Google Reklamları

Google Reklamları ile internet üzerinden yeni müşterilerin sizi bulmasını sağlamak, mevcut müşterilerin ilgi düzeyini arttırmak, kampanyalarınızı + ürünlerinizi + hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize duyurmak gibi amaçlarınız olabilir.

google-reklamlari-gift-2

Milyonlarca insana ulaşacağınız, Google Reklamları ile arama motorunda müşteriler bulabilirsiniz, müşterilerinizin, ziyaret ettiği web sitelerde görüntülü reklamlar yayınlayarak alakalı müşteriler bulabilirsiniz, e-ticaret siteniz için ürün listeleme yapabileceğiniz bir çok seçenek vardır.  

Reklam Paketleri ile size uygun istediğiniz paketi seçerek kolayca reklamlarınızı yayınlatabilirsiniz. Google reklamların temel prensiplerileri olan günlük bütçe, hedefleme ile ilgili tüm detayları bu paketlerin içeriğinde bulabilirsiniz.

Reklam paketlerimiz; YEREL pakette faaliyette bulunduğunuz il için, BÖLGESEL pakette 2 ve 5 il arasında iller seçerek reklamlarınızı yayınlatabilirsiniz, ULUSAL pakette 5 ve yukarı sayıda ki iller için tek tek hedefleme yapılabileceği gibi komple ülkeyi de hedefleyebilirsiniz. GLOBAL pakette 2 ve yukarı sayıda ki ülkeler için o ülkelerin dillerinde reklamlar verebilirsiniz. Özellikle turizm cenneti olan ülkemizde turistler ve yabancı iş adamları daha ülkemize gelmeden irtibat kurabileceksiniz. DİĞER seçeneğimizde YouTube ve Uygulamanızı yükletmek istediğiniz reklam seçeneklerini bulabilirsiniz.

SİZE UYGUN PAKETİN SEÇENEKLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN; 

İlgilisi için Google Reklam seçeneklerinden bazıları; 

[contact-form-7 404 "Not Found"]

sardunya-hareket1236555625

WhatsApp WhatsApp