Promosyon Ürünleri


SARDUNYA REKLAM AJANSI

PROMOSYON ÜRÜNLERİ

Promosyon ürünleri firmanızın gücünü ve müşterilerinize verdiğiniz değeri göstermektedir. Seçeceğiniz promosyon ürünlerde Lazer veya Tampon baskı yapıyoruz. Müşterilerinize ikram edeceğiniz her promosyon ürün ile parayla satın alınamayacak izlenim bırakacaksınız. Sardunya Reklam Ajansı olarak üretimini yaptığımız Akrilik olan ürünlerimiz yerli ve direk imalat ettiğimiz ürünlerdir. Diğer ürünlerimiz ithal ürünler olmak ile birlikte Tampon ve Lazer baskı ile önlü-arkalı, tek renk-çift renk baskı yapıyoruz.

Türkiye Geneli bir çok firmanın da imalatcısı ve tedarikcisi olduğumuz için sipariş aşamasında stok takibi için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Toptan alımlarınız veya en az sipariş adetlerimizde sipariş verebileceğiniz ürünlerimiz aşağıda sıralanmıştır. 

promosyon-cakmak-anahtarlik-kalem2

 

BİLMENİZ GEREKENLER

Tüm ürünlerimiz için birim fiyatlar mevcuttur, +%18 K.D.V. dahil değildir. Ürünlerin kargosu size aittir, kargo bedeli koli başına 20-30TL olarak değişmektedir. Ürünlerde baskı isterseniz renk ve taraf olarak net fiyatları ürünlerin içeriğinde bulabilirsiniz.

PROMOSYON ÜRÜNLERİMİZ

AJANDALAR, Deri Ajandalar, Mekanizmalı Ajandalar, Defterler 13x21, Defterler 9x14, OFİS ÜRÜNLERİ; Evrak Çantaları-Sekreterlikler, Promosyon Mouse'lar, ANAHTARLIK; Akrilik Anahtarlık, Deri Anahtarlık, Işıklı Anahtarlık, Metal Anahtarlık, Diğer Anahtarlıklar, ÇAKMAKLAR; Promosyon Çakmaklar, SAATLER; Duvar Saatleri, Buzdolabı Saatleri, KALEMLER; Plastik Kalemler, Metal Kalemler, Dokunmatik Kalemler, Roller Kalemler, Kalem Setleri, Diğer Kalemler, ÇANTALAR; Çantalar Karton-Kraft, ŞAPKA - TSHİRT; Promosyon Şapkalar, Promosyon T-Shirtler, MASAÜSTÜ-TEZGAHÜSTÜ; Masaüstü Ürünler, Masaüstü Özel Ürünler, Tezgah Üstü Promosyon Ürünler, Bloknot Kağıt Defter Ürünleri, OTOMOBİL ÜRÜNLERİ, GERİ DÖNÜŞÜMLÜ ÜRÜNLER, DİĞER PROMOSYON ÜRÜNLERİMİZ.

PROMOSYON AJANDALARIMIZ

PROMOSYON ANAHTARLIK

PROMOSYON KALEMLER

PROMOSYON ÇAKMAKLAR

PROMOSYON SAATLER

PROMOSYON KARTON-KRAFT ÇANTA

PROMOSYON MASAÜSTÜ - TEZGAHÜSTÜ ÜRÜNLER

PROMOSYON ŞAPKA, T-SHIRT

PROMOSYON OFİS ÜRÜNLERİ

OTOMOBİL ÜRÜNLERİ

GERİ DÖNÜŞÜMLÜ ÜRÜNLERİ

DİĞER PROMOSYON ÜRÜNLERİ

promosyon saat kalem çakmak ürünleri