Paraşüt Reklamları


SARDUNYA REKLAM AJANSI

AÇIKHAVA REKLAMLARI

PARAŞÜT REKLAMLARI

Trabzon, Erzurum, Samsun, Giresun, Ordu ve Rize başta olmak üzere Doğu Karadeniz ve Türkiye'nin dört bir yanında kurumların, şirketlerin, partilerin, bir ömür boyu mutluluğa adım atmak isteyen çiftler için evlilik teklifleri ile, doğum günü sürprizleri ile, en havalı reklam aracımızla gökyüzünü süslemeye devam ediyoruz.
 
En Havalı Reklam ile ulaşılacak kitle sayısı mecranın gerçekleşeceği alanlarda ki tüm insanları kapsamaktadır.
Tüm insanların dikkatini firmanızın üzerinize çekebileceğiniz kitlenin bu kadar geniş olduğu başka bir reklam mecrası yoktur.
Firma tanınırlığını ve bilinirliği en yüksek seviyede olacaktır.
Paramotor sesini duyan herkesin gökyüzüne baktığını düşünürseniz, diğer reklam mecralarından daha fazla insan sizi ve mesajınızı görecektir.
Yapılacak sürprizlerde ki mutluluğun değeri paha biçilmez boyuttadır.
Paraşüt Paramotor Reklam

KAMU SPOTU

Trabzon Havacılık Kulübü için paraşüt reklamı. Paramotor Pilotlarına ve diğer tüm havacılık hizmetlerinde ki desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Paraşüt Paramotor Reklam

AÇILIŞ REKLAMI

Trabzon Vakfıkebir'de kurumsal bir şirketin açılış reklamlarında gökyüzünü reklamları ile süsleyerek halk üzerinde büyük bir bilinçlendirme oluşturduk

Paraşüt Paramotor Reklam

EVLİLİK TEKLİFİ

Sürpriz Evlilik Teklifi ile duygularını en havalı şekilde belirten Kadir Bey'e ve buna hayır diyemeyen Şeyma Hanım'a bir ömür boyu mutluluklar dileriz. 
Paraşüt Paramotor Reklam

FİRMA TANITIMI

Kurumsal ve köklü bir şirket AkçaGaz'ı paraşüt reklamları ile gökyüzüne taşıdık.
Paraşüt Paramotor Reklam

MİTİNGE DAVET

Parti Reklamları Hizmeti ile Saadet Partisi için "mitinge davet" temalı Paraşüt Reklamları ile tüm halkı saadet partisi mitingi için bilgilendirmiştik. Rahmetli Erbakan'ın Ruhu Şâd olsun..

Paraşüt Paramotor Reklam

FİRMA TANITIMI

Trabzon Akcaabat Saray Restaurant için paraşüt reklamı..
Paraşüt Paramotor Reklam

FİRMA REKLAMI

Trabzon ve İstanbul başta olmak üzere, her geçen yıl büyümeye devam eden Yüksel Unlu Gıda'lar, Ulaştığı en fazla potansiyel müşterileri sayesinde paraşüt reklamlarını tercih etmeye devam etmektedir.
Paraşüt Paramotor Reklam

MİLLET VEKİLİ ADAY ADAYI

Millet Vekili Aday Adayı Sayın Şener Pul için gökyüzünü süsledik.
Paraşüt Paramotor Reklam

KAMU SPOTU

Trabzon Emniyet Müdürlüğü için ve "Trafikte Bilinçlenme" temalı çalışma ile bilboard reklamlarından, TV reklamlarından daha fazla insana ulaştığımızı rahatlıkla söyleyebiliriz..

Paraşüt Paramotor Reklam

ÖZÜR DİLEMEK

Çalışma hayatını Ağrı'da sürdüren Hasan Bey'in paraşüt reklamı ile büyük jesti. Gülşah Hanım'ın özrü kabul edip sevinçten ağlaması çok kötü hava şartlarını biraz yumuşatmıştı. Allah hayırlısı ile tamamına erdirir inşallah. Bir ömür mutluluklar dileriz. 

Parasüt Reklam Fiyatları