Avrupa TV Reklam Paketleri


SARDUNYA REKLAM

AVRUPA TV REKLAM PAKETLERİ

BANT ve SPOT REKLAM

Avrupa‘da yayın yapan Türk televizyonlarımızdan TV reklam paketleri. ATV Avrupa, Euro STAR, Show TURK, Euro D, TV8 int kanallarında bant ve spot reklam paketleri. Avrupa TV bant-spot reklam fiyatları ve ayrıntılı kanal listeleri. Paket seçenekleri ve tüm kanalların bant-spot reklam ücretleri.

  • Almanya’daki en büyük etnik azınlık; 4,5 milyon Türk Pasaportlu Yurttaşımız. 300.000 Ev hanesi ve 470.000 Alman-Türk vatandaşı, toplam 2.000.000 ev hanesine ulaşım.
  • Yaklaşık 1.025.000 çocuk Türk geçmişine sahip, Her 7 çocuktan 1’i Türk ebeveyne sahip.
  • Türkler günde 3.6 saatten fazla sadece Türk Televizyon kanallarını izliyorlar.
  • Kişi başına düşen gelir birbirine yakın, çok güçlü marka sadakati.

Her yayın ile sadece Almanya’daki (4.553.654) Türklere ulaşmıyorsunuz! Aynı zamanda Fransa’da (501.209), Hollanda (499.909), Yunanistan (353.000), Avusturya (334.229), Belçika (330.701), İsviçre(280.114), İngiltere (272.500), Avusturalya(250.876), İsveç(238.844), İtalya(216.414) Türk vatandaşlara da reklamınız gösterilmektedir. Toplam 8 milyon ev hanesine ulaşıyorsunuz.*Veriler 2017 yılına aittir.

BANT REKLAM SPOT REKLAM
BANT REKLAM ÖRNEĞİ SPOT REKLAM ÖRNEĞİ
Bant Reklam: Dizi/Program yayınlanırken 8 yada 10 saniye olarak ekranın altında yayınlanan reklam türüdür. Spot Reklam: Dizi/Program reklam arasına gittiğinde 5-90 saniye arasında yayınlanan reklam türüdür.

Avrupa TV bant ve spot reklam paketlerimizde ATV AVRUPA, EURO STAR, SHOW TÜRK, EURO D, TV8 int kanallarında ne çok izlenen dizi/programlar’da reklamlarınız haftanın her günü yayınlanması üzerine planlanmıştır.

1- GOLD BANT PAKETBANT REKLAM: Avrupa TV’lerinde en çok izlenen dizi/programlarda
Pazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe – Cuma – Cumartesi – Pazar (Haftanın 7 günü) her akşam en çok izlenen dizi/programda x2 kere bant reklamınız yayınlanır. (1 bant reklam 8 saniye)

1 HAFTALIK 2 HAFTALIK 4 HAFTALIK
14 Bant Reklam 28 Bant Reklam 56 Bant Reklam
1.500 € 2.500 € 4.500 €
*Paket ayrıntıları için bizimle iletişime geçiniz. Herşey dahil fiyatlardır.

*30.11.208 tarihine kadar verilecek siparişlerde geçerlidir.

2- GOLD SPOT PAKETSPOT REKLAM: Avrupa TV’lerinde en çok izlenen dizi/programlarda
Pazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe – Cuma – Cumartesi – Pazar (Haftanın 7 günü) her akşam en çok izlenen dizi/programda x2 kere spot reklamınız yayınlanır. (1 spot reklam 10 saniye)
1 HAFTALIK 2 HAFTALIK 4 HAFTALIK
14 Spot Reklam 28 Spot Reklam 56 Spot Reklam
1.250 € 2.250 € 3.500 €
*Paket ayrıntıları için bizimle iletişime geçiniz. 10 saniyelik spot reklamınızı bize göndermeniz gerekmektedir.

*30.11.208 tarihine kadar verilecek siparişlerde geçerlidir.

MÜŞTERİ
BANT REKLAM
SPOT REKLAM
TOPLAM SANİYE

Bant reklam ve/veya spot reklam tercihinize göre istediğiniz dizi/programlarda size özel ücretsiz medya planı hazırlıyoruz

İstediğiniz dizi/programlarda da reklamlarınızın medya planını yaptırabilirsiniz.
Bant Reklam siparişlerinizde 2.000 ₺ değerinde BANT REKLAM prodüksiyonu sipariş verilen kanal formatlarında ücretsiz hazırlanır.

Spot Reklam siparişlerinizde kaç saniye spot reklamınız varsa bize göndermelisiniz veya ücreti karşılığında masaüstü spot reklamınızı hazırlıyoruz.

Ayrıntılı bilgi veya görsel gönderimi için: PRODÜKSİYON sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Vergi levhanızı yada kaşe bilgilerinizi bize göndermenizle onayladığınız plan; gün, tarih, reklam türü, reklam sürelerini içeren sözleşmeniz hazırlanır.

Ayrıca reklamlarınızın yayını için yetki belgesi göndereceğiz size, imzalayıp bize göndermeniz gerekebilir.

İmzalar tamamlandığında rezervasyonunuz yapılmış olacaktır.
Reklamlar yayına çıkmadan önce ödemeler yapılmış olmalıdır. Ödeme yapıldıktan sonra siparişiniz alınmış olur, reklamlarınız yayın sırasına alınır.

Türkiye'den yapılacak ödemelerde +%18KDV'li fatura kesilecektir. ₺ yapılacak ödemelerde Merkez Bankası'nın son güncel € kuru üzerinden ödeme yapılabilir.

Türkiye dışından yapılacak ödemeler de %18 KDV'den muaf şirketiz. %18KDV hariç olacaktır. KDV'siz fatura kesilecektir. Bankalar arası para transfer süreleri nedeniyle, ilk reklam yayınından 5 iş günü öncesinden ödeme yapmış olmanız gerekiyor.

Aylık siparişlerde ödemenin yarısını iş başında, kalan yarısını da ilk reklamlarınız yayınlandıktan sonra yapabilirsiniz.
Yayın sırasına alınan reklamlar her gün başlamadan önce yetkililerin telefonlarına SMS olarak SRDNYRKLAM başlıklı "Reklamlarınız Az Sonra Yayında" bildirisi reklamların yayınlanacağı TV'nin linki ile beraber gönderilir.

Reklamlarınızı kaçırmanız durumunda, talebinizle yayınlanmış reklamların RTÜK'e gönderilmiş görüntü kalitesi düşük orjinal versiyonları veya reklam tam saatleri size gönderilir.
Reklamlarınız yayınlandığı dizi/programlardan 1'er versiyon kaliteli görüntü için özel montajlanıp, sosyal medya hesaplarınızda yayınlayabileceğiniz şekilde size gönderilir.

Yurt dışından bilgi almak isteyenler, WhatsApp üzerinden bizi ücretsiz arayabilir.

Mesai saatleri dışında bu sayfayı inceliyorsanız aşağıda ki “Bilgi/Talep Formu” ile bize isteğinizi iletebilirsiniz.

BİLGİ / TALEP FORMU