AVRUPA EURO TÜRK TV REKLAM FİYATLARI


 AVRUPA - EURO

ATV AVRUPA - EURO STAR - TV8 int -EURO D - SHOW TURK

TELEVİZYON BANT SPOT REKLAMLARI

Avrupa geneli yayın yapan ATV Avrupa, Euro Star, TV8 int, EURO D, SHOW TURK tv kanallarımızda sipariş ve rezervasyonlarınız için bant reklam fiyatları ve spot reklam ücretleri. Avrupa Tv reklam fiyatlarımız temsilidir. Reklam bütçenizi, reklam vermek istediğiniz kanallarımızı ve reklam vereceğiniz zamanı sayfanın sonunda ki "Karar Vermenize Yardımcı Olalım" formu aracılığı ile bize isteğinizi bildirerek size özel medya planı sunulacaktır, reklamınızı bize göndererek de onayınızla reklamlarınız yayın sırasına alınmış olacaktır.

BİLMENİZDE FAYDA VAR

  • Almanya’daki en büyük etnik azınlık; 2,5 milyon Türk Pasaportlu Yurttaşımız. 730.000 Ev hanesi ve 270.000 Alman-Türk vatandaşı, toplam 1.000.000 ev hanesine ulaşım.
  • Yaklaşık 825.000 çocuk Türk geçmişine sahip, Her 7 çocuktan 1’i Türk ebeveyne sahip.
  • Türkler günde 3.6 saatten fazla sadece Türk Televizyon kanallarını izliyorlar.
  • Kişi başına düşen gelir birbirine yakın, çok güçlü marka sadakati.

Her yayın ile sadece Almanya’daki (2.553.654) Türklere ulaşmıyorsunuz! Aynı zamanda Fransa’da (301.209), Hollanda (299.909), Yunanistan (153.000), Avusturya (134.229), Belçika (130.701), İsviçre(80.114), İngiltere (72.500), Avusturalya(50.876), İsveç(38.844), İtalya(16.414) Türk vatandaşlara da reklamınız gösterilmektedir. Toplam 3 milyon ev hanesine ulaşıyorsunuz.*Veriler 2016 yılına aittir.

BANT REKLAM & SPOT REKLAM NEDİR? NASIL HAZIRLANMALIDIR?

Avrupa'da yayın yapan TV kanallarımızdan ATV Avrupa bant-spot reklam, Euro Star bant-spot reklam, TV8 int bant-spot reklam, EURO D bant-spot reklam, SHOW TURK bant-spot reklam fiyatları;

AVRUPA TV GENEL BİLGİLENDİRME PDF DOSYASINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ATV Avrupa Reklam Fiyatları

Euro Star TV Reklam Fiyatları

Show Türk TV Reklam Fiyatları

Euro D TV Reklam Fiyatları

TV8 int Reklam Fiyatları

KARAR VERMENİZDE YARDIMCI OLALIM!

Ad-Soyad:

E-postanız:

Telefon Numaranız:

Web Siteniz:

TV Reklamları için Bütçeniz:

Hangi Türde Reklam Vermek İstiyorsunuz?:

Reklamınız için Prodüksiyonunuz Hazır mı?:
HazırHazırlayıp GönderirizHazır Değil

Ne Zaman Reklam Vereceksiniz?:

Hangi TV/Programlarda reklam vermek istiyorsunuz?:

Güvenlik Sorusu:

ÇALIŞMA ŞARTLARIMIZ

*BANT REKLAMLAR 8 veya 10 saniye’dir. 1920 x 220 pixel 16:9 HD olarak Alfalı Targa formatında arka plan yeşil renkte animasyon veya tek görsel olarak kullanılabilir. Kendiniz de bize gönderebileceğiniz gibi tarafımızdan tasarlanmasını istemeniz durumunda prodüksiyon bedeli olarak bir bant reklam tasarımı için 1.000 ₺+KDV’den başlayan fiyatlarla ücretlendirilmektedir.

*SPOT REKLAMLAR 5-90 saniye arasında olmalıdır. 1920 x 1080 pixel 16:9 HD olarak .mpeg formatında ses görüntü içermelidir. Kendiniz de bize gönderebileceğiniz gibi bizim tarafımızdan hazırlanmasını istemeniz durumunda saniye ücreti 300 ₺+KDV başlayan fiyatlarla ücretlendirilmektedir.  

*Seçimleriniz doğrultusunda hazırlanacak sözleşme tarafınıza gönderilecektir. Yetkili kişinin imzası ve firma kaşesi ile birlikte yetkili kişinin imza sirküsü tarafımıza gönderilmelidir.

*Ödemeler reklamlar başlamadan önce tamamlanmış olmalıdır. Reklamlar yayına başlamadan ödemenin tamamı EFT/HAVALE olmalıdır. Çek/Senet/Teminat Mektubu gibi evraklar ödeme olarak kabul edilmemektedir. Ödemesi yapılmayan reklamlar yayın sırasına alınmamaktadır.

*Reklamlar Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun olmalıdır. Reklamlarınız avukatlarımız tarafından incelendikten sonra yayına alınacağı için reklamınızı ödemenizden önce göndermenizi veya hazırlatmanızı tavsiye ederiz.

! NOT: UYGUN FİYATLAR PEŞİNDE KOŞUP MAĞDUR OLAN MÜŞTERİLERİN YAŞADIĞI MAĞDURİYETLER KADAR DOĞAL BİR SONUÇ YOKTUR. FİRMAMIZDAN YAPACAĞINIZ ALIMLARDA FİRMAMIZIN KAŞESİ VE YETKİLİSİNİN İMZA VE İMZA SİRKÜSÜ İLE SİPARİŞ OLUŞTURULARAK TARAFINIZDAN YAPILACAK PARA TRANSFERLERİ KARŞILIĞINDA ALACAĞINIZ HİZMETİN SÖZLEŞMESİ TÜRKİYE CUMHURİYETİ İCRA MAHKEMELERİ’NCE YASAL YOLLARIN HER ZAMAN AÇIK OLACAĞI GARANTİ ALTINA ALINMIŞTIR !