Kampanyalar Fırsatlar Haberler


SARDUNYA REKLAM

KAMPANYALAR / FIRSATLAR / HABERLER

Sardunya Reklam haberlerin tümünü burada bulabilirsiniz. Bizimle alakalı tüm haberleri burada sergileyeceğimiz gibi öncelikli kullanım reklam fırsatlarını, kampanyaları E-Mail bültenimize abone olan herkese gönderiyoruz. Sizde bu fırsatlardan önce haberdar olmak istiyorsanız E-Mail bültenimize abone olabilirsiniz.

*Bu sayfa sürekli güncellenme ile birlikte günü geçmiş fırsatlara ve kampanyalara yer verilmemektedir.


Kampanya ve fırsatları ilk öğrenen olmak için E-Mail Bültenimize abone olun


ARİF V 216 – 5 OCAK’dan İTİBAREN SİNEMALARDA

Sinema reklamları ile yerelde veya ulusalda en fazla kitleye ulaşma imkanı. Yeni rekorlara imza atmasını beklediğimiz filmde, sinema reklamları ile sizde bu seyire katılanlara reklamlarınızı gösterin. Özellikle film başlamadan önce perde reklamları ile telefonları sessizde, filmi bekleyen izleyicilere ön sıradan reklamlarınızı izletin. Türkiye Geneli 1.118 sinema salonunda veya istediğiniz şehirlerdeki salonlarımızda reklamlar verebilirsiniz. Reklamlarınız, sipariş sırasına göre sıralanacağı için filme en yakın sırayı almak için acele etmenizi öneririz. Rezervasyon ve sipariş için bizimle iletişime geçin.

Sinema reklamlarımız hakkında ayrıntılı bilgi için SİNEMA REKLAMLARI SAYFAMIZ

 


ZTK – SON 16 – 1. TUR MAÇLARINDA BANT REKLAMLAR

26-28 Aralık ASpor’da yayınlanacak ZTK – Son 16 – 1. tur maçlarından istediğinizde 1.’ 45.’ 46.’ ve 90.’ nda BANT REKLAM vererek Yerelde en az 300.000+(Üçyüz bin) Türkiye Genelinde ise en az 1.000.000+(Bir milyon) kişiye reklamınızı gösterin. RTÜK tarafından canlı maçların içinde reklam yasağı olduğu için maçın hakemi düdük çalmadan(1. ve 46. dakikalarda) ve/veya düdük çaldıktan (45. ve 90. dakikalarda) bant reklam yayınlıyoruz. ZTK – Son 16 – 1.Turu maçlarında reklam fiyatları PDF Doyasında inceleyebilirsiniz.  (20.12.2017)