Kampanyalar Fırsatlar Haberler


SARDUNYA REKLAM

KAMPANYALAR / FIRSATLAR / HABERLER

Sardunya Reklam haberlerin tümünü burada bulabilirsiniz. Bizimle alakalı tüm haberleri burada sergileyeceğimiz gibi öncelikli kullanım reklam fırsatlarını, kampanyaları E-Mail bültenimize abone olan herkese gönderiyoruz. Sizde bu fırsatlardan önce haberdar olmak istiyorsanız E-Mail bültenimize abone olabilirsiniz.


Fırsatlar için E-Bülten Aboneliği


ZTK – YARI FİNAL ROVANŞ MAÇINDA BANT REKLAMLAR

19 Nisan 2018 Perşembe günü ATV’de yayınlanacak ZTK – Yarı Final ilk maçı 2-2 biten Fenerbahçe-Beşiktaş rovanş derbisinde, 1.’ 45.’ 46.’ ve 90.’nda BANT REKLAM vererek Türkiye Genelinde tahmini 40-45 milyon izleyiciye reklamınızı gösterin. NOT:SINIRLI SAYIDA YER VARDIR. ZTK Maçlarda bant reklamlar hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın…

RTÜK tarafından canlı maçların içinde reklam yasağı olduğu için maçın hakemi düdük çalmadan(1. ve 46. dakikalarda) ve/veya düdük çaldıktan (45. ve 90. dakikalarda) bant reklamlar yayınlanabilmektedir. 

 

 


ÖNEMLİ GÜNLERİ UNUTMAYIN !

Herkes önemli günlerde, günün anlam ve önemini belirten kurumsal bir görseli sosyal medya hesaplarında paylaşmak ister. Ne yazık ki işlerin yoğunluğu nedeni ile bu günleri unutabiliyoruz yada gün içinde başka bir paylaşım görünce hatırlıyoruz.

ÖNEMLİ GÜNLERİ SİZLERE UNUTTURMUYORUZ!

Yıl içinde belirlediğimiz önemli günlerden bir gün önce sosyal medya hesaplarınızda durum veya hikaye olarak paylaşabileceğiniz, firmanızın logosu yada isminiz olacak şekilde 2 farklı görseli WhatsApp ve/veya Mail’inize gönderiyoruz. Sizde sosyal medya hesaplarınızda paylaşım yaparak hem takipçilerinize bu günleri önemsediğinizi gösteriyorsunuz, hem de unutmak gibi yada son dakika da bir şeyler paylaşma telaşından kurtulmuş oluyorsunuz. Önemli günler tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.