AÇIKHAVA REKLAM


 SARDUNYA REKLAM AJANSI 

TÜRKİYE GENELİ 

 AÇIKHAVA REKLAMLARIMIZ

BİLLBOARD / RAKET-CLP / DURAK REKLAMLARIMIZ

Türkiye Geneli billboard reklamları ile markanızı açıkhava da büyütün, her gün potansiyel müşterileriniz seyir halinde veya yaya olarak gezinirken reklamlarınızı görerek bilinç altı etkisi oluşturmak ister misiniz? Türkiye Geneli billboard,raket,durak ve megalıght reklamlarımızı şimdilik: Trabzon, Sivas, Erzincan, Iğdır, Elazığ, Batman, Mardin, Malatya, Niğde, Nevşehir, Kırşehir, Afyonkarahisar, Kütahya, Bolu, Zonguldak illerimizde billboard raket ve durak reklamları veriyoruz.

 DOLMUŞ REKLAMLARI

İstediğiniz güzergahlarda  dolmuş reklamları vererek, reklamlarınızın sabit durmasından çok gezmesini sağlayabilir, potansiyel müşterilerinizin ansızın karşısına çıkabilirsiniz. Üstelik bu hizmetimiz Açık hava reklamlarının en uygun maliyetli olanıdır.

 PARAŞÜT REKLAMLARI

Trabzon, Erzurum, Samsun, Giresun, Ordu ve Rize başta olmak üzere Doğu Karadeniz ve Türkiye'nin dört bir yanında kurumların, şirketlerin, partilerin, bir ömür boyu mutluluğa adım atmak isteyen çiftler için evlilik teklifleri ile, doğum günü sürprizleri ile, en havalı reklam aracımızla gökyüzünü süslemeye devam ediyoruz.

DEV LED TV REKLAMLARI

Trabzon'da bulunan 4 adet büyük Led Tv Ekranlarına reklamlar verebilir. Seyir halinde müşterilerinize görünebilir, bilinç altlarında yer edinebilirsiniz.

TABELA REKLAMLARI

Trabzon ve çevresinde ışıklı tabela, ışıksız tabela, totem tabela, led tabela, kayan yazı, iç-dış mekan folyo kaplama, kutu harf tabela hizmeti.

BİNA GİYDİRME

İstediğiniz yerdeki binaların giydirilmesini,teminini yaparak insanların aklında kalıcı bir etki bırakabilirsiniz.

UÇAK İÇİ REKLAMLARI

Reklamlarınızı görenlerin hatırlanma oranı en yüksek reklam alanı olan uçak içi reklamlar. Türkiye geneli veya yurt dışı için uçak içinde verebileceğiniz Uçak İçi Reklam Alanları;

Uçak İçi Tv Reklamı,Bilet Giydirme,Servis Masaları,Bagaj Kapakları,Koltuk Başlıkları,Ürün/İnsört Dağıtımı,Biniş Kartları,Kabin Bagaj tiketi,Kemer Tokaları,

HAVAALANI REKLAMLARI

 Havaalanlarında ki TV ünitelerinde ve valiz bekleme kısımlarında aylık yıllık reklamlar vererek, uçuş saatini bekleyen, bavulunu bekleyen müşterilerinizin dikkatini çekin

SİTE-BİNA-İŞ HANI REKLAMLARI

 Trabzon'da site bina iş hanı içlerinde asansör içlerinde, bina girişlerinde, otoparklarda a5, a4, a3, b1, b2 ebatlarında haftalık aylık reklam alanlarımız. İnsanların en çok okuma isteği bulunan iki yerden biri olan asansörlerde reklamlarınızı okutuyoruz. Trabzon'da 5.000 kişiye reklam gösterme fırsatı. Boztepede ki tüm rezidanslar bizim bünyemizde bulunmaktadır.  

BROŞÜR DAĞITIMI

Trabzon Giresun Rize Ordu illerimizde profesyonel Broşür El İlanı İnsert dağıtımı yapıyoruz. Broşür dağıtımında esas olan profesyonel olmaktır. Profesyonel olarak sizde el ilanı insert broşür dağıtımı yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.