Fox Tv Reklam Fiyatları


FOX TV REKLAM FİYATLARI

Fox TV Bant Spot Reklam Fiyatları, Fox tv’de bant ve spot reklam fiyatları aşağıda ki listede yer verilmiştir. Bant reklamlar 8 veya 10 saniye olmak üzere spot reklamlar ise 5-90 saniye arasında sesli ve görüntülü olmak üzere reklamlar verebilirsiniz.

Fox TV Popüler Programları: “İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat”, “Fatih Portakal ile Ana Haber”, “Bizim Hikaye”, “Kadın”, “Kalbimdki Deniz”, “Şevket Yerimdar”, “Savaşçı”, “Kaybolan Çiçekler”, “Nerdesin Birader?” ,”Komşular” bant reklam ve spot reklamlar vererek markanızı ürünleriniz FOX TV’yi izleyen milyonlara ulaştırabilirsiniz.

FOX TV bant ve spot reklam fiyatları temsili olarak bilgi edinmek isteyen müşteriler verilmiştir. Reklam verenin sektörü, reklam zamanı, reklam türü ve büttçenizi belirtmeniz durumunuzda gerçek fiyatlar size bildirilecektir.

FOX TV TEMSİLİ BANT SPOT REKLAM FİYAT LİSTESİ


Gündüz Kuşağı (07:45 – 17:45) arasında yayınlanan programlarda;

8 Saniye Bant Reklam Ücreti = 600 ₺

10 saniye Bant Reklam Ücreti = 750 ₺

Spot Reklam birim saniye ücreti = 60 ₺

(Spotunuz 5-90 saniye aralığında ses ve görüntü içermelidir.)


Akşam Kuşağı (17:45 – 01:00) arasında yayınlanan programlarda;

Fatih Portakal ile Fox Ana Haber : BANT= Ana Haber Bültenlerinde Bant Reklam Yapılmamaktadır. ,SPOT= birim saniye 500 ₺

“Kadın” , “Kalbimdki Deniz”, “Şevket Yerimdar”, “Savaşçı”, “Kaybolan Çiçekler”, “Nerdesin Birader?” ,”Komşular” : BANT= 8 saniye 6.000 ₺ – 10 saniye 7.500 ₺ ,SPOT= birim saniye 600 ₺

Diğer Programlarda : BANT= 8 saniye 4.800 ₺ – 10 saniye 6.000 ₺ ,SPOT= birim saniye 450 ₺


*Bilgi Edinme Amaçlı Temsili Fiyatlardır.

*Bir reklam fiyatlarıdır.

*Size özel medya planı hazırlamamız için sektörünüzü, reklam vereceğiniz zamanı, istediğiniz reklam türünü, net bütçenizi bize iletmeniz gerekmektedir.


KARAR VERMENİZDE YARDIMCI OLALIM!

REKLAM BÜTÇENİZE EN UYGUN ÖNERİLER SUNALIM!

Ad-Soyad:

Kurumsal e-postanız:

Telefon Numaranız:

Web siteniz:

TV reklamları için bütçeniz:

Hangi türde reklam vermek istiyorsunuz?:

Reklamınız için prodüksiyonunuz hazır mı?:
HazırHazırlayıp GönderirizHazır Değil

Ne zaman reklam vereceksiniz?:

Hangi TV ve programlarda reklam vermek istiyorsunuz?:

ÇALIŞMA ŞARTLARIMIZ
*BANT REKLAMLAR 8 veya 10 saniye’dir. 1920 x 220 pixel 16:9 HD olarak Alfalı Targa formatında arka plan yeşil renkte animasyon veya tek görsel olarak kullanılabilir. Kendiniz de bize gönderebileceğiniz gibi tarafımızdan tasarlanmasını istemeniz durumunda prodüksiyon bedeli olarak bir bant reklam tasarımı için 1.000 ₺+KDV’den başlayan fiyatlarla ücretlendirilmektedir.

*SPOT REKLAMLAR 5-90 saniye arasında olmalıdır. 1920 x 1080 pixel 16:9 HD olarak .mpeg formatında ses görüntü içermelidir. Kendiniz de bize gönderebileceğiniz gibi bizim tarafımızdan hazırlanmasını istemeniz durumunda saniye ücreti 300 ₺+KDV başlayan fiyatlarla ücretlendirilmektedir.

*Seçimleriniz doğrultusunda hazırlanacak sözleşme tarafınıza gönderilecektir. Yetkili kişinin imzası ve firma kaşesi ile birlikte yetkili kişinin imza sirküsü tarafımıza gönderilmelidir.

*Ödemeler reklamlar başlamadan önce tamamlanmış olmalıdır. Reklamlar yayına başlamadan ödemenin tamamı EFT/HAVALE olmalıdır. Çek/Senet/Teminat Mektubu gibi evraklar ödeme olarak kabul edilmemektedir. Ödemesi yapılmayan reklamlar yayın sırasına alınmamaktadır.

*Reklamlar Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun olmalıdır. Reklamlarınız avukatlarımız tarafından incelendikten sonra yayına alınacağı için reklamınızı ödemenizden önce göndermenizi veya hazırlatmanızı tavsiye ederiz.

! NOT: UYGUN FİYATLAR PEŞİNDE KOŞUP MAĞDUR OLAN MÜŞTERİLERİN YAŞADIĞI MAĞDURİYETLER KADAR DOĞAL BİR SONUÇ YOKTUR. FİRMAMIZDAN YAPACAĞINIZ ALIMLARDA FİRMAMIZIN KAŞESİ VE YETKİLİSİNİN İMZA VE İMZA SİRKÜSÜ İLE SİPARİŞ OLUŞTURULARAK TARAFINIZDAN YAPILACAK PARA TRANSFERLERİ KARŞILIĞINDA ALACAĞINIZ HİZMETİN SÖZLEŞMESİ TÜRKİYE CUMHURİYETİ İCRA MAHKEMELERİ’NCE YASAL YOLLARIN HER ZAMAN AÇIK OLACAĞI GARANTİ ALTINA ALINMIŞTIR !