ASpor – TRT Spor – NTV Spor Reklam


ASPOR – TRT SPOR – NTV SPOR

TV KANALLARI BANT-SPOT REKLAMLARI

A Spor’da Erman Toroğlu ile Takım Oyunu, TRT Spor’da Stadyum, NTV Spor’da Yüzde Yüz Futbol gibi TV spor programlarında akşam yada gündüz bant ve spor verin. Firmanızı milyonlara gösterin.

Bant Reklam: Programların içinde altta gösterilen reklam türüdür. 8-10 saniye gösterilir. Günde/Programda en az 2 bant reklam önermekteyiz.

Spot Reklam: Spot/Video Reklam, televizyon programlarının arasında yayınlanan reklam tipidir. 5-90 saniye. Ekranın tümünü kaplar ve yayında ses/müzikte olmaktadır.

BANT REKLAM

Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzonspor gibi Türkiye Süper Liginin nefes kesen maçlarında. Maç başlamadan önce, devre arasında ve maç bitiminde Erman Toroğlu ile Takım Oyunun’da, TRT Stadyum’da ve NTV Spor Yüzde Yüz Futbol’da uzun süre pozisyonlar tartışılırken bant reklamlarınızı milyonlara gösterin.

ASpor-NTV Spor akşam kuşağında derbilerde maçtan önce, devre arasında ve maç sonunda ki yorumlarda 2’şer bant reklam. TRT Spor’da maçtan önce ve devre arasında yorum programı olmadığı için sadece maç sonunda ki stadyum programına 2 bant reklam ekledik.

Bir derbi gününde 14 bant reklam toplam 112 saniye her şey dahil(KDV, tasarım dahildir) ortalama ücreti 6.000 TL‘dir. Gündüz kuşağında, ayrı ayrı kanallarda reklam vermek için bizimle iletişime geçiniz.

SPOT REKLAM

ASpor – TRT Spor – NTV Spor akşam kuşağında yayınlanan programlar reklam arasına gittiğinde gösterilen reklam türü olan spot reklamların birim saniye ücretidir.

ASpor – Erman Toroğlu ile Takım Oyunu – Spot Reklam: 43 TL

TRT Spor – Stadyum – Spot Reklam: 52 TL

NTV Spor – Yüzde Yüz Futbol: 48 TL

Akşam kuşağı için KDV dahil ortalama fiyatlardır. Gündüz kuşağı ve istediğiniz zaman reklam vermek için bizimle iletişime geçiniz.

Tüm Spor Paketini İndirip/Görüntülemek için tıklayın…

BİLGİ EDİNME BAŞVURU FORMU