Haber TV bant reklam paketleri


SARDUNYA REKLAM

POPÜLER HABER / TARTIŞMA PROGRAMLARINDA 

HABER TV BANT REKLAM PAKETLERİ

6 Haber televizyonunda bant reklam paketleri. (HaberTÜRK, CnnTÜRK, AHaber, NTV, TRT Haber, Halk TV) en çok izlenen haber / tartışma programlarında (Teke Tek, Tarafsız Bölge, Memleket Meselesi, Enine Boyuna, Türkiye’nin Gündemi, Türkiye’nin Nabzı, Ne Oluyor?, Derin Analiz, Doğrudan Siyaset, Halk Arenası) her yayınlarında x 2’şer bant reklam yayınlanması ile 7-15-30 günlük bant reklam paketleri.

Bant reklam ile programı izleyen izleyiciler reklamınızı görmek zorunda kalacaktır. En çok izlenen popüler haber / tartışma programlarında tv bant reklamları ile markanızı milyonlarca izleyiciye ulaştırın.

Her programın 7-15-30 günlük seçimlerinizin her yayınında x 2 kere bant reklamınız yayınlanır.

Bant reklam; yayının içinde ekranın 3/1’ini kapsayacak şekilde 1920×216 px ebatında 8 saniye olarak yayınlanan reklam türüdür.


7 GÜNLÜK POPÜLER HABER TV BANT REKLAM PAKETİ

8 saniyelik 1 bant reklamınız, akşam kuşağında yayınlanan en çok izlenen haber programlarında, 1 yayında x 2 kere yayınlanması üzerine hazırlanmış haber tv reklam paketidir.

7 gün boyunca, 9 popüler programın 12 yayınında 24 kere bant reklamınız yayınlanır. Toplam 7 günde 192 bant saniyelik HBR-POP-B-7 paketini kullanımınızın KDV dahil fiyatı 30.000 ₺’dir.

Reklamınız istediğiniz görsel ve metinde ücretsiz olarak hazırlanmaktadır. Bu paketin ayrıntılı medya planını sayfa sonunda ki formu doldurarak veya bizimle iletişime geçerek talep edebilirsiniz.


15 GÜNLÜK POPÜLER HABER TV BANT REKLAM PAKETİ

8 saniyelik 1 bant reklamınız, akşam kuşağında yayınlanan en çok izlenen haber programlarında, 1 yayında x 2 kere yayınlanması üzerine hazırlanmış haber tv reklam paketidir.

15 gün boyunca, 9 popüler programın 24 yayınında 48 bant reklamınız yayınlanır. Toplam 15 günde 384 bant saniyelik HBR-POP-B-15 paketini kullanımınızın KDV dahil fiyatı 50.000 ₺’dir.

Reklamınız istediğiniz görsel ve metinde ücretsiz olarak hazırlanır. Onayınızla da yayın sırasına alınır. HBR-POP-B-15 paketinin ayrıntılı medya planını sayfa sonunda ki formu doldurarak veya bizimle iletişime geçerek talep edebilirsiniz.


30 GÜNLÜK POPÜLER HABER TV BANT REKLAM PAKETİ

8 saniyelik 1 bant reklamınız, akşam kuşağında yayınlanan en çok izlenen haber programlarında, 1 yayında x 2 kere yayınlanması üzerine hazırlanmış haber tv reklam paketidir.

30 gün boyunca, 9 popüler programın 48 yayınında 96 bant reklamınız yayınlanır. Toplam 30 günde 384 bant saniyelik HBR-POP-B-30 paketini kullanımınızın KDV dahil fiyatı 80.000 ₺’dir.

1 bant reklamınız istediğiniz görsel ve metinde ücretsiz olarak hazırlanır. Onayınızla da yayın sırasına alınır. HBR-POP-B-15 paketinin ayrıntılı medya planını sayfa sonunda ki formu doldurarak veya bizimle iletişime geçerek talep edebilirsiniz.


*BU MEDYA PLANLARI PAKET OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. *AYRI SEÇİMLERDE FARKLI TARİFELER UYGULANABİLİR.

ÇALIŞMA ŞARTLARI

Reklamların başlangıç yayın tarihinden 3 iş günü öncesine kadar sözleşmeler, prodüksiyon onayı ve ödeme tamamlanmış olmalıdır.

*PRODÜKSİYON: 8 saniyelik 1 bant reklam prodüksiyonuzu TV formatlarına uygun ücretsiz olarak hazırlanır.
*REKLAM: Reklamda kullanacağınız iddialı beyan ve görsellerin onaylı ve/veya izinli belgeleri hazır olmalıdır.
*CARİ KAYIT: Şirketimizle ilk defa çalışacaksınız Vergi Levhanızı, Oda Kayıt Belgenizi ve İmza Beyannamenizi bize göndermeniz gerekmektedir.
*SÖZLEŞME: Sipariş verdiğiniz medya planlarını eklerinde barındıran sözleşme imzalı olarak size gönderilir ve imzalayıp bize göndermeniz istenir.
*ÖDEMELER: İmzadan sonra sipariş verilen ödemeler reklamlar yayına çıkmadan sözleşmede yazılan hesap numaralarımıza yapılmış olmalıdır.
*RAPORLAMA: Yayın sırasına alınan reklamlaların sırası, saat belirtilerek otomatik günlük SMS olarak yetkililer bilgilendirilir.

! YASAL UYARI: “.. REKLAMCI” OLARAK KENDİNİ TANITIP, UYGUN FİYATLARA REKLAM YAPACAĞINI İDDİA EDEN, BELİRTTİĞİ SÜRELERDE REKLAM YAPAMAYANLAR İLE İLİŞKİMİZ YOKTUR. ŞİRKETİMİZİN WEB SİTELERİ UZANTISI (..@sardunyareklam.org – ..@sardunyareklam.com.tr) OLMADAN MAİL ADRESLERİ KULLANAN, KENDİNİ SARDUNYAREKLAM OLARAK TANITIP SÖZLEŞME YAPMAK İSTEYENLERE İTİBAR ETMEMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

AYRINTILI MEDYA PLANI TALEP FORMU

Ad-Soyad:

Şirket Uzantılı Mail Adresiniz:

Telefon Numaranız:

Ne Zaman Reklam Vereceksiniz?:

Bilgi-Sipariş İstediğiniz Paket:

*Tüm alanları doldurmanız gerekmektedir.

*SARDUNYAREKLAM® GÖRSEL MEDYADA 01.06.2015’den İTİBAREN REKLAM SAĞLAYICILARINDAN OLARAK REKLAM FAALİYETLERİ GÖSTERMEKTEDİR.