Radyo Reklam Paketleri


SARDUNYA REKLAM

RADYO REKLAM PAKETLERİ

TÜRKİYE GENELİ 30 RADYODA REKLAMLARINIZI YAYINLIYORUZ

Kral Pop, Kral FM, Süper FM, TRT FM, Show Radyo, Power Türk, Metro FM, Alem FM, Radyo 1, Virgin Radyo, Best FM, Fenomen FM, Joy FM, NR1, Slow TÜRK, PAL FM, PAL Nostalji, Radyo Trafik, JoyTÜRK, Radyo Viva, Radyo D, Radyo Müzik, Radyo Spor, Vav Radyo, Radyo Turkuaz, A Haber Radyo, NTV Radyo, TRT Haber Radyo, CnnTÜRK radyo‘larımızın tamamında reklamlarınızı yayınlıyoruz.

Radyo reklamlarında 3 farklı zaman dilimi vardır. Trafik saatlerinde insanlar işlerine giderken 06-10 arası zaman dilimidir, işlerinden evlerine giderken 17-19 arası zaman dilimidir. İnsanlar genelde bu saatlerde araçlarında radyo dinlemektedir. Radyo reklamlarında diğer zaman dilimleri de Geç Trafik Saati 23-06 arasıdır, Trafik Saati Dışı zaman dilimi de bu saatlerin dışında kalan saatlerdir.

EN ÇOK SİPARİŞ VERİLEN RADYO REKLAM PAKETLERİMİZ

Trafik saatlerinden oluşan radyo reklam paketlerimizde, en çok sipariş verilen 1 Radyo(Seslendirme dahil değildir), 3 Radyo, 5 Radyo, 10 Radyo ve 30 Radyo’dan oluşan 10 GÜNLÜK, 15 GÜNLÜK, 30 GÜNLÜK ve 4 HAFTA SONU seslendirme ve %18KDV dahil fiyatlar ile özel paketlerimiz bulunmaktadır.

Tüm paketlerimiz en çok tercih edilen 10 saniyelik reklamlar olarak planlanmıştır.

REKLAM ZAMANLARI; 10 saniyelik reklamınız, hafta içi insanlar işlerine giderken (07:30) ve işlerinden dönerken (17:30’da), hafta sonlarında da 10:30 ve 19:30’da günde 2 kere olmak üzere, seçiminize göre 10 GÜNLÜK, 15 GÜNLÜK, 30 GÜNLÜK olarak reklamlarınız yayınlanır. 4 HAFTA SONU paketimizde ise sadece 4 hafta sonunda 10:30 ve 19:30’da günde 2 kere olmak üzere 4 Cumartesi & 4 Pazar günü reklamlarınız yayınlanır.

1 Radyo seçiminiz dışında diğer tüm radyo paketlerimizde reklam seslendirmesi & %18KDV dahil net fiyatlardır.

 
   

RADYO REKLAMLARI ÖZELİNDE ÇALIŞMA ŞARTLARIMIZ
*CARİ: Şirketimizle ilk defa çalışacaksanız şirketimizde cariniz olmalıdır, gereken evraklar Vergi Levhası, İmza Sirküsü, Ticaret Oda Kaydı. (Reklama göre ekstra evrak istenebilir.)
*SESLENDİRME: Reklam metni ve kadın/erkek ses belirlendikten sonra sözleşme aşamasına geçilir. (Paket seçimlerinde seslendirme ücretsizdir.) İddialı kelimelerin ıspatlayıcı evrakları hazır olmalıdır. Seslendirmeyi kendiniz gönderecekseniz kaşeli ses ve telif hakkının elinizde olduğu jingle evraklarını da bize göndermeniz gerekmektedir. 
*SÖZLEŞME: Siparişinizi eklerinde barındıran size göndereceğimiz sözleşmeyi kaşe/imza ile bize göndermelisiniz.
*ÖDEME: Ödemeler reklam yayına çıkmadan EFT/HAVALE olarak tamamlandıktan sonra reklam spotunuz hazırlanır. *REKLAM: Reklam spotuna onay vermenizle reklamlarınız yayın sırasına alınır.
*RAPORLAMA: Her gün, gün içinde yayınlanacak reklamlarınız kanalları ve saatleri belirtilerek SMS olarak yetkililerin telefonuna gönderilir.

Vereceğiniz siparişlerde bizimle yapacağınız işlerinizde ÇALIŞMA ŞARTLARIMIZ‘ı kabul etmiş sayılırsınız.

Sipariş talebi veya size özel radyo reklam planı oluşturmamız için aşağıda ki formu doldurup bize gönderebilirsiniz.


RADYO REKLAMLARINDA KARAR VERMENİZDE YARDIMCI OLALIM


*Doldurulması Zorunlu Alanlardır.