15 Günlük Radyo Reklam Paketleri

SARDUNYA REKLAM

RADYO REKLAM PAKETLERİ

15 GÜNLÜK

Radyo reklam paketlerinden, 15 Gün boyunca 3-5-10-30 radyoda reklam verebileceğiniz hedef kitlenize özel hazırlanmış radyo reklam paketleri.

15 Gün Radyo Reklam Paketleri

PAKETLERDE 1 RADYO REKLAMI

15 Günlük Radyo Reklam Paketlerinde; 1 radyo reklamı 10 saniyeden oluşur. Reklamlarınız TS: Trafik saatlerinde yayınlanır. Hedef kitlenizde ki potansiyel müşterileriniz işlerine giderken ve/veya işlerinden dönerken araçlarında radyo dinledikleri sürede.

TS(Trafik Saatleri): Sabahları 07:00 – 10:00 ve Akşamları 17:00 – 20:00 saatleri arasıdır. 15 Günlük Reklam Paketlerimizde reklamlarınız Trafik Saatlerinde yayınlanır.

PAKETLER

Antre Paket: 1 Radyo’da 1 günde TS(Trafik Saatlerinde) x2 kere reklamınız yayınlanır.

Midi Paket: 1 Radyo’da 1 Günde TS(Trafik Saatlerinde) x3 kere reklamınız yayınlanır.

Skor Paket: 1 Radyo’da 1 Günde TS(Trafik Saatlerinde) x4 kere reklamınız yayınlanır.

*1 Adet 10 saniyelik reklamınız ÜCRETSİZ hazırlanır.


15 GÜNLÜK RADYO REKLAM

Reklamlarınız 15 Gün boyunca seçtiğiniz hedef kitlenize özel radyolarda yayınlanır.


3 RADYO’da 15 GÜNLÜK

15 Günlük - 3 Radyo'da Reklam

15 Gün Boyunca; 3’lü radyolar sabit olmakla, istediğiniz hedef kitlede: ANTRE PAKET’te: x90 kere reklam, MİDİ PAKET’te: x135 kere reklam, SKOR PAKET’te: x180 kere reklamlarınız yayınlanır.


5 RADYO’da 15 GÜNLÜK

15 Günlük - 5 Radyo'da Reklam

15 Gün Boyunca; 5’li radyolar sabit olmakla, istediğiniz hedef kitlede: ANTRE PAKET’te: x150 kere reklam, MİDİ PAKET’te: x225 kere reklam, SKOR PAKET’te: x300 kere reklamlarınız yayınlanır.


10 RADYO’da 15 GÜNLÜK

15 Günlük - 10 Radyo'da Reklam

15 Gün Boyunca; 10’lu radyolar sabit olmakla, istediğiniz hedef kitlede: ANTRE PAKET’te: x300 kere reklam, MİDİ PAKET’te: x450 kere reklam, SKOR PAKET’te: x600 kere reklamlarınız yayınlanır.


30 RADYO’da 15 GÜNLÜK

15 Günlük - 30 Radyo'da Reklam

15 Gün Boyunca; 30 radyoda: ANTRE PAKET’te: x900 kere, MİDİ PAKET’te: x1.350 kere reklam, SKOR PAKET’te: x1.800 kere reklamlarınız yayınlanır.


Paketlerimizin fiyatları için bizimle iletişime geçebilir, sayfanın devamında ki “BİLGİ/TALEP FORM ile bize talebinizi iletebilirsiniz.


RADYO’da NASIL REKLAM VERİLİR?

REKLAM PLANI

Radyo'da 3 türde REKLAM PLANI hazırlanır.

1. Radyo Reklam Paketlerimizden hedef kitlenizi seçersiniz.

2. Sizin istediğiniz radyolarda, saatlerde reklam planı hazırlarız.

3. Sektör tecrübe ve analizlerimizden edindiğimiz bilgilerle, bütçenizden en fazla verim alabileceğiniz, reklam amacınızı hedef kitlenizle (ABC12DE) birleştirecek Radyo Reklam planı hazırlarız.

Radyo Reklam Paketlerinden sipariş vermek, kendi radyo reklam planınızı yayınlatmak yada profesyonel reklam planı hazırlatmak için bizimle iletişime geçebilir yada sayfanın altında ki FORM'lardan bize isteğinizi iletebilirsiniz.

REKLAM

Radyo Reklamların yayınlarında anlaştıktan sonra REKLAM'ınız hazırsa göndermenizi isteriz. Reklam metnini bize iletmeniz veya önerdiğimiz reklam metnini kabul etmenizle biz hazırlar, onayınıza göndeririz. Radyoda 3 farklı saat dilimlerinde reklamlarınız yayınlanır.

TS(Trafik Saati): Sabah 07:00-10:00 ve/veya 17:00-20:00 saatleri arasında reklamların yayınlandığı kuşaktır.

TSD(Trafik Saati Dışı): 10:00-17:00 ve/veya 20:00-00:00 saatleri arasında reklamların yayınlandığı kuşaktır.

GTS(Geç Trafik Saati): 00:00-07:00 saatleri arasında reklamların yayınlandığı kuşaktır.

Siparişin net dakika araları bellidir, her reklamınız yayınlanmadan 5dk. önce istediğiniz telefon numaralarına, radyo linki ile beraber REKLAMLARINIZ AZ SONRA YAYINDA kısa mesajı gönderilir.

BELGELER

Reklamlarınız yayına hazır hale geldikten sonra sözleşmenizin hazırlanması ve reklam yayını için sizden isteyebileceğimiz BELGELER olacaktır.

