Logo Baskılı Bayrak Kürdan


SARDUNYA REKLAM

MATBAA

BASKILI BAYRAK KÜRDAN

Baskılı bayrak kürdan, leziz yemeklerinizi değerli müşterilerinize,arkadaşlarınıza sunarken baskılı bayrak kürdan ile sunumlarınıza hareket, özellik katın. Logo baskılı kürdanları; kahvaltı, hamburger, et, köfte, tatlı, atıştırmalık, kanepe, kebap, salata, tatlı, tavuk gibi servislerinizde rahatça kullanabilir, müşterilerinize, siparişlerinin özel ve özenle hazırlandığı izlenimini verebilirsiniz.

2 farklı baskı türünden(Logo baskılı, Afiyet Olsun baskılı), 4 farklı (Bayrak, Yuvarlak, Kare, Dikdörtgen) modelden, 6-10-15-20-30cm ebatlarından siparişler verebilirsiniz.

İstediğiniz bayrak kürdanı sayfanın altında ki Talep Formu ile bize bildirin, fiyatlandırmasını onayladıktan sonra, simülasyonlarını da yapıp üretim için onayınıza gönderelim. Logonuzu ve hangi sunumlarınızda kullanmak istediğinizi de belirtirseniz kürdan modellerimizden önerilerde bulunabiliriz. 🙂 Leziz yemeklerinize, hareketli, özel sunumlar katın. 

BASKI TÜRÜ: İki türde baskılı kürdan modelimiz var. Logo baskılı kürdan ve parekende satışını da yaptığımız “Afiyet Olsun” baskılı kürdan modellerimizden de Baskı Çeşidini seçerek sipariş verebilirsiniz. Tüm ürünler çift taraf baskılıdır.

BASKI MODELLERİ: Bayrak baskılı kürdan, yuvarlak baskılı kürdan, kare baskılı kürdan, dikdörtgen baskılı kürdanlarımızdan seçim yapabilirsiniz. 

KÜRDAN EBATLARI: Sadece bayrak baskılı kürdan modelimizde standart kürdan ebatı olan 6 cm‘lik ebatımız var, bayrak baskılı kürdan da diğer tüm modellerimizde 10cm, 15cm, 20cm ve 30cm ebatlarımızdan Ebat seçimi yaparak sipariş verebilirsiniz.

Bu sayfanın altında ki Bilgi Talep Formunu bize göndererek ön sipariş verebilirsiniz. Logo seçimli siparişlerinizde logonuzun bayrak kürdan‘da simulasyonu yapılarak onayınıza gönderiyoruz, beğenmeniz durumunda ödemenizle siparişini almış oluyoruz ve seri üretime başlıyoruz. 

ÜRETİM: Onayladığınız siparişleriniz üretim hattında ki personellerimiz tarafından eldiven ve ağızlık maske ile tamamen hijyenik ortamda hazırlanır, özel kutularında ambalajlanır, kargolanarak adresinize gönderilir.

FİYATLANDIRMA: Seçiminize ve sipariş adetlerinize göre fiyatlar değişmektedir. Afiyet Olsun baskı türünden perakende olarak (50-100-250-500 adet olarak perakende sipariş verebilirsiniz.) Logo baskılı kürdan türünden toptan olarak en az 1.000 adet ve katları olmakla istediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz.

BASKILI BAYRAK KÜRDAN BİLGİ/SİPARİŞ TALEP FORMU

*Tüm ürünlerimiz çift taraf baskılıdır.

*Fiyatlarımıza +%18 KDV Dahil değildir.

*Siparişinizin simulasyonu yapılarak size gönderilir, onayınız ve ödemenizle üretim sırasına alınır.

*Siparişiniz en geç 15-20 iş gününde hazırlanır, anlaşmalı kargo firmamız ile kargosu alıcı ödemeli olarak ürünler adresinize gönderilir.

*Toplu/özel siparişlerinizde fason-sizin adınıza- üretim yapılmaktadır.

*Yurt dışına da gönderimimiz vardır.(Avrupa kıtasının tamamı, Rusya, Orta Asya, Arap yarım adası)