HALK TV REKLAM FİYATLARI


HALK TV BANT SPOT REKLAM FİYATLARI

HALK TV spot bant reklam ücretleri. HALK TV kanalında spot ve bant reklam verebilirsiniz, programlara sponsor olabilirsiniz.

HALK TV bant reklam spot reklam fiyat listesi aşağıda yer almaktadır.

Reklam vereceğiniz zamanı ve bütçenizi belirledikten sonra sipariş vermek ve net fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bant ve Spot reklam Halk TV reklam fiyatları sektöre göre, aylık olarak, reyting oranlarına ve reklam bütçenize göre değişmektedir.

HALK TV BANT & SPOT REKLAM TEMSİLİ FİYAT LİSTESİ


1 ay(30 gün) her gün 5 adet 8 saniyelik bant reklam ile 150 bant reklam 15.000 ₺
1 ay(30 gün) her gün 5 adet 10 saniyelik spot reklam ile 150 spot reklam 15.000 ₺


Uğur Dündar ile Arena programında 5 adet 8 saniyelik bant reklam 2.250 ₺

Uğur Dündar ile Arena progamında 5 adet 10 saniyelik spot reklam 1.750 ₺ 


TV REKLAMLARINDA NASIL ÇALIŞIRIZ?

2 türde TV Reklam MEDYA PLANI hazırlanır.

1-Sizin istediğiniz program/dizilerde medya planı hazırlanır.

2-Sektör tecrübe ve analizlerimizden edindiğimiz bilgilerle, bütçenizden en fazla verim alabileceğiniz, reklam amacınızı hedef kitlenizle (ABC12DE) birleştirecek medya planı hazırlanır.

Kendi medya planınızı yayınlatmak yada profesyonel medya planı hazırlatmak için bizimle iletişime geçiniz.
Medya planından sonra REKLAM'ınız hazırsa göndermeniz veya biz hazırlar onayınıza göndeririz.

BANT REKLAM: Standart süre olarak 8 yada 10 saniye olarak dizi/programın yayın esnasında ekranın altına yayınlanan reklamınızdır. Ana Haber bültenlerinde ve canlı yayınlanan maçların içinde bant reklam yayınlanması yasaktır. Siparişlerinizde Görseller+Efektli Bant Reklamınızı (1920x216px'de her kanalın formatı ayrı olarak) ücretsiz hazırlıyoruz.

SPOT REKLAM: 5 yada 90 saniye arasında dizi/program reklam arasına gittiğinde gösterilen reklamınızdır. Spot reklamınızı (1920x1080px .mpeg) hazır olarak bize göndermelisiniz yada PRODÜKSİYON sayfamızdan spot reklamınızı hazırlatabilirsiniz. Bir dizi/programda 4 reklam arası bulunur.

Dizi/programda yayınlanacak reklamlarınız TELEMATİK olarak sıraya alınır, reklamlarınızın yayınlanacağı saat aralığı bellidir, net dakikalarını makine dağıtır.
Reklamınız hazırlandıktan sonra sözleşmenin hazırlanması ve reklam yayını için sizden isteyebileceğimiz BELGELER,

Vergi levhanızı veya kaşe bilgilerinizi bize göndermenizle sözleşme aşamasına geçilir.

TV'de yayınlayacağınız reklamlarda ki ürünler belgeli olmalıdır. Örneğin gıda ürününüzün reklamını yapacaksanız Tarım ve Gıda Bakanlığından belgeleriniz olmalıdır. Sağlık, gıda vb. ürünlerinizin reklamını yapacaksanız, resmi kurumlardan belgeleriniz hazır olmalıdır.

Reklamınızda kullanacağınız iddialı kelimelerinizi kanıtlayıcı belgeleriniz hazır olmalıdır. Telif hakkı içeren kişi veya müziklerin de izin belgesi hazır olmalıdır.

Türkiye Cumhuriyeti ve RTÜK kurallarına uygun reklamınız olmalıdır.

Reklam rezervasyonunuz alındıktan sonra, yayına hazırlanan reklamlarınız avukat onayına gönderilir, onay alındıktan sonra reklamlarınız yayın sırasına alınır.

