Avrupa TV Reklamları


 AVRUPA - EURO

ATV AVRUPA - EURO STAR - TV8 int -EURO D - SHOW TURK

BANT ve SPOT REKLAM

Avrupa geneli yayın yapan ATV Avrupa, Euro Star, TV8 int, EURO D, SHOW TURK tv kanallarımızda sipariş ve rezervasyonlarınız için bant reklam fiyatları ve spot reklam ücretleri. Reklam bütçenizi, reklam vermek istediğiniz kanallarımızı ve reklam vereceğiniz zamanı sayfanın sonunda ki "Karar Vermenize Yardımcı Olalım" formu aracılığı ile bize isteğinizi bildirerek size özel medya planı sunulacaktır, reklamınızı bize göndererek de onayınızla reklamlarınız yayın sırasına alınmış olacaktır.

Avrupa'da yayın yapan TV kanallarımızdan ATV Avrupa bant-spot reklam, Euro Star bant-spot reklam, TV8 int bant-spot reklam, EURO D bant-spot reklam, SHOW TURK bant-spot reklam

NOT: AVRUPA'DA REKLAMCI OLARAK KENDİNİ TANITIP UYGUN FİYATA REKLAM YAPACAKLARINI İDDİA EDEN, ANLAŞTIKLARI SÜRELERDE REKLAM YAPMAYAN FİRMALAR İLE BİR BAĞLANTIMIZ YOKTUR. ŞİRKETİMİZİN WEB SİTESİ UZANTISI OLMADAN MAİL ADRESİ KULLANAN, KENDİNİ SARDUNYAREKLAM OLARAK TANITANLARA İTİBAR ETMEMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR.


BANT REKLAM PAKETLERİMİZ

Avrupa'da yayın yapan Türk Tv kanallarında en çok izlenen 10 Popüler dizide ki reklam paketlerimiz.

Dizilerin bir yayınında 2'şer kere bant reklamınız yayınlanır. Reklamda kullananmak istediğiniz görsel ve metinleri bize göndererek bir bant reklamınız paket seçiminize özel ücretsiz hazırlanır.

İlgili paketlerin medya planlarını istemek için veya bütçenize uygun medya planları önermemiz için bizimle iletişime geçebilir veya safanın altında ki KARAR VERMENİZE YARDIMCI OLALIM formunu doldurup bize gönderebilirsiniz.(Yurt dışında iseniz WhatsApp numaramızı arayabilirsiniz.)

*NOT: Yoğunluktan veya siparişe açık yer kalmaması durumunda fiyat değişikliği yapılabilir veya ilgili paketlerin satışı durdurulabilir. (22.5.2018)

Bu paket 10 popüler dizi özelinde hazırlanmıştır. İstediğiniz dizi kadar istediğiniz sayıda-yoğunluğa göre- size özel reklam paketi hazırlanabilir.


Paket dışında avrupa kanallarında ayrı ayrı reklam vermek isterseniz, aşağıda ki kanalların logolarına tıklayabilirsiniz.

ATV Avrupa

Euro Star

ShowTURK

Euro D

TV8 int

KARAR VERMENİZDE YARDIMCI OLALIM!

REKLAM BÜTÇENİZE EN UYGUN ÖNERİLER SUNALIM!

Ad-Soyad:

Kurumsal e-postanız:

Telefon Numaranız:

Web siteniz:

TV reklamları için bütçeniz:

Hangi türde reklam vermek istiyorsunuz?:

Reklamınız için prodüksiyonunuz hazır mı?:
HazırHazırlayıp GönderirizHazır Değil

Ne zaman reklam vereceksiniz?:

Hangi TV ve programlarda reklam vermek istiyorsunuz?: