Açılış Davetiyesi


SARDUNYA REKLAM AJANSI

AÇILIŞ DAVETİYE BASKI

FİYATLAR VE SİPARİŞ FORMU

Türkiye’nin her yerine istediğiniz sayıda açılış, doğum günü, kına gecesi davetiyesi siparişlerinizi kargoluyoruz. Tasarımınız hazır ise bize gönderin adresinize teslim edelim. Düşük fiyatlar gösterip daha sonra +KDV +Kargo maliyetleri de ekleyerek karşınıza farklı bir fiyat çıkarmak gibi bir taktik içinde değiliz. Tüm fiyat listemizde KDV ve Kargo maliyetleri ile beraber cebinizden çıkacak net fiyatı gösteriyoruz.

Açılış, doğum günü, kına gecesi davetiyesi fiyatlarımıza sadece tasarım ücreti dahil değildir. Matbaa hizmetlerinde ekstra tasarım maliyetleri için bizimle iletişime geçmelisiniz. Tasarımınız hazır ise sipariş formu ile bize gönderin ödeme işlemlerinizi tamamladıktan sonra siparişiniz üretim sürecinden sonra adresinize teslim ediyoruz.

NOT: Sardunya Reklam Ajansı çevreye saygılı ve duyarlı bir ajanstır. Malesef basım miktarlarımız en az 1.000 Adetten başlamaktadır. Kağıt ısrafı yapmamak için lütfen sipariş verirken ihtiyacınız kadar amerikan servis tepsi altı adeti seçmeye özen gösteriniz.

16,8 X 10,4 cm

250 gr. Amerikan Bristol – Ön 4 Renk Arka Yok – Mat Selefon Açılış, Doğum günü, Kına Gecesi, Sünnet Davetiyesi Fiyat Listemiz;

acilis-davetiye-fiyatlari

Sipariş vereceğiniz ürünü belirlediniz mi? OFSET BASKI SİPARİŞ FORMU sayfamızı ziyaret ederek sipariş verebilirsiniz.