklamın Akılda Kalması için Gösterim Sayısıdır. Tüketici davranışları araştırmaları ve anketlerimiz ile belirlediğimiz dönemden döneme farklılık gösteren değerdir.

TV REKLAM İLETİŞİM

Reklam seçenekleri olarak seçimler yapabilirsiniz, ortalama bütçenizi paylaşmanız ile size özel planlar hazırlayabiliriz. Fiyatlar aylık olarak kanallara göre ve toplam kullanılacak süreye(saniyeye) göre değişmektedir.

saniye fiyatları güncel reklam fiyatları için bizimle iletişime geçin. WhatsApp’tan hızlı iletişim için;

tv reklam whatsapp hattı

TV REKLAM FİYATLARI

Fiyatlar aylık olarak değiştiği için web sitemizde fiyat paylaşamıyoruz. Bu tablonun fiyatlandırması için bizimle iletişime geçmeniz ile uzman arkadaşlarımız tablonun sipariş verebileceğiniz fiyatlı halini sizinle paylaşacaktır.

KANALREKLAM SÜRESİFİYAT
TV8 intGündüz 500 saniye
Akşam 500 saniye
0,00 €
TGRT EUGündüz 500 saniye
Akşam 500 saniye
0,00 €
KANAL 7 AVRUPAGündüz 500 saniye
Akşam 500 saniye
0,00 €
ATV AVRUPAGündüz 500 saniye
Akşam 500 saniye
0,00 €
EURO D Gündüz 500 saniye
Akşam 500 saniye
0,00 €
EURO STARGündüz 500 saniye
Akşam 500 saniye
0,00 €
beINSports
1 Hafta Tüm Maçlar
Maç Başında YADA Devre Arasında YADA Maç Sonunda0,00 €
beINSports
1 Hafta Tüm Maçlar
1. yada 45. yada 46. yada 90. dakikalarda0,00 €
beINSports
Şampiyon Takımlar
TÜM GOLLERDE0,00 €
beINSports
Şampiyon Takımlar
GOL SONRASI SANTRALARDA0,00 €
beINSports
Şampiyon Takımlar
OYUNCU DEĞİŞİKLİĞİNDE0,00 €
Fiyatlar saniye üzerinde € (euro) olarak hesaplanır. Yurt dışı ödemelerde KDV hariçtir, TL ödemelerde güncel TCMB kuru esas alınır, TR içi ödemelerde fiyatlara +KDV eklenir. Bu listenin güncel fiyatlandırılmış hali için bizimle iletişime geçiniz

REZERVASYON

Sağlık sektörü TV reklamları için aşağıdaki tüm adımlar sırasıyla tamamlanarak rezervasyon oluşturulur.

 1. Reklam ve yayın planı hazır olmalıdır,
 2. Reklam içeriğinin yayına uygunluğuna dair onaylar alınmış olmalıdır. SardunyaReklam prensipleri olarak sağlık reklamlarda reklamın okunacak bir kısmında “REKLAM” ibaresi reklam süresi boyunca olacaktır..
 3. Ödeme, ilk yayından önce tamamlanmış olmalıdır. TL ödemelerde TCMB güncel kuru esas alınır. TR içi ödemelerde fiyatlara +KDV eklenir. Kredi kartı tek çekim yapılabilir.
 4. Reklamın yayını bittikten sonra detay rapor çıkartılır. Sipariş verilen süre ile yayınlanan süre arasında fark olması durumunda telafi yayın planı yapılır.
 5. Sosyal medya hesaplarınızda yayınlamanız için her farklı 1 program/yayından sadece x1 adet ekran kaydı yüksek çözünürlükte kolajlanarak size gönderilir. Tüm reklamların kaydı gönderilmez, reklam yayınlandığı her farklı program için sadece 1 adet ekran kaydı gönderilir. Süper Lig maçlarında yayınlanan reklamların kaydını sosyal medya hesaplarınızda paylaşılması durumunda telif haklarına takılabilir.

NOT: TV reklamları dijtal reklamlar gibi ölçülebilir değildir. KVKK gereğince kimlerin hangi kanal ve programları izlendiği bilinememektedir. TV reklamları markanıza güveni arttırdığı için araştırmalarımızla belirlediğimiz yayınlarda maksimum tekrar sayısı ile uzun süreli reklamlar öneririz.