Hafta Sonu Radyo Reklam

RADYO REKLAM PAKETLERİ

4 HAFTA SONU

Radyo reklam paketlerinden, 4 Hafta Sonu radyo dinleyicilerini içeren seçeceğiniz hedef kitlenizde 3-5-10 veya 30 radyoda reklam paketleri.

hafta sonu radyo reklam paketi

PAKETLERDE 1 RADYO REKLAMI

4 Hafta Sonu Radyo Reklam Paketlerinde; 1 radyo reklamı 10 saniyeden oluşur. Reklamlarınız TS: Trafik saatlerinde yayınlanır. Hedef kitlenizde ki potansiyel müşterileriniz işlerine giderken ve/veya işlerinden dönerken araçlarında radyo dinledikleri sürede.

TS(Trafik Saatleri): Sabahları 07:00 – 10:00 ve Akşamları 17:00 – 20:00 saatleri arasıdır. 4 Hafta Sonu Reklam Paketlerimizde reklamlarınız Trafik Saatlerinde yayınlanır.

PAKETLER

Antre Paket: 1 Radyo’da 1 günde TS(Trafik Saatlerinde) x2 kere reklamınız yayınlanır.

Midi Paket: 1 Radyo’da 1 Günde TS(Trafik Saatlerinde) x3 kere reklamınız yayınlanır.

Skor Paket: 1 Radyo’da 1 Günde TS(Trafik Saatlerinde) x4 kere reklamınız yayınlanır.

*1 Adet 10 saniyelik reklamınız ÜCRETSİZ hazırlanır.


4 HAFTA SONU REKLAM

Reklamlarınız 4 Hafta Sonu (4 Cumartesi – 4 Pazar) günlerinde 1 ay boyunca toplam 8 gün yayınlanır.


3 RADYO’da

4 Hafta Sonu - 3 Radyo'da Reklam

4 Hafta Sonunda, 3’lü radyolar sabit olmakla, istediğiniz hedef kitlede: ANTRE PAKET’te: x48 kere reklam, MİDİ PAKET’te: x72 kere reklam, SKOR PAKET’te: x96 kere reklamlarınız yayınlanır.


5 RADYO’da

4 Hafta Sonu - 5 Radyo'da Reklam

4 Hafta Sonunda, 5’li radyolar sabit olmakla, istediğiniz hedef kitlede: ANTRE PAKET’te: x80 kere reklam, MİDİ PAKET’te: x120 kere reklam, SKOR PAKET’te: x160 kere reklamlarınız yayınlanır.


10 RADYO’da

4 Hafta Sonu - 10 Radyo'da Reklam

4 Hafta Sonunda, 10’lu radyolar sabit olmakla, istediğiniz hedef kitlede: ANTRE PAKET’te: x160 kere reklam, MİDİ PAKET’te: x240 kere reklam, SKOR PAKET’te: x320 kere reklamlarınız yayınlanır.


30 RADYO’da

4 Hafta Sonu - 30 Radyo'da Reklam

4 Hafta Sonunda, 30 radyoda: ANTRE PAKET’te: x480 kere, MİDİ PAKET’te: x720 kere reklam, SKOR PAKET’te: x960 kere reklamlarınız yayınlanır.


Paketlerimizin fiyatları için bizimle iletişime geçebilir, sayfanın devamında ki “BİLGİ/TALEP FORM ile bize talebinizi iletebilirsiniz.


REKLAM PLANI

Radyo'da 3 türde REKLAM PLANI hazırlanır.

1. Radyo Reklam Paketlerimizden hedef kitlenizi seçersiniz.

2. Sizin istediğiniz radyolarda, saatlerde reklam planı hazırlarız.

3. Sektör tecrübe ve analizlerimizden edindiğimiz bilgilerle, bütçenizden en fazla verim alabileceğiniz, reklam amacınızı hedef kitlenizle (ABC12DE) birleştirecek Radyo Reklam planı hazırlarız.

Radyo Reklam Paketlerinden sipariş vermek, kendi radyo reklam planınızı yayınlatmak yada profesyonel reklam planı hazırlatmak için bizimle iletişime geçebilir yada sayfanın altında ki FORM'lardan bize isteğinizi iletebilirsiniz.

RADYO REKLAM PAKETLERİ

Hedef kitlenize özel radyo reklam paketlerimiz. 10 saniyelik 1 adet reklamınız, Trafik Saatlerinde, 1 radyoda 1 günde: ANTRE Paketlerde x2 kere, MİDİ Paketlerde x3 kere, SKOR Paketlerde x4 kere yayınlanmasını içerir.

Radyo reklam paketlerimizi hedef kitlenize özel 3-5-10-30 Radyo olarak veya 10-15-30 GÜN - 4 H.SONU olarak ANTRE-MİDİ-SKOR Paketlerimizden seçim yapabilirsiniz.

