İstanbul Kiralık Cephe

İSTANBUL KİRALIK CEPHE BİNA REKLAM

İstanbul kiralık cephe, İstanbul ve semtlerinde bina, cephe, duvar reklam için kiralamak isteyenler ve kiracılar birbirini rahatça bulsun. İlk yıl ücretsiz listeleme. Hızlı iletişim seçeneği ile bina, cephe, duvar sahibiyle bire bir iletişim. Şehrin göz önünde ki binaların cephelerinde reklam vererek İstanbul ve semtlerinde ki binalarda kampanya ve markanızın en gösterişli yerlerden görünmesini sağlayın.

Bu Sayfaya Puan Verebilirsiniz;
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bina, cephe, duvar reklam ile göz önünde olun. Reklamınızı her gün binlerce potansiyel müşteriniz görsün. Listelenmiş ilanların iletişim seçenekleri ile bina-cephe sahipleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız bu konuda sadece aracılık etmektedir. Bina, cephe sahipleri ile bunları kiralamak isteyenleri buluşturan bir platform hizmeti sağlamaktayız. Aralarınızda ki anlaşmalar veya anlaşmazlıklardan sorumlu değiliz.

Sadece bina-cephe değil, reklam alanı olarak kiralamak istediğiniz kamyon, tır dorsesi, çatı vb. konumlar için bu sayfada listeleme yaptırabilirsiniz.

Bu sayfayı nasıl bulduysanız binanızı cephenizi kiralamak isteyenlerde sizi bulsun. İlk yıl ÜCRETSİZ LİSTELEME seçeneği ile sizde binanızın fotoğraflarını ve konumunu bize gönderin, binanızın cephesini kiralamak isteyen ile bire bir iletişime geçin.

İSTANBUL KİRALIK CEPHE, DUVAR BİNA LİSTESİ

İstanbul Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Esenler, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Şişli ilçeleri ve diğer önemli semtlerde İstanbul kiralık cephe için son eklenen vitrin ilanlar


İstanbul, Fatih, Haseki Hastanesi Yani Kiralık Bina cephe reklam, duvar reklam

istanbul fatih kiralık cephe

Konum: İstanbul, Fatih, Haseki Hastanesi Yanı
(Google Maps ile Görüntüle)
Ölçü: 5x3m
Ücret Beklentisi: Belirtilmedi
Bina Sahibi: Ömer Bey
İletişim: 0 532 153 94 75


Tüm Türkiye Geneli bina, cephe kiralamak isteyenler sayfası için tıklayın

ÜCRETSİZ İLAN YAYINLA

Sizde bu şekilde binanızı, cephenizi yayınlamak isterseniz (ilk yıl ÜCRETSİZ listeleme ile) bina cephe bilgilerinizi WhatsApp ile bize gönderin.


BİNA CEPHE REKLAM, DUVAR REKLAM ÜCRETLERİ

  1. Bina cephe giydirme reklamları aylık / 3 aylık / 6 aylık ve yıllık olarak yapılmaktadır.
  2. ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Tasarım, Baskı, Uygulama, Belediye Reklam Vergi Ödemelerini, Sökme, Vinç bedellerini genelde kiralayan karşılamaktadır. Bunları aranızda ki anlaşmalarda mutlaka belirtmenizi öneririz.
  3. Kiralayan cephesinin değerini nasıl belirleyeceği konusu açık bir durumdur. Önünden geçen kitlenin, binanın konumu kira bedelini belirler. Ücretlendirme konusunda sabit bir tutar yoktur. Bizim önerimiz, konum, kitle ve reklamı görecek kişi sayısı hesaplanarak bir değer belirlemektir.
  4. ÖRNEK FİYATLANDIRMA; Orta ölçekli bir şehrin ana caddesinde, yaya ve araç trafiğinin görüş açısında bir konum ve diyelim ki önünden her gün 10bin kişi geçiyor. Her bin gösterime bir rakam belirlenebilir (sosyal medya reklamları gibi :)) 1.000 kişiye gösterim ücreti 100 ₺ belirlediniz diyelim, bu kişilerin sosyal ekonomik statüleri de +- belirleyici olur bu fiyatta = 1 günlük 10 X 100 = 1.000 ₺ = 30 Günlük = 30 Bin ₺ +KDV olacaktır. 3 aylık, 6 aylık, yıllık kullanımlarda indirimler de yapılarak teşvik edilebilir.
  5. Kiralayan açısından yıllık kiralama olacaksa en azından 3 ayda bir reklamın değiştirilmesini öneririz. Aynı reklam istemsiz körlüğe sebep olacaktır, caddenin ortasında da olsa artık göze gelmeyecektir. Bu nedenle 3 ayda bir reklamın değiştirilmesinin de maliyet hesabında tutulmasını öneririz.
  6. Siyasi parti, kurumsal firmalar nazarında daha yüksek fiyatlar belirlenebiliyor.
  7. Bu tutarlar kiralan-kiracı arasında belirlenir bahsi geçen hesaplamalar sadece bizim önerimiz, örneğimizdir.
  8. ÖNEMLİ HATIRLATMA: Bu bedellere fatura kesmeniz gerekecektir, vergi yükümlülük doğacağını UNUTMAYINIZ. Daha sonradan yüksek cezalar ile karşılaşmamak için vergi konusunda ve 2. madde konusunda hassas olmanızı öneririz.

SardunyaReklam bu hizmeti ilk yıl ücretsiz yayınlamaktadır. İlk 1 yılı dolan ilanlardan sonraki senelerde yayında kalması için ücret talep edebilir. Cephenizi kiraladıysanız ilanınızı kaldırmanızı önermeyiz. Kiralanan cephenin süresi bittikten sonra yeni reklamlarını yayınlamak müşterilerin ilanları için talep toplayabilirsiniz.

Mevcut ilanınızı kaldırmak, bir sonraki müsait olacağı zamanı belirtmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul bina kiralama ücretleri ne kadar? İstanbul kiralık bina cephesi? İstanbul cephe kiralama, İstanbul bina reklam, istanbul bina cephesi kiralamak, fatih kiralık bina cephesi, bina kiralama, bina duvarı kiralama, bina duvar kiralama, istanbul duvar kiralama, bina duvarımı kiralamak istiyorum, bina duvarı reklam almak