Ofset Baskı


SARDUNYA REKLAM AJANSI

MATBAA HİZMETLERİ

OFSET BASKI

İnsört, Broşür, Kartvizit, Dosya, El İlanı, Afiş, Antetli Kağıt, Magnet, Sticker(Çıkartma Etiket), Davetiye, Amerkan Servis olarak Matbaa Hizmetlerimizden ofset baskı grubundadır. Tasarımınız hazır ise bize gönderin ve bu çok avantajlı fiyatlar ile matbaa ihtiyaçlarınızı giderin.

NOT: Sardunya Reklam Ajansı olarak yaşadığımız çevreye duyarlı ve saygılı olmaya çalışan bir ajansız. Matbaa gereksinimleri de çoğu şirketin olmazsa olmazını oluşturmaktadır. Siparişlerinizde lütfen ihtiyacınız kadar adet girmeye özen gösteriniz. Malesef bazı ürün gruplarında klişe ve otomasyon giderlerinin karşılanması için en az 1.000,2.000 veya 3.000 adet siparişlerden baskı yapabiliyoruz. Başka türlü zaten bu fiyatlar ile karşınıza çıkamayız.

Her ürünümüzde KDV ve KARGO dahil fiyatlar ile sizin için net maliyetleri sergiliyoruz. Brüt fiyatlar gösterip daha sonradan KDV ve KARGO maliyetlerini eklemediğimizi belirtmek isteriz.

Ürünlerimizde sadece tasarım maliyetleri eklenmemiştir. Tasarım hizmeti de almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin...

OFSET BASKI ÜRÜNLERİMİZ

İNSÖRT

BROŞÜR

KARTVİZİT

DOSYA

EL İLANI

AFİŞ

ANTETLİ KAĞIT

MAGNET

STİCKER

DAVETİYE

AMERİKAN SERVİS