Belge gerektirmeyen ürünleriniz için reklamlarınızda herhangi problem olmayacaktır.

Reklamınıza gelecek olası bir cezadan yine firmanız sorumlu tutulacağı için tüm bu resmi belge işlemlerini sizin için sıkı tutuyoruz.
Belge gönderimi tamamlandıktan sonra, görüşmelerimiz sonucunda onayladığınız medya planını içeren reklamlarınızın yayınlanacağı tarihleri, program/dizileri, reklam tekrar bilgilerini ayrıntılı içeren SÖZLEŞME hazırlanır.

Medya planından sözleşme aşamasına geçilebilmesi için vergi levhanızı veya kaşe bilgilerinizi, sizden isteyeceğimiz belgeler ile bize göndermeniz gerekmektedir.

Sözleşmeyle birlikte size TV Reklamlarınızda bize yetki verdiğinizi içeren Yetki Belgesinide imzlamanız üzere size gönderilecektir.
Sözleşmenin karşılıklı imzasından sonra, ÖDEME aşmasına geçilir. Reklamlar yayına çıkmadan siparişinizin ödemesi tamamlanmış olmalıdır.

Ödemeler reklamlar yayına çıkmadan EFT/Havale olarak yapılabilir.

Tutarına göre sizi işletmenizde ziyaret ederek hem sözleşme imzalanır hem de KREDİ KARTI ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

Reklamlarınız yayın sırasına alınmış olur.
Yayın sırasına alınan reklamlarınız için her yayından önce RAPORLAMA yapılır.

Yayınlanacağı dizi/program başlamadan önce, yetkililerin telefonuna "Sayın Firma Yetkilisi, .......... tarihinde, ......... kanalda, ........ Dizi/Programda ....... adet Spot, ........ adet Bant reklamınız AZ SONRA yayınlanacaktır. www.tv-canli-yayin-linki" otomatik olarak her reklamınızın yayınlanacağı dizi/program başlamadan 5dk. önce gönderilecektir. Bu bizim otomatik raporlama-kontrol sistemimizdir.

Reklamlarınızı kaçırmanız, şüphede kalmanız durumunda, talebinizle RTÜK'e gönderilmiş görüntü kalitesi düşük versiyonları ve reklam tam saat:dakika'ları size gönderilir.

Olağanüstü Durumlarda: Kanalların yayın akışlarında bir değişiklik olması veya sistemden kaynaklı reklamlarınızın yayınlanmaması durumunda, Firma yetkilileriniz bilgilendirilir ve aynı kalanda telafi yayın programı belirlenerek reklamlarınızın telafi yayını yapılır.

Dizi/programda yayınlanacak reklamlarınız TELEMATİK olarak sıraya alınır, reklamlarınızın yayınlanacağı saat aralığı bellidir, net dakikalarını makine dağıtır.
Reklamlarınız yayınlandıktan sonra, Reklamlarınızın yayınlandığı kanallar ve dizi/prgramlardan 1'er versiyon sosyal medya hesaplarınızda PAYLAŞABİLECEĞİNİZ şekilde size gönderilerek işimizi teslim etmiş oluyoruz.
Daha önce TV'de reklam verip memnun kalmayan firmalardan edindiğimiz bilgiler.

Reklam medya planının doğru ve ayrıntılı yapmayıp öylesine reklam vererek sonra performarmans beklemeyiniz.

Fiyatlara aldanıp, fiyatı düşük diye reklam verdiğinizi düşünürsünüz, reklamlarınız ya plan doğrultusunda yayınlanmaz yada sipariş verdiğiniz yere bir daha ulaşamama riskiniz vardır.

Size ayrıntılı plan yapılmadan süre üzerinden satış yapılır, örneğin 1.000 saniye kullandıracağız denir, fiyarlar arasında uçurum vardır ve "TV reklamlarından hiç fayda görmedim" diye yakınırsınız, bunun nedeni de reklamlarınızın ya 1.000 saniye kullandırılmamasıdır, yada örneğin gece kuşağında gibi yanlış yerlerde kullandırılmasıdır.