REKLAM

Radyo Reklamların yayınlarında anlaştıktan sonra REKLAM'ınız hazırsa göndermenizi isteriz. Reklam metnini bize iletmeniz veya önerdiğimiz reklam metnini kabul etmenizle biz hazırlar, onayınıza göndeririz. Radyoda 3 farklı saat dilimlerinde reklamlarınız yayınlanır.

TS(Trafik Saati): Sabah 07:00-10:00 ve/veya 17:00-20:00 saatleri arasında reklamların yayınlandığı kuşaktır.

TSD(Trafik Saati Dışı): 10:00-17:00 ve/veya 20:00-00:00 saatleri arasında reklamların yayınlandığı kuşaktır.

GTS(Geç Trafik Saati): 00:00-07:00 saatleri arasında reklamların yayınlandığı kuşaktır.

Siparişin net dakika araları bellidir, her reklamınız yayınlanmadan 5dk. önce istediğiniz telefon numaralarına, radyo linki ile beraber REKLAMLARINIZ AZ SONRA YAYINDA kısa mesajı gönderilir.

BELGELER

Reklamlarınız yayına hazır hale geldikten sonra sözleşmenizin hazırlanması ve reklam yayını için sizden isteyebileceğimiz BELGELER olacaktır.

Radyo reklam metninizde iddialı kelimeler kullanmanız durumunda bu kelimeleri ıspatlayıcı belgeleriniz olmalıdır.

Reklamı hazır gönderecekseniz, sesin kaşeli/imzalı belesi ve arka fonda kullanacağınız müzik telif hakkı içeriyorsa telif belgenizi bize göndermeniz gerekmektedir.

Reklamlarınız Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına ve RTÜK kurallarına uygun olmalıdır.

Reklamlarınız hazırlandıktan sonra herhangi bir cezai işleme maruz kalmamanız için avukat onayına gönderilir.

SÖZLEŞME

Görüşmelerimiz sonucunda onayladığınız Radyo Reklam Planını içeren yayın tarihleri, saatleri, tekrar bilgileri ayrıntılarıyla SÖZLEŞMENİZ hazırlanır.

Vergi levhanızı veya kaşe bilgilerinizi bize göndermenizle üzerinde anlaştığımız Radyo Reklam Planını içeren sözleşmeniz hazırlanıp yetki belgesi ile beraber size gönderilerek imzalanmanız beklenir.

ÖDEME

Reklam planının onaylanması, Sözleşmenin imzalanması, Reklamların yayına hazır olmasından sonra ÖDEME aşamasına geçilir.

Ödemeler, reklamlar yayına çıkmadan EFT/Havale olarak yapılabilir. Açık hesap, çek, senet, kıymetli evrak vb. ödeme yöntemleri geçerli değildir.

Sipariş tutarınıza göre mesafeli(telinize gelecek şifre ile) veya sizi ziyaret ederek KREDİ KARTI'na tek çekim olarak da ödeme yapabilirsiniz.

Uzun süreli siparişlerinizde (En az 2 ay) ödemelerinizi, reklamlarınız yayına çıkmadan aylık olarak yapabilirsiniz. Sözleşmeye ek ödeme planınında imzalanması gerekir.

Ödemeden sonra siparişiniz netlik kazanır, reklamlarınız yayın sırasına alınmıştır.

Faturanızı ve sözleşmenizi ıslak imzalı olarak istediğiniz adrese veya adreslere ayrı ayrı olarak gönderiyoruz.

RAPORLAMA

Yayın sırasına alınmış reklamlarınızın her yayınından önce oto-kontrol RAPORLAMA/HATIRLATMA yapılır.

ÖRNEĞİN: "Sayın (Firma Yetkilisi), ............ tarihinde, ............ radyoda AZ SONRA ............ adet reklamlarınız yayınlanacaktır. Radyoyu hemen dinlemek için: www.radyo-canli-yayin-linki" otomatik olarak her reklamınızın yayınınadan 5dk. önce gönderilir. Bu bizim hatırlatma ve otomatik raporlama-kontrol sistemimizdir.

Reklamınızı kaçırmış, yayınında şüphede kalmış olabilirsiniz, talebinizle yayın tam saat:dakika'larını sizinle paylaşıyoruz.

Yılda bir kaç defa da olsa olağanüstü durumlar olabilir. Radyoların yayın akışlarında bir değişiklik olması veya sistemden kaynaklı reklamlarınızın yayınlanmaması durumunda, firma yetkilileriniz bilgilendirilir ve aynı radyoda telafi yayın reklam planı belirlenerek reklamlarınızın telafi yayınları yapılır.

Sipariş verdiğiniz radyolarda reklamlarınızın tam dakika aralıkları bellidir, her yayından önce size SMS gönderilerek hatırlatma yapılır.

    SİPARİŞ BİLGİ TALEP FORMU

    [recaptcha]


    *Doldurulması Zorunlu Alanlardır.