Hafta Sonu Radyo Reklam


SARDUNYA REKLAM

RADYO REKLAM PAKETLERİ

4 HAFTA SONU RADYO REKLAM PAKET FİYATLARI

Kral Fm, Kral Pop, TRT FM, Best Fm, Show Radyo, PowerTÜRK, Radyo D, Metro FM, Süper FM, Fenomen FM +20 farklı radyomuzda 4 hafta sonu radyo reklam paket fiyatları. 4 Cumartesi ve 4 Pazar günü radyo reklam paketlerimizde belirtilen günlerde, çoğunlukla insanlar araçlarda iken (10:30) ve evlerine dönerken (19:30) günde 2 kere reklam yayınlayın.

4 Hafta sonu (4 Cumartesi & 4 Pazar) radyo reklam paketlerimizde, en çok sipariş verilen 1 Radyo(Seslendirme dahil değildir), 3 Radyo, 5 Radyo, 10 Radyo ve 30 Radyo’da seslendirme ve KDV dahil reklamlarınızı yayınlayın.

REKLAM ZAMANLARI; 4 Hafta sonunda, 10:30 ve 19:30’da günde 2 kere olmak üzere, seçtiğiniz pakette ki radyoların tamamında 4 Cumartesi ve 4 Pazar günlerinde reklamlarınız yayınlanır.

1 Radyo seçiminiz dışında diğer tüm radyo paketlerimizde reklam seslendirmesi & %18KDV dahil net fiyatlardır.

Bu paketlerden sipariş vermek için veya size özel radyo reklam paketi oluşturmak için sayfanın altında ki formdan isteğinizi bize gönderebilirsiniz.

1 RADYO 4 HAFTA SONU REKLAM PAKETİ

İstediğiniz herhangi 1 Radyo‘da 4 Cumartesi & 4 Pazar günlerinde (Hafta sonu 10:30 ve 19:30’da) trafik saatlerinde günde 2 defa 10 saniyelik reklamınız 30 gün boyunca yayınlanır. Seslendirme hariç & %18 KDV Dahil fiyattır. 1 RADYO 4 H-SONU REKLAM PLANI(.pdf) İÇİN TIKLAYIN.


3 RADYO 4 HAFTA SONU REKLAM PAKETİ

3 Radyo‘da 4 Cumartesi & 4 Pazar günlerinde (Hafta sonu 10:30 ve 19:30’da) trafik saatlerinde günde 2 defa 10 saniyelik reklamınız 30 gün boyunca yayınlanır. Seslendirme için ekstra ücret ödemezsiniz. 3’lü seçim sabit kalmakla istediğiniz radyo grubundan seçim yapabilirsiniz. 3 Radyo 4 Hafta Sonu paketini yıllık olarak da sipariş verebilirsiniz. Seslendirme & %18 KDV Dahil fiyattır. 3 RADYO 4 H-SONU REKLAM PLANI(.pdf) İÇİN TIKLAYIN.


5 RADYO 4 HAFTA SONU REKLAM PAKETİ

5 Radyo‘da 4 Cumartesi & 4 Pazar günlerinde (Hafta sonu 10:30 ve 19:30’da) trafik saatlerinde günde 2 defa 10 saniyelik reklamınız 30 gün boyunca yayınlanır. Seslendirme için ekstra ücret ödemezsiniz. 5’li seçim sabit kalmakla istediğiniz radyo grubundan seçim yapabilirsiniz. 5 Radyo 4 Hafta Sonu paketini 6 ayılık olarak da sipariş verebilirsiniz. Seslendirme & %18 KDV Dahil fiyattır. 5 RADYO 4 H-SONU REKLAM PLANI(.pdf) İÇİN TIKLAYIN.


10 RADYO 4 HAFTA SONU REKLAM PAKETİ

10 Radyo‘da 4 Cumartesi & 4 Pazar günlerinde (Hafta sonu 10:30 ve 19:30’da) trafik saatlerinde günde 2 defa 10 saniyelik reklamınız 30 gün boyunca yayınlanır. Seslendirme & %18 KDV Dahil fiyattır. 10 RADYO 4 H-SONU REKLAM PLANI(.pdf) İÇİN TIKLAYIN.


30 RADYO 4 HAFTA SONU REKLAM PAKETİ

30 Radyo‘da 4 Cumartesi & 4 Pazar günlerinde (Hafta sonu 10:30 ve 19:30’da) trafik saatlerinde günde 2 defa 10 saniyelik reklamınız 30 gün boyunca yayınlanır. Seslendirme & %18 KDV Dahil fiyattır. 10 RADYO 4 H-SONU REKLAM PLANI(.pdf) İÇİN TIKLAYIN.


DİĞER RADYO REKLAM PAKETLERİMİZ

RADYO REKLAMLARI ÇALIŞMA ŞARTLARI
*CARİ: Şirketimizle ilk defa çalışacaksanız şirketimizde cariniz olmalıdır, gereken evraklar Vergi Levhası, İmza Sirküsü, Ticaret Oda Kaydı. (Reklama göre ekstra evrak istenebilir.)
*SESLENDİRME: Reklam metni ve kadın/erkek ses belirlendikten sonra sözleşme aşamasına geçilir. (Paket seçimlerinde seslendirme ücretsizdir.) İddialı kelimelerin ıspatlayıcı evrakları hazır olmalıdır. Seslendirmeyi kendiniz gönderecekseniz kaşeli ses ve telif hakkının elinizde olduğu jingle evraklarını da bize göndermeniz gerekmektedir. 
*SÖZLEŞME: Siparişinizi eklerinde barındıran size göndereceğimiz sözleşmeyi kaşe/imza ile bize göndermelisiniz.
*ÖDEME: Ödemeler reklam yayına çıkmadan EFT/HAVALE olarak tamamlandıktan sonra reklam spotunuz hazırlanır. *REKLAM: Reklam spotuna onay vermenizle reklamlarınız yayın sırasına alınır.
*RAPORLAMA: Her gün, gün içinde yayınlanacak reklamlarınız kanalları ve saatleri belirtilerek SMS olarak yetkililerin telefonuna gönderilir.

Vereceğiniz siparişlerde bizimle yapacağınız işlerinizde ÇALIŞMA ŞARTLARIMIZ‘ı kabul etmiş sayılırsınız.

Sipariş talebi veya size özel radyo reklam planı oluşturmamız için aşağıda ki formu doldurup bize gönderebilirsiniz.


RADYO REKLAMLARINDA KARAR VERMENİZDE YARDIMCI OLALIM


*Doldurulması Zorunlu Alanlardır.