Radyo reklam metninizde iddialı kelimeler kullanmanız durumunda bu kelimeleri ıspatlayıcı belgeleriniz olmalıdır.

Reklamı hazır gönderecekseniz, sesin kaşeli/imzalı belesi ve arka fonda kullanacağınız müzik telif hakkı içeriyorsa telif belgenizi bize göndermeniz gerekmektedir.

Reklamlarınız Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına ve RTÜK kurallarına uygun olmalıdır.

Reklamlarınız hazırlandıktan sonra herhangi bir cezai işleme maruz kalmamanız için avukat onayına gönderilir.

SÖZLEŞME

Görüşmelerimiz sonucunda onayladığınız Radyo Reklam Planını içeren yayın tarihleri, saatleri, tekrar bilgileri ayrıntılarıyla SÖZLEŞMENİZ hazırlanır.

Vergi levhanızı veya kaşe bilgilerinizi bize göndermenizle üzerinde anlaştığımız Radyo Reklam Planını içeren sözleşmeniz hazırlanıp yetki belgesi ile beraber size gönderilerek imzalanmanız beklenir.

ÖDEME

Reklam planının onaylanması, Sözleşmenin imzalanması, Reklamların yayına hazır olmasından sonra ÖDEME aşamasına geçilir.

Ödemeler, reklamlar yayına çıkmadan EFT/Havale olarak yapılabilir. Açık hesap, çek, senet, kıymetli evrak vb. ödeme yöntemleri geçerli değildir.

Sipariş tutarınıza göre mesafeli(telinize gelecek şifre ile) veya sizi ziyaret ederek KREDİ KARTI'na tek çekim olarak da ödeme yapabilirsiniz.

Uzun süreli siparişlerinizde (En az 2 ay) ödemelerinizi, reklamlarınız yayına çıkmadan aylık olarak yapabilirsiniz. Sözleşmeye ek ödeme planınında imzalanması gerekir.

Ödemeden sonra siparişiniz netlik kazanır, reklamlarınız yayın sırasına alınmıştır.

Faturanızı ve sözleşmenizi ıslak imzalı olarak istediğiniz adrese veya adreslere ayrı ayrı olarak gönderiyoruz.

RAPORLAMA

Yayın sırasına alınmış reklamlarınızın her yayınından önce oto-kontrol RAPORLAMA/HATIRLATMA yapılır.

ÖRNEĞİN: "Sayın (Firma Yetkilisi), ............ tarihinde, ............ radyoda AZ SONRA ............ adet reklamlarınız yayınlanacaktır. Radyoyu hemen dinlemek için: www.radyo-canli-yayin-linki" otomatik olarak her reklamınızın yayınınadan 5dk. önce gönderilir. Bu bizim hatırlatma ve otomatik raporlama-kontrol sistemimizdir.

Reklamınızı kaçırmış, yayınında şüphede kalmış olabilirsiniz, talebinizle yayın tam saat:dakika'larını sizinle paylaşıyoruz.

Yılda bir kaç defa da olsa olağanüstü durumlar olabilir. Radyoların yayın akışlarında bir değişiklik olması veya sistemden kaynaklı reklamlarınızın yayınlanmaması durumunda, firma yetkilileriniz bilgilendirilir ve aynı radyoda telafi yayın reklam planı belirlenerek reklamlarınızın telafi yayınları yapılır.

Sipariş verdiğiniz radyolarda reklamlarınızın tam dakika aralıkları bellidir, her yayından önce size SMS gönderilerek hatırlatma yapılır.

PAYLAŞIM

Reklamlarınız yayınlandıktan sonra, reklamlarınızı sosyal medya hesaplarınızdan takipçilerinize de göstermelisiniz.

Reklamlarınızın yayınlandığı radyoların logosu, sizin logonuz ve reklam sesi ile bir video hazırlanarak sosyal medya hesaplarınızda PAYLAŞABİLECEĞİNİZ şekilde size gönderiyoruz.

Özel olarak format belirtirseniz, reklamlarınızı istediğiniz formatlarda size gönderebiliriz.

RADYO BİLGİ – PAKETLER – FORMLAR

RADYO REKLAM

Türkiye Geneli 40+ radyoda reklamlarınızı yayınlıyoruz. Radyo reklamlarınızı maksimum hedef kitlenizle buluşturuyoruz.

RADYO REKLAM PAKETLERİ

Hedef kitlenize özel radyo reklam paketlerimiz. 10 saniyelik 1 adet reklamınız, Trafik Saatlerinde, 1 radyoda 1 günde: ANTRE Paketlerde x2 kere, MİDİ Paketlerde x3 kere, SKOR Paketlerde x4 kere yayınlanmasını içerir.

Radyo reklam paketlerimizi hedef kitlenize özel 3-5-10-30 Radyo olarak veya 10-15-30 GÜN - 4 H.SONU olarak ANTRE-MİDİ-SKOR Paketlerimizden seçim yapabilirsiniz.

Kurumsal e-posta adresiniz.
1 Reklam 10 saniye, günde x2 tekrar ile 3-5-10-30 radyo seçimlerde.
Reklam metni, 1 reklam süresi, radyo sayısı, günde x tekrar sayısı ve kaç gün reklam vereceğiniz bilgilirini buraya yazabilirsiniz.

REYTİNG

Radyo reyting ölçümleri RİAK tarafından yapılmaktadır.

Aylık reyting raporları için RİAK logosuna tıklayın.