Unutmayınız ki fiyatlar bellidir, çok daha düşük fiyatlara satılan reklamlarda mutlaka başka nedenler vardır.

Tüm bu söylemlerimizde işini düzgün, doğru yapan sektördeki diğer arkadaşlarımızı tenzih ederiz.

*Temsili ön bilgi amaçlı verilmiş fiyatlardır. Reklam vereceğiniz zaman, türe, reytinge ve bütçenize göre fiyatlarda revize olabilmektedir. *Fiyatlara +%18 KDV Dahil değildir. *Bant reklam veya spot reklam prodüksiyonu dahil değildir.

KARAR VERMENİZDE YARDIMCI OLALIM!

REKLAM BÜTÇENİZE EN UYGUN ÖNERİLER SUNALIM!

Ad-Soyad:

Kurumsal e-postanız:

Telefon Numaranız:

Web siteniz:

TV reklamları için bütçeniz:

Hangi türde reklam vermek istiyorsunuz?:

Reklamınız için prodüksiyonunuz hazır mı?:
HazırHazırlayıp GönderirizHazır Değil

Ne zaman reklam vereceksiniz?:

Hangi TV ve programlarda reklam vermek istiyorsunuz?:

ÇALIŞMA ŞARTLARIMIZ
*BANT REKLAMLAR 8 veya 10 saniye’dir. 1920 x 220 pixel 16:9 HD olarak Alfalı Targa formatında arka plan yeşil renkte animasyon veya tek görsel olarak kullanılabilir. Kendiniz de bize gönderebileceğiniz gibi tarafımızdan tasarlanmasını istemeniz durumunda prodüksiyon bedeli olarak bir bant reklam tasarımı için 1.000 ₺+KDV’den başlayan fiyatlarla ücretlendirilmektedir.

*SPOT REKLAMLAR 5-90 saniye arasında olmalıdır. 1920 x 1080 pixel 16:9 HD olarak .mpeg formatında ses görüntü içermelidir. Kendiniz de bize gönderebileceğiniz gibi bizim tarafımızdan hazırlanmasını istemeniz durumunda saniye ücreti 300 ₺+KDV başlayan fiyatlarla ücretlendirilmektedir.

*Seçimleriniz doğrultusunda hazırlanacak sözleşme tarafınıza gönderilecektir. Yetkili kişinin imzası ve firma kaşesi ile birlikte yetkili kişinin imza sirküsü tarafımıza gönderilmelidir.

*Ödemeler reklamlar başlamadan önce tamamlanmış olmalıdır. Reklamlar yayına başlamadan ödemenin tamamı EFT/HAVALE olmalıdır. Çek/Senet/Teminat Mektubu gibi evraklar ödeme olarak kabul edilmemektedir. Ödemesi yapılmayan reklamlar yayın sırasına alınmamaktadır.

*Reklamlar Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun olmalıdır. Reklamlarınız avukatlarımız tarafından incelendikten sonra yayına alınacağı için reklamınızı ödemenizden önce göndermenizi veya hazırlatmanızı tavsiye ederiz.

! NOT: UYGUN FİYATLAR PEŞİNDE KOŞUP MAĞDUR OLAN MÜŞTERİLERİN YAŞADIĞI MAĞDURİYETLER KADAR DOĞAL BİR SONUÇ YOKTUR. FİRMAMIZDAN YAPACAĞINIZ ALIMLARDA FİRMAMIZIN KAŞESİ VE YETKİLİSİNİN İMZA VE İMZA SİRKÜSÜ İLE SİPARİŞ OLUŞTURULARAK TARAFINIZDAN YAPILACAK PARA TRANSFERLERİ KARŞILIĞINDA ALACAĞINIZ HİZMETİN SÖZLEŞMESİ TÜRKİYE CUMHURİYETİ İCRA MAHKEMELERİ’NCE YASAL YOLLARIN HER ZAMAN AÇIK OLACAĞI GARANTİ ALTINA ALINMIŞTIR !