Belgesel TV Reklamları


BELGESEL TV REKLAMLARI

Belgesel Kanalları TV Reklam Fiyatları Discovery Channel, Discovery Science, Natgeo, Natgeo Wild, ve TRT Belgesel TV Reklamları. Belgesel Kanalları SPOT ve BANT Reklamları tek tek belegesel kanalları ve tümünde reklam verebilirsiniz.


 Discovery Chanel Belgesel TV Spot Reklam. Örnek reklam planında bir spot reklam 10 saniye üzerinde aylık olarak hesaplanmış fiyatları aşağıda ki gibidir..


Discovery Science Belgesel TV Spot Reklam. Örnek reklam planında bir spot reklam 10 saniye üzerinde aylık olarak hesaplanmış fiyatları aşağıda ki gibidir.


Natgeo Belgesel TV Spot Reklam. Örnek reklam planında bir spot reklam 10 saniye üzerinde aylık olarak hesaplanmış fiyatları aşağıda ki gibidir.


Natgeo Wild Belgesel TV Spot Reklam. Örnek reklam planında bir spot reklam 10 saniye üzerinde aylık olarak hesaplanmış fiyatları aşağıda ki gibidir.


Natgeo People Belgesel TV Spot Reklam. Örnek reklam planında bir spot reklam 10 saniye üzerinde aylık olarak hesaplanmış fiyatları aşağıda ki gibidir.


Animal Planet Belgesel TV Spot Reklam. Örnek reklam planında bir spot reklam 10 saniye üzerinde aylık olarak hesaplanmış fiyatları aşağıda ki gibidir.


TRT Belgesel TV Spot Reklam. Örnek reklam planında bir spot reklam 10 saniye üzerinde aylık olarak hesaplanmış fiyatları aşağıda ki gibidir.


Tüm Belgesel Kanallarında 10 saniyelik spot reklam verminizin toplam maliyetleri aşağıda ki gibidir.


*10 saniyelik spot reklam videonuz için verilmiş fiyatlardır.

*Spot reklam videonuz sipariş vermeden önce hazır olmalıdır.

* Ekstra ücreti karşılında animasyon ve seslendirme olarak 10 saniyelik spot videonuz şirketimiz tarafından hazırlanmaktadır. (Saniye fiyatı 400 TL+KDV’dir)

*Fiyatlar; sektöre, zamana göre değişim göstermektedir. Şirketimiz sektör, reklam zamanı ve toplam bütçeye göre fiyatlarda revize hakkına sahiptir.

*Belirtilen fiyatlara +%18 KDV dahil değildir.