Muhtar Reklam

MUHTAR REKLAM

Muhtar adayları reklam paketlerimizde, tüm adayların ihtiyaç duyacağı broşür, afiş, kartvizit, branda gibi ürünlerimiz ile muhtar reklam baskı hizmetleri için paketler hazırladık. Bilgi ve görsel paylaşmanızla da tasarımlarınız ücretsiz hazırlanır, teslim zamanında da ürünler adresinize gönderilir.

Muhtar Adayı Reklam Paketleri

Bu sayfanın özetini sesli olarak dinleyebilirsiniz.

Bu Sayfaya Puan Verebilirsiniz;
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

MUHTAR ADAYI REKLAM PAKETLERİ

Muhtar adayı baskı reklam tasarımlarımızda bize özel WhatsApp QR kod tanımlamasını da ücretsiz yapıyoruz. Böylece baskılı ürünlerinizde QR kodu kolayca okutan seçmenler, sizin belirlediğiniz whatsapp numarasına tüm sorularını sorabilecekler ve kazanmanız durumunda da ilerleyen zamanda şikayetlerini, isteklerini WhatsApp hattınızdan hemen size iletebilecekler.

Reklam çalışması için matbaa ihtiyaçlarını tek bir yerden ve kurumsal kimliğe uygun olarak hazırlanması seçmenlerinize özel ve güzel bir intibaa uyandırmış olursunuz.

Matbaa/baskı işlemleriniz için aşağıdaki ürünlerden hizmet veriyoruz. Tasarım olarak örnek modellerdir, size özel farklı tasarımlar yapılacaktır.

1-KARTVİZİT

muhtar reklamları kartvizit çalışması

Tüm seçmlerinize üzerinde WhatsApp iletişim hattı olan QR kod ile özel kalitede kartvizitinizi dağıtın. Muhtar adayı reklam için 5 faklı özellkte kartvizit modeli öneriyoruz.

2-ETİKET

muhtar adayı etiket duvar yapışkanı

Yüzeyi temiz direk ve diğer alanlara yapışkanı açarak yapıştırabileceğiniz etiket afiş modelimiz 15,5 x 25,5 cm yada 25,5 x 33 cm olarak iki farklı modeldir.

3-KAPI ASKISI BROŞÜR

muhtar adayı kapı broşürü

Seçmelerinizin evlerinin/araçlarının kapılarına asabileceğiniz, muhtar adayı reklam kapı askı broşür modelimiz.

4-AFİŞ

muhtar adayı reklam afiş

Araçların ve dükkanların camlarına asabileceğiniz yapışkan olmayan, kenarlarından bantlayabileceğiniz muhtar reklam afiş modelimiz.

5-BROŞÜR

muhtar adayı reklam a7 broşür
muhtar adayı reklam a4 kırımlı broşür

Muhtar adayları için özel gramajı ve kalitesiyle A7 ve Çift Kırımlı broşür modellerimiz.

6-ZARF

muhtar reklam zarf

Her seçmene özel yazacağınız mektuplarınızı, broşür yada davetiyeyi seçmeninize ulaştırmak için muhtar reklam zarf modeli.

7-DAVETİYE

MUHTAR ADAYI REKLAM DAVETİYE

Azalarınızı ve projelerinizi tanıtabileceğiniz davetiye ürünü.

7-PROMOSYON KALEM

muhtar adayı promosyon kalem

Adaylık aşaması için riskli bir ürün olsada kazanacağınıza güveni göstermek ve seçmenlerinizin sürekli göz önünde olmak için seçmenlerinize promosyon kalem hediye edebileceğiniz ürünümüz.

8-BRANDA

muhtar adayı branda
muhtar adayı branda afiş boy

Mahallenin duvarlarına veya evlere asabileceğiniz 50×70 – 50×100 – 100×70 – 100×100 – 400×70 cm ebatlarında veya istediğiniz ebatlarda kenaları delikli branda modellerimiz.

Tasarım olarak her muhtar adayına farklı tasarımlar öneririz. Tasarım süreci için bunları da hazırlayıp bize göndermeniz ile tasarım süreci hızlanacaktır. Hazır olan ürünler TR içi istediğiniz adrese gönderilir.

1. Kendi fotoğraflarınız, 2. Mahalle/köyünüzün fotoğrafları, 3. Seçilirseniz yapacağınız projeleriniz, 4. Azalarınızın fotoğraf ad-soyad-meslekleri, 5. Telefon-mail bilgileriniz, 6. Sosyal medya hesap adları, 7. Seçmen iletişim adres bilgileriniz hazır etmeniz durumunda tasarım süreci daha hızlı işleyecektir.

WhatsApp’tan bize ulaşmanız ile arkadaşlarımız hızlıca fiyat listesini sizinle paylaşacaktır. Fiyat listesinde tüm ürünlerin özellikleri ve teslimat süreleri yer almaktadır. WhatsApp iletişim hattı için tıklayın..

muhtar adayı reklam whatsapp sipariş

Başarılar dileriz..

FİYAT LİSTESİ TALEP FORMU

    [recaptcha]