Haber TV Kanalları Bant Spot Reklamlar


SARDUNYA REKLAM

HABER KANALLARI 

TV-FM REKLAMLARI

Türkiye Geneli haber TV ve haber radyolarında reklamlarınızı yayınlıyoruz. HaberTÜRK, CnnTÜRK, AHaber, NTV, TRT Haber, TGRT Haber, Halk TV, Ülke TV, Ulusal Kanal, Bloomberg TV Kanallarında bant spot reklamlarınızı yayınlıyoruz.

AHaber Radyo, NTV Radyo, HaberTÜRK Radyo, CnnTÜRK Radyo, TRT Haber radyolarında da trafik saatlerinde spot reklamlarınızı yayınlıyoruz.

REKLAMLAR HAKKINDA KISA BİLGİ

Spot Reklam; yayınlar reklam arasında gösterilen kuşak içinde ekranı tamamen kaplayan 1920×1080 px ebatında yayınlanan reklam türüdür.

Bant reklam; yayının içinde ekranın 3/1’ini kapsayacak şekilde 1920×216 px ebatında 8 yada 10 saniye olarak yayınlanan reklam türüdür.

Radyo Spot Reklam; telif hakkı elinizde olan sadece ses ve müzik içeren reklam türüdür.


EN ÇOK İZLENEN HABER TV REKLAM PAKETLERİMİZ

6 Haber televizyonunda spot-bant reklam paketleri (HaberTÜRK, CnnTÜRK, AHaber, NTV, TRT Haber, Halk TV) en çok izlenen haber / tartışma programlarında (Teke Tek, Tarafsız Bölge, Memleket Meselesi, Enine Boyuna, Türkiye’nin Gündemi, Türkiye’nin Nabzı, Ne Oluyor?, Derin Analiz, Doğrudan Siyaset, Halk Arenası) her yayınlarında x 2’şer spot yada bant reklam yayınlanması ile 7-15-30 günlük spot – bant reklam paketleri.

SPOT REKLAM PAKETLERİ

7 GÜNLÜK 30.000 ₺

15 GÜNLÜK 50.000 ₺

30 GÜNLÜK 80.000 ₺

BANT REKLAM PAKETLERİ

7 GÜNLÜK 30.000 ₺

15 GÜNLÜK 50.000 ₺

30 GÜNLÜK 80.000 ₺


ÇALIŞMA ŞARTLARI

Reklamların başlangıç yayın tarihinden 3 iş günü öncesine kadar sözleşmeler, prodüksiyon onayı ve ödeme tamamlanmış olmalıdır.

*PRODÜKSİYON: 10 saniyelik spot reklam prodüksiyonuzu 1920*1080 px HD .mpeg formatında bize göndermeniz gerekmektedir.
*PRODÜKSİYON: 8 saniyelik 1 bant reklam prodüksiyonuzu TV formatlarına uygun ücretsiz olarak hazırlanır.
*REKLAM: Reklamda kullanacağınız iddialı beyan ve görsellerin onaylı ve/veya izinli belgeleri hazır olmalıdır.
*CARİ KAYIT: Şirketimizle ilk defa çalışacaksınız Vergi Levhanızı, Oda Kayıt Belgenizi ve İmza Beyannamenizi bize göndermeniz gerekmektedir.
*SÖZLEŞME: Sipariş verdiğiniz medya planlarını eklerinde barındıran sözleşme imzalı olarak size gönderilir ve imzalayıp bize göndermeniz istenir.
*ÖDEMELER: İmzadan sonra sipariş verilen ödemeler reklamlar yayına çıkmadan sözleşmede yazılan hesap numaralarımıza yapılmış olmalıdır.
*RAPORLAMA: Yayın sırasına alınan reklamlaların sırası, saat belirtilerek otomatik günlük SMS olarak yetkililer bilgilendirilir.

! YASAL UYARI: “.. REKLAMCI” OLARAK KENDİNİ TANITIP, UYGUN FİYATLARA REKLAM YAPACAĞINI İDDİA EDEN, BELİRTTİĞİ SÜRELERDE REKLAM YAPAMAYANLAR İLE İLİŞKİMİZ YOKTUR. ŞİRKETİMİZİN WEB SİTELERİ UZANTISI (..@sardunyareklam.org – ..@sardunyareklam.com.tr) OLMADAN MAİL ADRESLERİ KULLANAN, KENDİNİ SARDUNYAREKLAM OLARAK TANITIP SÖZLEŞME YAPMAK İSTEYENLERE İTİBAR ETMEMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

AYRINTILI MEDYA PLANI TALEP FORMU

Ad-Soyad:

Şirket Uzantılı Mail Adresiniz:

Telefon Numaranız:

Ne Zaman Reklam Vereceksiniz?:

Bilgi-Sipariş İstediğiniz Paket:

*Tüm alanları doldurmanız gerekmektedir.

*SARDUNYAREKLAM® GÖRSEL MEDYADA 01.06.2015’den İTİBAREN REKLAM SAĞLAYICILARINDAN OLARAK REKLAM FAALİYETLERİ GÖSTERMEKTEDİR.