İnstagram Reklamları

instagram-reklamlariTürkiye’ye reklam kapılarını Eylül sonunda açan İnstagram Reklamları’nda artık her işletme reklam verbilecek. Sadece büyük işletmelerin reklamları yapılırken artık kobiler de instagram reklamları verebilecek.

İnstagram reklamları da facebook reklamları ile aynı düşüncede çalışmamaktadır. İşletmenizin bulunduğu semtleri de seçerek reklam verebileceğiniz bu mecrada, yeni olması ve profesyonel ekibimiz sayesinde çok iyi kampanyalar oluşturuyor mükemmel tıklanma oranları yakalıyoruz.

İnstagram reklamları vermeye başlamak için instagram hesap bilgilerinizi reklam hesabına tanıtmamız gerekecektir. Bu işlemleri sizin güvenliğiniz için Team Viewer programı ile bizim ekranlarımıza bağlanmanızı istiyoruz, böylece instagram şifrenizi bize vermeden girmiş olacaksınız. Şifrenizi vermeniz durumunda dahi en ufak bir şüpheniz olmaz. Reklam harcamalarınızi kişisel bilgileriniz gibi şifreniz de bizim güvencemiz altında olacaktır.

instagram-reklam-ajansi

Instagram reklamları, Facebook bünyesinde yepyeni bir reklam ürünü olarak Ekim 2015’te hayatımıza girdi. Milyonlarca kullanıcının özel anlarını hikayeleriyle paylaştığı samimi ve canlı bu sosyal ortamda, Facebook’un ilgi alanı, davranış ve demografi ağırlıklı hedefleme seçeneklerinden faydalanmak mümkün olacak.indir

Instagram üzerinde şimdiden onlarca marka, Instagram reklamı yapmak üzere yerini aldı. Bu reklamları geniş hedefleme seçenekleriyle performanslı bir şekilde değerlendirmek ise, ayrı bir uzmanlık gerektiriyor.

instagram-reklamlari

Sardunya Reklam olarak Instagram reklamlarınızı sizin adınıza yönetiyor, internet sitenize veya mobil uygulamanıza kaliteli ve dönüşüme eğitimli trafik gönderilebilecek stratejiler geliştiriyoruz.

İnstagram Reklamlarının müşterilerine şimdilik sunduğu mecra seçenekleri;

intagram-reklamlari-türkiye intagram-reklamlari-türkiye-geneliintagram-reklamlari-türkiye-geneli-reklam

Ekim 2015 itibari ile İnstagram Reklamları Türkiye ile beraber 30 ülkede bu şekilde açılabilecektir, İlerleyen zamanda bu reklam mecrasında yaşanan gelişmeleri ve yenilikleri de sizlerle paylaşacağız.

NOT:İnstagram reklamlarınızı yayınlayabilmemiz için sayfanıza erişimimiz olmalıdır. Bu konuda güvenilir adımlar ile sayfanıza erişim sağlamaktayız.

Bizi tercih etmeniz için nedenleriniz;

  • Size, hesap erişimi veririz; Başk bir panelden, girilen değerler ile reklam maliyetlerinizi görmezsiniz, direk Facebook/İnstagram panelinden size yetki veririz, maliyetleri kendiniz görürsünüz.
  • Reklamlarınızı istediğiniz gibi oluştururuz, isteğiniz dışına çıkılması gereken durumlarda veya daha etkili olacağını düşündüğümüz durumlarda sizin onayınızı alırız.
  • Bir önceki günün raporunu her gün telefonunuza SMS olarak göndeririz.
  • Sosyal medya da reklam verirken dikkat etmeniz kuralların hepsini, size gönül rahatlığı ile sağlamaktayız.
  • Facebook/İnstagram reklamlarınızın maliyeti günlüktür! Herhangi paket programı yoktur! Günlük ne kadar harcamak isterseniz o kadar harcarsınız ve bizde günlük bütçenin %10 hesap işletim ücreti ile çalışırız.

instagram-reklam-vermek

İnstagram kullanıcı bilgilerini kendiniz girmek için Team Viewer programını buradan indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve reklam vermeye başlamak için “Biz Sizi Arayalım” formuna iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp